Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) na usadlý život so záväzkami vôbec nepomýšľajú. Newyorčanka Jamie, ktorá pracuje ako hľadačka nových príležitostí, presvedčí Dylana z Los Angeles, aby prijal svoje vysnívané miesto v New Yorku. Obaja sú si veľmi podobní. Navyše majú z sebou toľko skrachovaných vzťahov, že už sú schopní myslieť len na zábavu a láska ide bokom. Akonáhle sa Dylan presťahuje do New Yorku a začne sa s Jamie vídať častejšie, užijú si spolu množstvo srandy a začínajú byť presvedčení, že láska je len mýtus z hollywoodskych filmov. Rozhodnú sa preto vyskúšať experiment. Rozšíria svoje priateľstvo o príležitostný a celkom nezáväzný sex bez akýchkoľvek emócii. (TV Markíza)

bron

Že by to bylo tak originální, jak se tvůrci snaží přesvědčit diváctvo? Kdepak. Nevím, proč se někdy kolem naprosto tuctového filmu vytvoří takový humbuk, jako v tomto případě. 40 % ()

bomber04

od začátku jsem věděl jak to nakonci dopadne, ale nic na tom nemění, že jsem se zasmál a i celkově to bylo dobře natočené. Dávam tomu, tak 70% ()

Katzi

Nevím, jestli je to tím, že jsem delší dobu pořádný film neviděla, ale až na ten, na mě trochu "ultrarychle nahoněný", začátek a lehký kýč na konci, jsem se pobavila fakt dost. Asi stárnu nebo dospívám, nevím, byly tam scény, ve kterých jsem naprosto přesně věděla, o čem to je a co mi fakt vehnaly slzy do očí (smích), oceňuji, že ačkoliv se daly některé scény předjímat, film mě opravdu zaujal, pobavil, nenudil a líbil se - pro mě jasných 70 %... Snad se mi to v hlavě nerozleží ;-)... Moje nej scéna? Justin a jeho "pokus" ulevit si na wc - tak to mě rozesmívá ještě teď :-D :-D :-D... ()

Bblondie

Podobných snímků se vyrojilo poslední dobou několik, jako Love and other drugs a samozřejmě No String Attached ... ale pokud jste milovníci romantických komedií, tak vás to neurazí, Mila Kunis má fakt nádherné oči a příběh je to taky jakž takž...stojí za vidění. ()

Boylina

Pro mě osvěžující.. Bavila jsem se - postelový scény s nadsázkou a ty kecy k tomu.. Lepší než sledovat jiný uslintaný hekající párečky, co to tak strašně prožívají. Když to člověk bere s nadsázkou, tak je to fajnová podívaná. Tak popcorn a jedem.. ()

Hani.F

Asi nemám smysl pro romantiku, nebo pro humor.. prostě nuda. Párkrát jsem se zasmála, proto ty 2 *, ale jinak nic moc, naprosto klasický děj a konec. Hodně sexu - dobrý, ale málo originality - špatný. ()

meyem

Bavil jsem se. Timberlake opravdu překvapil jako dobrý herec. I Mila tam měla "svoje chvilky" :) V záplavě vtipných dialogů a ani mi moc nevadily "Béčkové klišé" (nemocný tatínek a slaďounký konec) ()

JARDAHONDA

Mohou dva kamarádi ,kteří se teprve nedávno poznali ,ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc??,,,,Třeba pokud rozšíří své přátelství o příležitostný a zcela nezávazný sex .....Veselá,romantická komedie u mě zabodovala číslem 3 *** ()

eli.s

Další ze série amerických romantických komedií, při které můžete klidně na polovinu filmu opustit sál, aniž by jste ztratili ponětí o ději. Na druhou stranu dokonale splňuje post filmu, který vás dokáže rozesmát, odreagovat a labilnější z povah i dojmout. ()

Alpha69

Dlouho už jsem nekoukala na žádný film tohoto žánru. A vlastně, pokud bych vyškrtla poslední půl hodinu (kterou má téměř každý romantický film - o tom, že se přeci mají hrozně rádi ale nechtějí si to přiznat a podobně), byla to celkem zábava. Mila Kunis je kočka a Justin... No, měl tam pár docela slušných hlášek, takže celkově vzato ucházející. ()

gyna

Justin Timberlake začíná být lepší herec než zpěvák, ač mu jdou obě profese stejně výborně, tak v herectví dělá výborný pokroky. Mila Kunis je úchvatná, krásná a v brzké době bude jedna z nejvíc oblíbených hereček. Hodně si jí pamatuju z filmu " Výchovný tábor " , ale tímhle filmem si řekla o velký potlesk. Za normálních okolností bych dal 4 hvězdičky, ale jelikož mě pobavily i závěrečný titulky a moc lidí tady 5 hvězdiček nedalo, tak těch 5 hvězdiček je na místě. ()

floppy4

Vedel som, ze to bude blbost, ale aj tak som si to stiahol, mal som chut na nieco komercne. Uz pri prvej postelovej scene som mal 100 chuti to vypnut. Strasne sa snazili vyhnut zanrovemu cliche, ale uz z nazvu aj debil pochopi o com to bude a ako to skonci, k tomu nechutna omacka uplne o hovne, Mila Kunis je sice hot, ale hentym spravanim vobec nie cute, hranie sa na nedostupnu je uplne odpudzujuce. Uplny mindfuck pre tinedzerov a ludi tak do 25 rokov maximalne, vec na ktoru ide partia ked sa nudi v obchodaku, nazeru sa v mcdonalde a idu do kina. Ked to porovnam s No string attached tak uplne to iste, akurat Natalie Portman bola 1000krat sympatickejsia... ()

obrobr

Je 1,1,2012 .Jsem nemocen a mám depku ..Vlastně už né takovou velikou , protože jsem se před chvíli dodíval na "Kamaráda" .Nádherná ,skvělá ,parádní komedie ,u které zapomenete ,že máte nemoc a starosti . Depka se sice zítra vrátí ,ale dnešní noc žiji tímto báječným filmem ,kde Mila Kunis je nejkrásnější žena na světě ,a Justin dobrý herec...Málokdy toto říkám u amerického filmu ,ale u tohoto to řeknu :" Děkuji" ...dobrou noc Milo ,bude se mě o Tobě zdát......Bye ()

Meďo

na vypnutie mozgu ideál!! :) Ináč typycká pocornovka pre mládež do 17 rokov s krásnou nádielkoou klišé!!! Ale za zmienku určite stojí Woody Harrelson, ktorý proste zahrá hocičo!! :D ()

s.u.g.e.r.

Toho tanečníka jako herce/neherce vůbec nemusím. Jinak klasický "je jasný, že se jim to asi začne komplikovat:-)" příběh, ale zase..dobře se na to kouká. Vtipná nadprůměrná oddychovka. A protože je tam milý okatý sexy kus Mila Kunis tak za tři. ()