Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné. (oficiálny text distribútora)

Schuldiner

Takovou dobu jsem tento film hledal až jsem ho nakonec s cizí pomocí našel.. Docela to jde, sice to asi stačí vidět jednou, i když jsem to teď viděl podruhé, ale jako psychologický horor to docela funguje. Tu spoustu dějových náhod přičítám jednoduše efektu, aby to prostě mohlo býti tak trochu psycho. No...ale stejně asi nakonec udělím slabší hodnocení. A to hlavně za jeden zásadní dějový nedostatek, za to, že jednotlivé postavy se, i přes svůj panický strach ze tmy, nesnažily zůstat s někým, nebo prostě někde, kde by se mohly cítit v bezpečí. To mi nedávalo smysl. ()

korbitch22

Takhle večer příjemný překvapení.Místy sice film působí až televizně,hlavně co se týče kamery a herců,ale bylo to napínavý,mělo to atmosféru.Nudnější střední pasáž jsem občas sice přepínal s Nicem,který běžel na H@vně,ale vše podstatné jsem stihnul,pointa mi neutekla a po dlouhý době se mi líbil finiš.Obyčejné zabavující béčko.50% ()

koniklecka

Přes povedený začátek si film už tempo neudržel a konec vypadal, jako by došly nápady. Celý film byl o tom, že jeden z těch tří byl sám a slyšel nějaké zvuky a zhasínala elektřina, pak byl sám ten další, slyšel zvuky a zhasínala elektřina...a tak dále. Až postupně scénky přistřovaly... Ale bylo to občas celkem napínavé. ()

Eliott

Námět rozhodně nebyl špatný a klidně to mohl být i solidní horor. Nedokáži posoudit, zda je na vině rok vzniku s nepřesvědčivě vyhlížejícími filmovými efekty a nebo nedostatek talentu tvůrců. Každopádně to bylo sledování tak trochu suché a připadalo mi takřka bez atmosféry nebo emocí. PS: Původně jsem plánoval dát hvězdy tři, ale jíž po týdnu jsem si nedokázala vzpomenout na jedinou přednost díla a tak spíše nedoporučuji. 48% ()

Trevor

Iba vdaka solídnemu úvodu a relatívne dobremu záveru o čosi lepšie hodnotenie ako som zvažoval. Dobry nápad z uvodu sa počas pribúdajúcich minút vytratil kamsi do stratena ale hlavne mu nepomojli doslova podpriemerné výkony hercov. Takýto typ hororov sa dá a mal by sa zvládnuť podstatne lepšie aj keđ zaver bol pomerne dobrý, nedokazal napraviť dojem z takmer hodinovej nudy. ()