Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) na usadlý život so záväzkami vôbec nepomýšľajú. Newyorčanka Jamie, ktorá pracuje ako hľadačka nových príležitostí, presvedčí Dylana z Los Angeles, aby prijal svoje vysnívané miesto v New Yorku. Obaja sú si veľmi podobní. Navyše majú z sebou toľko skrachovaných vzťahov, že už sú schopní myslieť len na zábavu a láska ide bokom. Akonáhle sa Dylan presťahuje do New Yorku a začne sa s Jamie vídať častejšie, užijú si spolu množstvo srandy a začínajú byť presvedčení, že láska je len mýtus z hollywoodskych filmov. Rozhodnú sa preto vyskúšať experiment. Rozšíria svoje priateľstvo o príležitostný a celkom nezáväzný sex bez akýchkoľvek emócii. (TV Markíza)

Phorbo

po kombinaci Hathaway, Gyllenhaal a portman Kutcher nastupují další dva adepti. Proti L&OD je FwB vtipnější, méně seroznější a jako vystřižené z filmu... naproti tomu mě přijde NSA o něco lepší než todle a to možná proto že Portmanku miluju. Timberlake a Kunis jsou sice pár k pohledání a dobře se na ně kouká, vtipem to jenom hýří. Ale zase méně seriozně je brána jen prnví polovina, kdy teprve v té druhé se to nějak dostane do romantického dramata... ()

lareinna

Možno bola nálada práve na takýto film a vďaka tomu to dopadlo lepšie než som očakávala. Je pravda, že nebolo čím oslniť, ale na druhej strane je to príjemný a zábavný film. Justin, ktorého veľmi nemusím mi vôbec nevadil, naopak bol fajn, s Milou Kunis tvorili celkom fajn pár, takže suma sumárum - mini lepší nadpriemer. ()

Marys

Romantický hyperpredvídateľný film plný klišé, ktorý si uťahuje z romantických hyperpredvídateľných filmov plných klišé. Trochu kŕč v tom, že keď si je človek úplne maximálne istý tým, ako film skončí, ostáva otázkou len to, ako ho tvorcovia vyplnia tak, aby sa na to dalo pozerať. A tuná sa im to celkom podarilo. Nič prevratné, ale na odľahčenie reality skvelé. ()

MiaMahoney

Nesympatičtí hlavní hrdinové, nerozumná matka, co se zasekla ve Woodstocku, příběh s koncem jasným od začátku filmu a protlačování názoru, že mít sex bez citů je v podstatě normální (i mimo bordely). Welcome to 21st century! Ach jo... Nejsem žádná křesťanská puritánka, ale určité morální zásady mám a nápad tohoto filmu je prostě ubohý. Existují ještě v této bláznivé době ženy, které svoje tělo odevzdají jen tomu, koho milují a kdo si to zaslouží, nebo už beznadějně vymřely a byly nahrazeny "moderními" slečinkami, které si říkají "no a co?", když roztahují nohy téměř před kýmkoli, city necity? Dovedete si snad představit tyhle dva "švihlouny" v roli rodičů? Pak ta odpovědnost a svět má tak vypadat.... Točte víc takovýchhle filmů a podporujte všechny mladé v tom, že láska je na nic, hlavně, že si člověk užije. ()

sona123

Největší předností filmu jsou bezesporu sexy hlavní protagonisté. Timberlake má svaly, Mila nejen krásné oči....hrozně se tu žvaní. Samé ptákoviny. Zpočátku to má drive, ale ten pomaličku mizí - no bída to není, naštěstí jsem ani nečekala žádnou parádu, pokud se tedy chcete hlavně dívat, proč ne. Jinak mě baví ty různé překlady názvu, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. Že se ztratí myšlenka, tím si hlavu nikdo neláme. Ale to je věčný evergreen. ()

ADIO45

Vtipy mě bavily, v tomto směru si nemůžu stěžovat. Žánrová klišé zpracována tak, aby nebyla klišé. A co mi vyrazilo dech, byla držkatá Mila, které ta pusa vážně jela. Nevím, jestli jí roli ušili na míru, ale pokud je taková i ve skutečnosti. Takhle ukecanou holku jsem ještě nepotkal, občas jsem měl co dělat, abych stíhal titulky! ()

Jaro_slav

Je to film dějově hloupý skoro až urážlivě, ale díky obsazení a těm pár chytře vtipnejm nápadům (kejchání pro mě teď má nový význam) přesto příjemně koukatelný. Mila Kunis ukazuje, že umí přesvědčivě zahrát další nepravděpodobnou ženu (po Rachel ve Forgetting Sarah Marshall), která zachraňuje chlapa, co si záchranu nezaslouží, a celý její nahý tělo neni ani zdaleka tak přitažlivý, jako její smích. DODATEK: po roce a čtvrt jsem se kouknul znovu a zvednul na čtyři rudý - ono to je herecky tak přesně obsazený a zahraný (úžasnej Woody Harrelson), že mi vlastně vůbec nevadí ten romanťákovej závěr. ()

Santino7

Sympatická romantická komédia, ktorá v žiadnom prípade neurazí. Obsahuje pomerne dosť vtipných momentov, pri ktorých sa dá zasmiať, nehrá to zbytočne príliš na city, je to proste tak akurát. Pochváliť treba hlavne skvelý výber hercov v hlavných úlohách. Mila Kunis aj Justin Timberlake podali príjemné výkony, herecká chémia medzi nimi v tomto príbehu o nezáväznom vzťahu s výhodami fungovala. Z vedľajších úloh potešil aj vtipný Woody Harrelson, je vidno, že nejaký ten talent v ňom ešte je, napriek niekoľkým nie príliš podareným filmom (i keď samozrejme treba povedať, že tu dostáva len malý priestor na plátne, čiže ťažko sa hodnotí nejak podrobnejšie). Takéto typy filmov sa točia rok čo rok v hojnom počte, líšia sa len svojou kvalitou. A tento snímok sa radí rozhodne medzi tie lepšie. 85% ()

Milky.

Klišé, klišé, klišé, klišé, New York, klišé, klišé, nahá Mila Kunis, klišé, moderní technika, klišé, klišé, teplý Harrelson, klišé, klišé, fenomény moderní doby (flash moby), klišé, klišé, klišé, klišé. Vše co jsme už viděli u stovek romantických filmů a komedií v klasickém schématu, které nikoho nepřekvapí. Vše zabalené do kabátku moderního světa a internetu aby to působilo co nejvíce cool a aktuálně. Ale jinak klišé na klišé. Jo a ta Mila Kunis! ()

suzanne1997

Jediné, co u tohoto filmu můžu napsat je, že byl fantastický, od všeho něco a nic bych mu nevytýkala, každý se na něj musí podívat a zhodnotit sám, ale rozhodně, alespoň za sebe doporučuji, protože přesně tohle je ten typ romantických komedií. ()

fredisek

Víte, jak to skončí, většina vtipů vás nepřekvapí, vedlejší postavy sklouzávají do málem nesnesitelných klišé, všechny dialogy jsou tak našlapané ironií a sarkasmem, až se jen těžko věří, že takové exempláře cyniků chodí po planetě, jenže ono to funguje. Krutá pravda nabízení přátelství kvůli strachu ze závazků tu dostala prakticky poctu a dala naději, že věta "Můžeme být přátelé?" neznamená konec světa. ()

filipvrbik

Skvělá ústřední dvojice- Justin Timberlake mě dostal v In time a Mila Kunis v Jupiter vychází, takže jsem se těšil už předem. Je to dobré , ale zase nějaký zázrak se nekonal, i když jako romantická komedie to funguje ...80% ()

Prehry

Aneb, jak ztvárnit jedno velké životní klišé .. pravdou je, že v životě to většinou takhle nedopadne, protože vlastní ego je silná motivace.. ()

Domec

A je to tady, konecne muzu srovnat s Hlavne nezavazne. Pro me je to opravdu tezky rict, protoze Natalie je moje favoritka, ale Friends with benefits je lepsi, nebojej se tolik odvazat a snazej se vypustit zbytecny klise . Mila je zatracene vtipna a Justin opet ukazal, ze krome zpivani dokaze i hrat. Film ma ze zacatku naslapnuto ve vlkem stylu a proto je pak skoda, kdyz do toho nasadej rodinny drama, ktery nakonec usporada Dylanovi priority. ()

Anakinekcz

Skvělá romantická komedie, kdy to už už vypadalo že se dá ze "vztahu" kamarád s výhodami vybrousit s "čistým štítem" . Nakonec se to sice nepovedlo, ale film nespadá do průměru, ale stále si drží svou nadprůměrnou vlnu po které si to šine až to závěrečných titulků. Zajímavý kontrast trochu upjatého Dylane a odvázanou, a tak trochu ztřeštěnou Jamie, kdy vidíme jak se pomalu jejich vztah prohlubuje, aniž bychom se střetli s kýčovitými scénami. ()

Lachvos

Ach ty dialogy, asi jsem se zamiloval...Nehledě na to, že je film a hlavně jeho prostředí a styl natočení oku diváka velmi lahodící, i když nebereme, že herecké obsazení (nejen ústřední dvojice) bylo velmi dobře a sympaticky vybráno, nevšímejme si, že námět je cliché jako blázen a přesto se podařilo tvůrcům trochu té originality vykřesat z ničeho, tak jen za ty dialogy to stojí! Rychlé, břitké a vtipné výměny názorů a hned na tom stojí skoro celý film :) ()

Vitaminy

Všechno co se nepovedlo ve filmu Hlavně nezávazně dokázali tvůrci podchytit a napravit. Mile Kunis role nádherně sedla je zatraceně sexy. Upřímně i můj ne-oblíbenec Džastin byl celkem v poho. Nejvíc by se mi líbilo spojit dva skoro stejné filmy Hlavně nezávazně a Kamarád taky rád do jednoho co se týče hereckého obsazení - Mila Kunis a Ashton Kutcher by spolu ladili luxusně. I když od první minuty, nebo v podstatě od prvního traileru či názvu filmu bylo jasné o co půjde a podobných filmů je několik ročně, tak jsme byl docela překvapenej jaká to byla občas prdel - viz. homokláda Woody. ()

Strike

V letošním souboji nezávazného ,,přátelství" letos jasně vítězí Justin a Mila nad Ashtonem a Natalií. FwB je příjemnější, vtipnější, lépe natočený film. Justin je opravdu dobrý a sympatický herec, Mila asi nyní nejvíc sexy herečka a mezi oběma to výborně funguje. To doplňuje hláškující Woody Harrelson (scéna s basketem mě jako fanouška White men can´t jump dost potěšila) a pěkné pohlednice New Yorku a Los Angeles. Uměl bych si představit film o 10 minut kratší, ale v podstatě odsejpá bez problémů.7/10 ()