Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) na usadlý život so záväzkami vôbec nepomýšľajú. Newyorčanka Jamie, ktorá pracuje ako hľadačka nových príležitostí, presvedčí Dylana z Los Angeles, aby prijal svoje vysnívané miesto v New Yorku. Obaja sú si veľmi podobní. Navyše majú z sebou toľko skrachovaných vzťahov, že už sú schopní myslieť len na zábavu a láska ide bokom. Akonáhle sa Dylan presťahuje do New Yorku a začne sa s Jamie vídať častejšie, užijú si spolu množstvo srandy a začínajú byť presvedčení, že láska je len mýtus z hollywoodskych filmov. Rozhodnú sa preto vyskúšať experiment. Rozšíria svoje priateľstvo o príležitostný a celkom nezáväzný sex bez akýchkoľvek emócii. (TV Markíza)

yaqwsx

Všichni okolo mě mi tento film doporučovali, doslova o něm básnili. Upřímně? Jsem zklamaný. Nebylo to špatné, prostě jsem jen zklamaný. Čeklaj sem bůhvíco, dostal jsem však "jen" doboru romantickou komedii se šmrncem a spoustou klišé. Ten šmrnc jí dostává ústřední dvojice a pár podařených vtípků. Celé to má spád, ale už od začátku je člověku jasné kam to míří a co se přesně stane. Ode všech jsem byl hodně nabuzený, a tak mě zklamal klasický happyend. ()

boombang

Blbost, blbost, blbost a ještě jednou blbost. No dobře - na jedné straně pár trefných vtípků a dobrý Timberlake a na druhé straně hrozně nesympatická Kunis (herečka i její postava) a hromada klišé větší než hromada hnoje. ()

Jaromír

Po dlouhé době zase dobrá komedie u které jsem se bavil a přitom měla něco do sebe. Po pravdě už mám taky plné zuby té "hry" na lásku, která se nakonec vždy zvrhne a pak hurá dál (ať už to dál znamená vztah a nebo nového partnera). Tato komedie zachytila vztah mezi mužem a ženou romanticky, pragmaticky a zároveň se srandou a to nečekaně hravým způsobem. Bavit se nebude snad jen puritán :). Nezbývá, než z celých plic zařvat, že i pragmatici mají srdce :)! ()

DjsVorel

Hned na začátek se přiznám, že ve mně převládl ženský pud a film jsem si pustila hlavně kvůli Timberlakeovi. Jednoduše mám pro něj slabost. Nedávala jsem moc šance tomuto filmu, a proto jsem do něj ani nevkládala žádné naděje. Každopádně energický začátek mě překvapil. Tento film rozhodně musím odseparovat na dvě poloviny. Na tu první, kde film měl spád, vtip, byla to komedie, mělo to erotický náboj a rozhodně se člověk nenudil. Konečně nějaký nekonvenční film svého druhu. Tady by film ode mě možná dosáhl až na hranici 80%. Jenže přišla druhá polovina filmu, která to vygradovala s příletem do L.A. Nuda, nuda, nuda a typická romantická melodramatická srajda, jako sto padesát dalších natočených. Byla jsem zklamaná a konec byl pro mě jednoduše plytký. Druhá polovina by klesla nejméně na 40%, ne-li níž. Suma sumárum filmové hodnocení čtenářů by odpovídalo i u mě. 70%-průměr. Rozhodně v žánru romantické komedie to patří k nadprůměru v posledních pár letech, přesto z toho Oscar nečouhá :D Ještě musím ocenit nestranně herecký výkon Timberlakea. Vzhledem k tomu, že je to zpěvák a ještě jsem s ním doposud žádný film neviděla, byla jsem příjemně překvapena a Mila Kunis to jen pěkně dokreslovala. Oba se poměrně dobře doplňovali a ještě velikou radost mně udělalo vidět na plátně Bryana Greenberga, i když měl jen malý štěk. ()

Stories

Tenhle film mi sice hodně připomína Hlavně nezávazně. Ale tohle bylo tak 2x lepší. Je to vtipné a hlavně mě film po celou dobu dokázal zaujmout. ()

Hank

Pár dobrých vtipů, které hned zapomenete...pár špatných vtipů, které taky hned zapomenete...něco směšného hollywoodského sexu...tucet klasických schémat a klišé...semtam moudra do života...poučení, morálka, chtíč, odpuštění, kamarádství...a nakonec hepáč jako břitva:-) ()

CaMMe

Happy end(ing) je termín z angličtiny označující takové zakončení fiktivního děje, které je ve všem podstatném šťastné pro hlavní hrdiny - přeloženo do češtiny znamená "šťastný konec" (šťastné zakončení) děje. Velmi často se objevuje zejména ve filmových amerických dílech. Vzhledem k předchozímu průběhu je nerealistický happy end běžně označován za americkou specialitu. Tetička Wiki by mohla za příklad "šťastného konce" dávat tohle. On ten film ani není špatnej, ale ten konec mě vážně nasral. ()

MikyS90

"Kids have fun" ..and no emotion... to funguje na pár schůzkách, ale pak se to změní vždycky na něco "with emotion". Dějová linie včetně zápletky byla tak nějak předvídatelná, ale i tak Friends with Benefits zaujaly, pobavily a ukázaly částečně tzv. american dream ()

oasismanik

Solídne dialogy a príjemní herci / stále hovorím, že Justin Timberlake je dobrý herec /. Akonáhle začala romantická cliche časť filmu som to vypol a určite som spravil dobre. ()

Bonniesgun

Po Love and other Drugs další současná lovestory, kde to hlavním hrdinům věřím! Všechno! Od chtíče a vášně až po dramatická romantická klišé! Trefa! A až mi někdo bud jednou vyznávat lásku, fakt chci, aby to vypadalo jako ve filmu! A nejlíp v tomto!!! ()

Cherry_Bomb

Jeden z mála najlepších filmov vo svojom žánri. Naozaj sa to dá nazvať romantická komédia. Justin Timberlake a Mila Kunis sa postarali o poriadnu dávku humoru a romantiky. Môžu byť dvaja priatelia milencami a nezaľúbiť sa? celý film sa točí v tomto štýle rôznych zápletiek, ale aj dojímavých osudov dvoch hlavných postáv Jamie a Dylana. Jednoznačne palec hore! ()

Bendiys

Zasmal jsem se - povedene postavy, dialogy a situace. A ten zaver? Ano, bylo by to krasny (a filmu by to doalo na hodnoceni), kdyby byl divak prekvapenej tim, ze by se sladka hollywoodska konvence nekonala, ale nemuzeme ze dne na den cekat zazraky... ()

Mistr_Moon

Ze začátku podařená komedie, pak začnou řešit "důležité vztahové otázky" o tom kdo je emotionally fucked up a jak se k sobě hodí blablabla... Klišoidní holywoodský konec, kdy se zase nedovíme co se dělo potom, co se políbili, takže si budeme muset zase pustit nějaký porno, ať víme jak to dopadlo ;) ()

jafuska

Klasická romantická komedie, příjemní hlavní představitelé, ano možná kamarádi se mohou nakonec dát dohromady, ale nemusí to tak být vždycky, pro mě film ničím překvapujícím, trochu slabší průměr, ale co jako odpolední film jako oddychovka proč ne. ()

carodejb

Pokiaľ máte dojem, že film je len úchylnejšia verzia Prcičiek pre dospelých, ste vedľa. Je to o dvoch skvelých priateľoch, ktorý sú unavený z randenia, a to, že sú rozdielneho pohlavia, využijú na príležitostný sex, to je pravda, podstatné je však to, čo sa ukrýva v druhom pláne. Ideálny model vzťahu: známy – priatelia – partneri, ktorý sa z romantických filmov vytratil úplne (priznajme si to, zvyčajne je to o tom, že sa dvaja stretnú v bare a už po dvoch dňoch váľania v posteli sú do seba zamilovaný „na večné veky“ a vedia o sebe všetko – ach, aký nezmysel) tvorí základnú premisu filmu, aj keď je nenápadne zamaskovaný. Druhým pilierom je snaha o akési komentovanie žánru, parodovanie a prekrúcanie tradičných romantických snímkov. Toto je vec, vďaka ktorej som si zamiloval Vreskot. Tu to nie je až tak výrazné, ale rozhodne to poteší. A to všetko je zabalené do vynikajúcich a prirodzených dialógov, okorenené o (konečne funkčný) „rodinný humor“ . Plus kopa narážok na iné romantické filmy. Pokiaľ máte takýto typ filmov radi, a nie ste priveľký puritáni, rozhodne by ste sa mu nemali vyhnúť. 80% Vyjadril som sa dosť jasne? ()

Dinsberg

Oproti Chceš mě, chci tě velký posun k puberťáckým vtipů a nezávaznému sexu. V prvně jmenovaném přece jen šlo o snahu o vykreslení tajů vztahu muže a ženy, ale o co šlo tady? O ždímání diváků. Kromě jedné lechtivé scény se nekonalo nic zajímavého. Mila Kunis bohužel nedokázala zopakovat herecký výkon z Černé labutě (byť tam jen sekundovala Nathalii Portman) a Justin Timberlake by měl přestat nostalgicky vzpomínat na "slavné" časy s N´Sync a začít se věnovat herectví seriózně. ()

Mugs

Lepší verze Hlavně nezávazně! Romantičtější, vtipnější a mnohem míň utahané. Ústřední dvojce je mnohem víc sexy než kačer a Natalie a homosexuální Woody je super. ()