Mesto zombíkov

• Česko Město nemrtvých (viac)

Vo východoázijskom meste unikol nebezpečný vírus, ktorý premenil väčšinu obyvateľov na zombie, a preto lokalitu ihneď hermeticky uzavreli. Špičkový žoldnier Max Gatling prijme riskantnú úlohu, aby našiel a zachránil dcéru vplyvného muža, ktorá zostala v nakazenom meste uväznená. Okrem nej tu vojak nachádza skupinu preživších ľudí aj jednotku nasadených bojových robotov. Ich úlohou bude premôcť presilu nakazených ľudí, ktorí sa premenili na krvilačné neživé - nemŕtve netvory, útočiace zo všetkých strán. (TV JOJ)

peto12

O trochu viac sa mi to páčilo ako film POSLEDNI NOC so Stevenom.Dolph proti zombikom neni zlé a skamosit sa s robotom takisto nie, len chcelo by to viac akcie. Davam 50%. ()

zette

Nejvetsi pozitivum je urcite Lundgren, ale ani on nevytrhne trn z paty teto apokalypticke, amatersky natocene beckove sracce. ()

P@3ck odpad!

Ani známy herec nezachráni taký prepadak ako je tento film. Takú hovadinu o zombikoch som ešte nevidel. Dej plytký, bez nejakej dejovej expanzie. ()

ecceHOMMO

Nenáročné solídne B-čko. Svoju úlohu si splnilo obstojne, roboti pobavili, Lundgen klasika studený čumák ala človek z kameňa - robot. **/*** ()

Johnny.ARN

Čím je Lundgren starší, tým v horších filmoch hrá. A ten jeho ťažkopádny beh ....Strašný amaterizmus tento film. Stále tí istí zombíci, nekonečné množstvá nábojov, priehľadný dej a chabé, 5 korunové exteriéry. 2 z 5 ()

Mr.Bulanek

Co může být lepší než Dolp vs. Zombie? No přece Dolph, Roboti vs. Zomobie. I když oni to nejsou zmbie, ale co, to nám neřekli. Prvních 15 minut bylo nuda, ale pak naskočily titulky, a potom to už bylo v pohodě. ()

hajdano

Spousta řečí, každej filozofuje a vzpomíná, vůbec to neodsejpá. Lundgren by možná působil pružněji na vozejčku. Nuda ... ()

ywo666

Nič moc. To, že sa jedná o lacný film, bolo jasné. Ale to, že tam bude mať Lundgren málo hlášok už je problém. Akcie je dosť, ale je vcelku jednoduchá. Proste idú a strieľajú (alebo mlátia) zombíkov všetkých čo je po ruke. Potešila hlavne akčná scéna s Dolphom pripútaným o lampu. Páčilo sa mi, že sa tvorcovia s ničím nesrali a násilie je skutočne drsné. Ale na druhú stranu ma zas neskutočne srala hlavná hrdinka za ktorú musím strhnúť aspoň 5% z hodnotenia. A nepomohlo jej ani, že bola celkom jebateľná. Takže normálne by som dal 50% mínus spomenutých päť trestných bodov = 45% => 2*. Pridať 2-3 Dolphove hlášky, 1 mega rozpočet a vymeniť hlavnú ženskú postavu, tak je to veľmi solídna Lundgrenovka. Dúfam žen ďalšie projekty švédskeho dlháňa budú lepšie. ()

Phietros

Hodně vydařené "béčko" které mohlo být o dost lepší, ale i tak dobrý! Dolph jako ostřílený mazák, který jako jediný zůstane v napadené oblasti zombie a chce dotáhnout úkol, ve kterém mají dopravit dívku domů do konce.. 60% ()

Duoscop odpad!

Po Seagalovy tady máme dalšího akčního hrdinu, který se nechal uvrtat do hororu. A stejně jako u prvního jmenovaného musím i tady dát odpad. Film s trapnýma zombie, roboty a stárnoucím Lungrenem, který běhá jako by si nadělal do gatí. ()

JohnSmith

Tak tomu říkám vykrádačka. Směsice Resident Evilu, Districtu 9 a dalších scifáren v akční tragédii. Chvílemi je to sice trochu zajímavý a vtipný, ale je to akční film, takže by měl být pěkně akční a ne trapně akční majore Gattlingu. ()

Všivák

No ty krávo! Ty roboti byli naprosto zdrcující! Kamera dostatečně šílená. Celý je to přes nějaký filtr. A kdyby tam nebyl Dolph, tak by to možná mělo i větší šťávu. Tyhlety postradatelní už na to fyzicky nemaj. Dublér je až moc provařený. Ono to ani jinak nejde, když Dolph stěží chodí a bez brejlíí je slepej. Alespoň, že neni tlustej. Občas i utrousí nějakou tu hlášku. Celý to krásně odsýpá. Je to akční, zábavný a krásně debilní. A není to ve tmě. ()

Kosmik 1

Tak na rovinu... je jasné, že je to béčko jak prase. Ale na druhou stranu, nebýt těch pitomých dialogů a zbytečně rychlých střihů, mohl z toho být poměrně solidní akční zumbi film (tedy až na pár dalších hloupostí, ale ty nechám stranou). Dolph Lundgren prakticky vše celé tahá a nebýt jej, vypnu to už po pár minutách. Ale jeho hlášky jsem si nemohl nechat ujít... 60% ()

Siri69

Klasický děj: Unikl nebezpečný virus a z lidí se stali zombíci... Překvapivě to nebyla zas taková srajda jak jsem očekával. Délka je poměrně stravitelná i když by mohl být film tak o 10-15 minut kratší, nebýt zbytečných rozhovorů. Zombie taky ujdou a roboti jsou taková povedená komická vložka... Nic proti Dolphovi a jeho věku, ale koukat se jak ''sprintuje'' před zombíky a jak ostatní herci běží schválně pomalu aby Dolpha neztrapnili bylo taky dost komický. 2* ()

KASUGI

Typická tvář Zombie žánru dvacátého prvního století. Parta lidí se zbraněma utíká z domu do domu před hordou zombies, které jsou tam v podstatě jen jako sprintující terče na střílení. Je toho mraky, je toho plné youtube a jsou to sračky. Jediná věc, která tento film od těch sraček odlišuje, je nápad s roboty a díky tomu aspoň ta jedna hvězda. ()

Časové pásmo bolo zmenené