Ochrnutý bohatý aristokrat Philippe si za svojho nového opatrovateľa vyberie Drissa - černošského mladíka zo sídliska, ktorého práve prepustili z väzenia. Napriek obrovským rozdielom medzi nimi ich spojí nedotknuteľné a bláznivé priateľstvo, vďaka ktorému obaja dokážu veľké veci v tejto komédii o tom, že ani ochrnutý človek nemusí stratiť zmysel života a toto zistenie mu môže sprostredkovať tá najmenej pravdepodobná osoba. Nedotknuteľní sa stali najúspešnejším európskym filmom posledných dvoch desaťročí. (STV)

CabelkaB

Nedotknutelní. Zařadím si to mezi top filmy. Opravdu bravůrní podívaná. Od dramatu ke komedii. Člověka až mrazí v zádech fakt, že se nemůže ani pohnout a je doživotně vázán na invalidní vozík a přitom se objeví někdo, kdo mu dokáže zvednout sebedůvěru a z jeho postižení udělat plus. TOP!! ()

papoy

Čo majú filmy Shawshank Redemption, Forrest Gump a Nedotknuteľní spoločné? Odpoviem výrokom W. Churchilla – Never, never, never give up. Film Nedotknuteľní po dlhom čase priniesol na plátna humor, ktorý ma oslovil do špiku kostí a nebol cítiť hollywoodskymi komédiami...Francúzština, krásne vykreslené charaktery dvoch ľudí z úplne odlišných prostredí, ktorých impulzívne postupne sa rodiace priateľstvo sála z plátna a dostáva sa divákom pod kožu. Film vo mne zanechal úsmev na tvári a chuť spraviť niečo bláznivé just for fun! ()

pursuer

Od Francouzů bych nečekal takovou porci štiplavého humoru, který převyšuje to, že se jedná o klasický, tisíckrát viděný koncept sblížení dvou lidí z naprosto odilšných skupin. Královská zábava, i opakovaně. ()

tucnakova

Ne příliš originální, ani novátorské, ani dechberoucí, ani nápadité, ani šokující ... dost předvídatelné, obyčejné - a přesto: moc příjemné, moc jemné, až dojímavé a zároveň místy i dost úsměvné ( což je vzácnost ) ! V lecčems podobný film loňskému festivalovému Hasta la vista ( ten pro mne ale ještě lepší ) ! ()

ariari

a opäť jeden z ozajstných. Z hlavy nevyšumí ako molotovov koktejl namiešaný z nekonečných a lacných komerčných zápletiek obsahujcich 40% násilia a streľby, 30% sexu a 30% omáčky buď mätovej: pokusy o vtip, alebo zázvorovej: pokusy útočiť na pocity platiacich divákov .. u nás za plný počet a nech sa darí natáčať takéto pohodovky ... ()

klapqua

Už dávno som takto nevisela na každom obraze, slove, pohľade... po dlhej dobe konečne skvelý film, nepoviem, že komédia, ale film!! Skvelá hudba, skvelý záver, sympatický herci a príbeh plný nádeje, priateľstva a humoru!:) ()

Balllaz

co k tomu rici??? proste BOMBA takovejhle film v americe nikdy nenatocej a urcite nebude trvat dlouho a oni se budou pokouset tuhle pecku zremakovat ale nepovede se jim to ani kdyby se celej holywood stavel na halvu...nenapodobitelnej film...Omar Sy dovedl film pro k dokonalosti. ()

Stellbory

Plný počet a už se o tom dál nebudu bavit. Jeden z nejlepších filmů které sem za poslední dobu viděl. Jejich přátelství i s jakou vervou se navzájem dohnali k věcem jaké by dříve neudělali mě dohnalo k slzám. Ohledně toho "pokračování" či co to má být jen doufám že si z nás někdo utahuje. ()

wick

Příběh je dobře a svižně odvyprávěný, a i když pochybuji, že vše probíhalo ve skutečnosti tak, jak je ve filmu, bavil jsme se dobře. Omar Sy má charisma. ()

vrbicek

Tento film mě velmi dojal, obzvláště až ke konci. Skvělý děj, krásně popisující dokonalý vztah 2 přátel, kde jim nedělá potíže druhému pomoci bez sebevětších problémů. Přitom jsou oba naprosto rozdílných povah, mají jiné zájmy, žijí v jiných sociálních kruzích. Doporučuji ke shlédnutí. ()

FantoMaSk odpad!

Nedoktnutelní? Spíš Nedokoukatelní! N.U.D.A.! Tohle že má být devátý nejlepší film? Svěží mix komedie a dramatu? Ale no ták, vážně mám automaticky napálit plný počet jen proto, že je v hlavní roli invalida...? Vždyť je to naprosto průměrný, nemastný, neslaný kousek, který i při skoro dvouhodinové stopáži nedokáže ani na minutu zažehnout jiskru, která by diváka dokázala zaujmout. Děj se neskutečně vleče, spousta zbytečných záběrů do nikam, humor spíš trapný, a když už se vtípek povede, pochválí si ho i postava na plátně extra porcí hurónského smíchu a následnou hláškou "ten humor si zaslouží publikum" (WTF?!?) - no není nad to psát komentář bezprostředně po shlédnutí filmu s horkou hlavou, ne? :) Když už vážně chcete zůstat u francouzské produkce, pusťte si raději Angeliku :) A rada pro všechny chlapy na závěr - nenechte se od přítelkyň donutit na tuhle srágoru koukat - bůhví proč mezi sebou vzájemně sdílejí informaci, že je to neskutečně promakaný flák. Není - je to blbost! :) Dávám ODPAD, abych tenhle kousek vyšoupl z TOP desítky, kam nepatří ani náhodou, jinak bych dal ... vlastně asi taky odpad, takže je vše v naprostém pořádku :) ()

tchempi

Moc hezký film, který má úžasnou atmosféru (a kterou Amíci v remaku stoprocentně zabijí). P.S. Všimli jste si té zarážející podobnosti francouzských černochů a našich cikánů? V rodině je jich jako mladých myší, nepracují a žijí ze sociálních dávek, přesto nosí značkové teplákovky a jezdí v mercedesech (bez řidičáku, samozřejmě). ()

linger

Tych 112 minut mi ubehlo tak rychlo, ako sa uz davno pri ziadnom filme nestalo. Nebol sentimentalny, gycovy, netahal slzy patetickymi klise scenami ako typicka hollywoodska produkcia na podobne temy, a to sa mi pacilo najviac. Dej sa odsypa prirodzene, ustredna dvojica je skvelo zohrata a zabavna. Nezname tvare boli len plusom. Nevedela som, co mam cakat, pri filmoch s vysokym hodnotenim mam tendenciu byt sklamana, ale to som v tomto pripade nebola ani nahodou, tesim sa, ked si tento film budem moct pozriet znova. ()

ludovit14

Film som si pozrel zo zvedavosti po dobrých referen.,ale hlavne ma zaujímalo prečo je to 9 naj.film na(csfd).Videl som Nedotknuteľních 2x a stále som na to neprišiel,skrátka 91% je veľmi prehnaných.Ja to skrátim ak chcem vidieť drámu s podobným príbehom pustím si Skafander a motýľ a keď komédiu a drámu v jednom filme pozriem si SESSIONS a AUS. HOD:75,1%. PS: čo ma zaujalo: ako sa dá prepojiť (Vivaldiho a pop.hudba,serióznosť a žoviálne vtipy,luxusné obleky a tepláky. ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (viac)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (viac)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (viac)