Na konci posledného dobrodružstva v Riu sa Dominic (Vin Diesel) s Brianom (Paul Walker) radovali z dobre odvedenej práce, keď ich zásluhou skončil jeden mafián z Ria chudobnejší o sto miliónov dolárov a oni sú o rovnakú sumu bohatší. Keďže nad nimi visí hrozba väzenia, rozpŕchnu sa po celom svete, čo najďalej od svojich blízkych. Špeciálny agent Hobbs (Dwayne Johnson), ktorý ich sledoval, sa medzitým zameral na inú partiu bezohľadných vodičov, ktorí svoje schopnosti za volantom využívajú na páchanie zločinov. Skupina vedená chladnokrvným géniom Owenom Shawom (Luke Evans) mu ale stále uniká, a tak sa ju rozhodne zastaviť jej vlastnými zbraňami - s pomocou rýchlych vodičov, ktorí za volantom sa akoby narodili. A tými najlepšími sú práve Dom, Brian a ich tím. Odmena za prácu? Úplné očistenie ich mena a možnosť vrátiť sa domov. K spolupráci s políciou však Dominica motivuje ešte jedna skutočnosť - jeho bývalé dievča Letty (Michelle Rodriguezová), ktorú všetci považovali za mŕtvu, žije, a pomáha nepriateľovi! (TV JOJ)

piskoteka

Na Fast & Furious jsem se chtěla podívat už jen ze zvyku, pěkný rychlý auta... a byla jsem mile překvapená. Trochu sice přeplácané, ale bavila jsem se až do konce. ()

ijera

Pre mňa dlho očakávaný film bol sklamaním. Neveril som príbehu a scénky mi občas prišli ako sci-fi. Ako obhajobu pre moje 3 hviezdičky je tu vymakaný "the Rock" a jeho scénka vo vypočúvacej miestnosti. ()

babuca

toto sa dá pozrieť aj 10 - 20 x vďaka autám, ženským, kung fu, ale dej /scenar / je totálne slabučký až nezmyselný !!! Je tam aj veľa superchujovín ako napr. keď Torreto zachráni Lettu pri páde z tanku, aj celá záverečná scéna s lietadlom....ale bohužiaľ takýchto nezmyslov tam je veľa . Dal som 3* a to som ešte veľmi zhovjevavý. ()

hujerita

Na päťku sa to nechytá, ale je to super akčný filmík, kde ma ani blbosti typu: ty letíš ja letím :-), nerozhádzali a bral som to ok.Najviac ma potešila záverečná scéna. ()

Ruprecht1.

Fast and furious se vyhrabalo ode dna a díl 5 a teď 6 ukazují, jak udělat zábavný film, plný testosteronu, aut a rvaček. Kim Kold je ohromný, když proti němu i D.Johnson vypadá celkem malý :). 85%. ()

Santana80

Předem chci napsat že jsem fanynka Rychle a zběsile už od prvního dílu. Vrací se i moje oblíbené postavy jako Michelle Rodriguez ale už to nemá takové kouzlo které bylo na začátku série, Tokijská jízda byla úplně mimo,kdy říkáte hlášky s hlavními hrdiny. Každý chtěl Mitsubishi Lancer Evo 7 nebo Dodge Charger ze 70tek.Bavíval mě příběh, závody a vše tak příjemně plynulo ale tohle je jen další akčňák který nevybočuje ničím. ()

Laslo

Herci Vin Diesel,Paul Walker,Dwayne Johnson,Tyrese Gibson a Jordana Brewster v predošlom filme (Rýchle a zbešile 5 ) sú vynikajúca päťka.Táto päťka sú najlepší herci.Vrelo odporúčam Rýchle a zbešile 1,2,3,4,5. ()

Wlacho

Po výbornom piatom diely krok späť. Zlosyn Shawn je trúba, ktorému zkcie vychádzajú len preto, že proti nemu je banda ešte väčších mantákov. Vo filme sú prakticky len tri naháňačky. Na druhej strane to pekne odsýpa a človek sa nenudí. Bod za Jensen Interceptor, bod za dve hory svalov a tretí len tak. ()

Tux.cz

Možná si budete myslet, že jsem blázen, když jsem tento film navštívil v kině 3x v rozmezí jednoho týdne.. Poprvé vás film nadchne, po druhé dobré, ale potřetí už si řeknete "Co to sakra je?!" .. To, že Rychle a zběsile už dávno není o autech, na to už jsem si možná zvykl.. No, ale co jiného mohlo potkat rodinu zlodějů.. Když pominu skvělou hudbu, hlas Vina Diesela, který nikdy neomrzí a sexy rvačku v metru.. Tak vlastně není nic jiného co bych na filmu vypíchl.. Je to dlouhé, dialogy časem omrzí a celému filmu prostě chybí benzín a vůně rozpáleného asfaltu.. Také cítím, že tento díl měl jediný účel a prostě udělat upoutávku na ten sedmý díl, na který se většina lidí 100% podívá.. Jen si myslím, že tato série už se dávno vyždímala a jen tak ničím nepřekvapí.. Kde je sakra tuning, pouliční závody, policajti a všechno na čem tato série vyrůstala.. Brzo to bude jen ohromná reklama na různé automobilky s přibývajícími díly, až i Ordinace oproti tomu bude chvilkový seriál. ()

lupik84

Já tohle prostě můžu. Rychlý auta, střílení, Dwayne, atd., prostě přiznaná kravina. Popírání fyzikálních zákonů, hrdinské výrazy tváří, zkrátka filmový chill out. Výhoda téhle série je, že může mít nekonečně pokračování. Já půjdu i na 90tý díl, pokavaď si udrží takovéto tempo. A ten skok na dálničním mostě? Když tam mohl být turbotank, tak Superdiesel taky :-) ()

marcelita

Kdysi řekl Vin Diesel,že nebude točit pokračování svých filmů,jen u ridicka udělá vyjímku,protože dvojka je lepší jako jednička,ale divím se,že svoje předsevzetí nedodržel,páč 6pokračování něčeho co mělo možná smysl u jedničky je naprosto zbytečné! ()

JARDAHONDA

Po úspěšné pětce nastupuje další akční nášlap, ve kterém je k vidění plno kaskadérských kousků a každá další automobilová honička překonává tu předchozí způsobem provedení, rozsahem i napětí. Připoutejte si bezpečnostní pásy a vydejte se spolu s nerozlučnou hereckou sestavou na jedinečnou naspídovanou jízdu. Tento snímek je potřeba brát s určitou rezervou a nadsázkou, pak si v něm jistě ulítnete stejně, jako já :) ()

luukaas

Spousta akce s vůní benzíne spálených pneumatik a s nezničitelným Vinem Dieselem, který je v posledních dílech snad s teflonu. Abych se přiznal reklama na automobilový průmysl mě tolik nevadí, že je to celé šíleně utažené za vlasy....budiž. Ale zbytečné natahování a stále navazující opakování, které může nabídnout klidně dalších deset dílu a všichni budou spokojení mě zaráží a ztrácí to originalitu prvního dílu. Co je moc to je moc, ale filmový průmysl hold z něčeho žít musí. Dvě hvězdy za efekty. ()

Jindra_S

Zběsilá akce se záběrem na řazení, vtip, důraz na rodinu, dramatický postoj, vata před další akcí. A znovu. A znovu. A znovu. Kupodivu, není to vůbec tak zábavné, jak by se mohlo zdát a akce mi po čase začaly připadat nudné a bylo mi jedno, co se v nich stane. Scénáristé se sice vytasili s tankem nebo soubojem s letadlem na nejdelší vzletové dráze na světě, ale po čase už je jedno, kdo, kde, s kým a proč závodí, zápasí. A spoiler: Na konci je zcela zbytečný twist. :-) ()

GalaktikHero odpad!

To čo bolo na jednotke a dvojke príťažlivé, úplne vyprchalo! Cvakanie prevodoviek, púšťanie NOSu do motora, radosť z jazdy, ktorá po zhliadnutí prvých dielov hnala mladých divochov do garáži a dielní "túniť" svoje staré šunky... toto všetko už nie je! Zostalo len gýčové zatínanie svalov, akčné scény hodné vyčuchlého komixu... Šak ten Diesel je taký frajer, že Chuck Norris je proti neho malý babrák..... Dúfam, že ďalšie diely už nenatočia!!! ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (viac)

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (viac)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (viac)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

20.12.2013

Magazín Forbes uveřejnil tradiční výroční žebříček herců, kteří zajistili Hollywoodu nejvyšší zisky. Na prvním místě poměrně překvapivě trůní Dwayne „The Rock“ Johnson, jehož filmy souhrnně utržily… (viac)