Příběh bývalého vojáka Edwarda Younga, který bude muset několik let po konci občanské války čelit nebezpečí daleko horšímu, než byli nepřátelští vojáci ve válce. Poté, co vinou záhadné epidemie ztratí svou manželku i syna, se vydá na dlouhou cestu, na níž bude pátrat jak po příčinách záhadných problémů, tak po novém smyslu života. (ČSFD)

korbitch22

Dobrých zombie filmů bych napočítal na prstech jedné Simpsonovské ruky.Pseudopsychologický, nesnesitelně otravný žvást, plný neskutečně imbecilních a zdlouhavých scén, kdy hlavní hrdina křičí, pláče, chce se zastřelit nenabitou pistolí, něco si píše, zase fňuká, potká pár lidí, kteří umřou v přesném pořadí jaké si tipnete ( zase sem bůh ) zase si něco píše, zase fňuká, potká kundičku, už nefňuká a zase si něco píše.Předvídatelný a klišovitý scénář, stupidní pointa a zombie pomalejší než Rimmerova reakce na diskotéce.Otravné cvičení jednoho vysoce dosebe zahleděného a co je horší, netalentovaného režiséra.1 mizerný bod za vynikající hudbu a pár zajímavých záběrů, jinak děsná píčovina, úplně stejně nudně psychologicky žvatlající jako předloňský The Dead.15% ()

verbal

Je docela škoda, že do téhle televizní inscenace nenasypal nějaký židák více mrtvých prezidentů a jako scénáristu nenajal místo existenciálního filosofa nějakého bezskrupulózního gotického řezníka. Takhle jsou z toho jen další, Větrem odváté, unylé trampoty Vyhárané Scarlet, oscilující mezi zombie apokalypsou a Bergmanem. Každopádně nezvracím, atmosféru to má kulantní, mohl po tom vyjet třeba Refn a vytlačit další Gettysburg rising... ()

*CARNIFEX*

Solídne vyrozprávaný príbeh o zombiekoch v dobe "Tenkrát na západe". V napätí vás zrejme viac udrží húkajúca kanvica na vodu do kávy, ale presto všetko tento film mal svoje čaro. Je to akési dobrodružné rozprávanie príbehu jedného muža, ktorý putuje krajinou potom ako stratí celú rodinu a píše denník o tom čo ho všetko postretlo. Nečakajte klasický zombie horor, lebo toto je presne podľa "označenia" v prvom rade dráma a nie La horde či Rec. ()

honajz

Průvodce zombie světem v době občanské války v USA. Co bude příště? Zombie ve starém Egyptě, zombie při dobývání Tróje? Jděte páni tvůrci už s těmi zombie do pérdele a natočte konečně zase něco originálního. Dvě hvězdičky dávám za kameru a hezkého obrazového průvodce pravděpodobně kanadskou (protože pro filmaře levnější) přírodou. Animace jak z komiksů mě fakt nebrala. ()

Fr

,,BYLY ČASY, KDY JSEM TOUŽIL DOŽÍT SE DALŠÍHO RÁNA....“ /// Dědečku vyprávěj o zombíkách.... Měl by to bejt příběh o pekle na Zemi... (ale kurva zrychli trochu. Jo a přitvrď....) Tváří se to jako něco, na co nikdy nebudu chtít zapomenout. Tak zajímavě. Animovaný pasáže, filosofování o Cestě, rozjímání o Zemi plný zombíků. Cejtím tu atmosféru, která BY CHTĚLA šířit poetiku života v temnotě a sílu naděje, díky probuzení instinktu přežití. Pravdou je, že cejtím jen unylý tempo, potkávám málo strašidel, vidím herce bez charisma, a čumím na příběh vobyčejnej, jehož touha něco sdělit je neprůbojná a nepřesvědčivá. A jako třešnička – kurevsky přestřelená stopáž. Takže lidskost stranou.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Kluk nám už začal vonět (po zombíkách). 2.) Vždycky jsem toužil si u filmu zafilosofovat (ale bál jsem se, že mi zdrhne děj). 3.) Thx za titule ,,ricci.s“ a ,,COLLY“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne ()