Brian Taylor (Jake Gyllenhaal) a Mike Zavala (Michael Peña) tvoria nerozlučnú policajnú dvojicu. Robia všetko pre to, aby sa po skončení hliadky vrátili domov živí a zdraví. Majú len jednu jedinú istotu - v uliciach South Central v južnej časti Los Angeles, kde vládnu brutálne gangy a drogové kartely, si nemôžu byť istí absolútne ničím! V spleti modrých svetiel, húkajúcich sirén a adrenalínových situácií sledujeme spontánne a často humorné chvíle služby dvoch kolegov, ktorí väčšinu času trávia v policajnom aute a čakajú na ďalší prípad. Vytvorí sa medzi nimi puto, vďaka ktorému v nebezpečných situáciách pracujú ako tím. Vedia, že kedykoľvek môže nastať situácia, v ktorej budú musieť nasadiť vlastný život. Keď pri rutinnej dopravnej kontrole zabavia mladí policajti niekoľko zbraní a špinavé peniaze, netušia, že patrili známemu drogovému gangu, ktorý ich za to už odsúdil na smrť. (TV JOJ)

Scraffy

Zo začiatku to vyzeralo na nadpriemernú akčnú kriminálku. Bola vcelku originálne natočená a príbeh bol tiež vcelku zaujímavý, ale scenár bol tak otrasne natočený, že za to by mali niekoho vyraziť! Avšak aj cez to bol dosť zábavný, ale aj romantický. Hlavné duo Gyllenhaal / Peña sú naozaj parádna dvojka a ešte aspoň raz by som ich rád videl spoločne v nejakom filme. Škoda len toho nešťastného scenára. ()

Mahowny

Výjimečná záležitost. V tom množství filmů je těžké udělat něco jiného a zároveň kvalitního, Ayer to s Patrolou dokázal. ()

Equilita

End of Watch je unikát a to nie len vďaka množstvu POV záberov, ktoré celému filmu dodávajú neskutočnú autenticitu, ale aj tým, že sa jedná o jeden z najlepších filmov na danú tému policajti vs. gangy v LA. Cca po 7 rokoch som si dala replay a film vo mne vyvolal tak isto silné emócie, ako keď som ho videla prvýkrát. Bez techniky snímania, ktorú sme tu videli, by sme dostali úplne iný výsledok, ktorý by nezaznamenal bežné dni policajtov v tejto nebezpečnej oblasti tak uveriteľne a dôveryhodne. Od scenára, cez príjemnú dejovú linku, ktorá mapovala aj osobné životy hlavných hrdinov, až po prostredie LA, ktoré tak obdivujem. 5* ()

maramashi

Tento film určite patrí do top 3 found footage/POV filmov akých som kedy videl, väčšina takýchto filmov sú strhané, roztrasené a ťažko pozerateľné. Tunak sa nič také nedialo, až som pár krát zabudol že to je POV kamera. Prirodzene rozvetvený dej okolo policajného dua Gylenhaal a Peña, obidvoch hercov mám v obľube a tu svoje role hrali perfektne ako keby boli bratia. Úžasné zvraty, stopy vyšetrovania a pekné akcie. Priznám sa že pri konci mi vyšlo zopár sĺz a predposlednú scénu by som kľudne označil ako masterpiece. Úžasný zážitok od začiatku do konca. 90% ()

pery352

Skvělý snímek vycházející s trendu poslední natáčení všeho amatérskou kamerou. Vymyká se však tím, že zde jsou záběry doplněny o občasnou normální kameru, hudbu a nejsou zde neznámí herci. Film má svižné tempo a ani humor se mu nedá upřít. Velký palec nahoru za zakončení, které odlehčilo konec filmu. VÍCE takových konců. 80% ()

mark9th

Fucking good.!!! 100% u mna. Super napad s tou kamerou inac. Jeden z najlepsich filmov roka. A vobec ma neprekvapi ak sa im ujde nejaky ten Oscar, pretoze nominacie beriem ako samozrejmost. ()

dzberry

Forma daleko výraznější nežli obsah – spíše než dobře napsaný příběh si divák užívá sled událostí v ulicích L. A. z pohledu dvou policejních parťáků, jejichž přátelství by jim mohli závidět i Vaculík s Tofim. Gyllenhaal i Peña nicméně výborní, závěr sice člověk tak nějak tuší již od počátku, ale je to jízda, je to drámo, takže palec nahoru. Zajímalo by mě mimochodem, zda to má LAPD fakt tak těžký... ()

Mr.Roman

Od začiatku až do konca na pozore. Výborní herci, kamera, hudba, síce trochu slabší príbeh, no spracovanie parádne. End of Watch stojí za to. ()

kiros179

První dvě třetiny filmu bylo pro mě velké zklamání, nemám na mysli pomalejší tempo, proti tomu nic nemám, ale nemůžu se zbavit pocitu, že se tam vlastně nic nedělo. Frekvence jedno "fucking" za každých 5 vteřin proloženo dalším "motherfucker" za každých 15, prostě nestačí. Velká škoda, protože závěrečná část filmu se opravdu povedla. Dvojice Gyllenhaal & Peña hraje přesvědčivě, tam není co vytknout, ale ruku na srdce - od filmu, jako celku, jsem čekal více. 65% ()

čolek

Při filmu jsem se snad ani na chvli nenudil a i na obou hercích byl poznat jakýsi výcvik a že strávili čas s opravdovými poldy. Jediná výtka směřuje ke scénáři: proč proboha nepoužili žádné z těch aut? ()

kakyn

Awesome.... Skvělé použití POV kamery. Čekal sem dlouho na DVDRip a čekání se vyplatilo. Gyllenhaal je můj oblíbenej herec a po tomhle jeho výkonu ho mám rád ještě víc. ()

carbono

D. Ayer nevstupuje do policejních vod poprvé a s každým dalším pokusem je dílo o něco zdařilejší. POV kamera je něco s čím se ve filmu můžeme setkat stále častěji. Pravdou je, že místy vás záběr mate natolik, že vědomě či ne, přemýšlíte, kdo to k sakru zrovna tu kameru drží. Nicméně pokud jste fanda žánru, jako já, tak tento nedostatek rádi přehlédnete. Hlavní dvojku si nejde neoblíbit a scény na vás doslova dýchají realističností (čemuž napomáhá i POV kamera). Závěr vygraduje v očekávatelný konec, nicméně ve strhujícím stylu. Za mě *****, protože film ve Vás zanechá dojem na delší čas a to já osobně považuji za jednu z nejdůležitějších věcí. ()

GordonCZ

Náhled do života dvou strážníků LAPD prezentovaný jakoby zčásti formou auto-dokumentu jednoho z hlavních hrdinů. Z celého filmu jsem měl hodně dobrý pocit, rozhodně dobře zaujal a za celou dobu stopáže ani jednou nenudil. Dokonce jsem i uvažoval o 4*, s odstupem času dávám ale přece jen normální 3*, protože vlastně zase o tak výjimečný film nejde. Nicméně rozhodně stojí za to ho vidět. ()

vipeerr

První půlka filmu už mě tak strašně nudila že jsem přemyšlel jestli to nevypnu. Pak se to pomalu začne vyvíjet v C.I.A Miami a 20 minut před koncem je tedy vrchol akce, 2 minutová přestřelka končící velice špatně. (Což mi udělalo radost, konečně nevystřílel 1 policajt celý drogový kartel) Takže jako celek to u mě je tak na 50%, zakončení na 100% podtrženo sečteno 75% , dávám 4* s odřenýma ušima. ()

ratpile

Svou formou úderné policejní drama, vyzněním ale tak nějak o ničem. Kdo hledá příběh, najde "jen" dynamické POV epizodky, které sice pobaví, ale z hlavy vyšumí dříve, nežli vyslovíte "Alonzo". ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Spider-Man vs. Jake Gyllenhaal?

Spider-Man vs. Jake Gyllenhaal?

22.05.2018

Po Princi z Persie se Jake Gyllenhaal vzdal blockbusterových ambicí a začal hrát v menších filmech. Díky Patrole, Zmizení nebo Slídilovi se z něj však znovu stalo žhavé zboží, po němž touží i drahé… (viac)

Gyllenhaal si zahraje Bernsteina

Gyllenhaal si zahraje Bernsteina

02.05.2018

Jake Gyllenhaal má za sebou Patrolu, Zmizení, Slídila nebo Demolici a do každého svého projektu jde na sto procent. Naposledy se Jake objevil v dramatu Silnější, kde si zahrál jednu z obětí výbuchů u… (viac)

Tom Hardy opouští Suicide Squad

Tom Hardy opouští Suicide Squad

16.01.2015

Že to znělo až příliš dobře na to, aby to byla pravda? No, byla to pravda, ale herci míní a Hollywood mění. Řeč je samozřejmě o comicsové týmovce Suicide Squad, jejíž snové obsazení ještě včera… (viac)