Take that: Progress - naživo

(koncert)
  • Česko Take That - koncert k 20. výročí (viac)
Hudobný
Veľká Británia, 2011, 136 min (Alternatívna 75 min)

Tento úžasný koncert skupiny Take that s tanečníkmi, ktorí sa po rokoch dali opäť dokopy a lámali rekordy v záujme publika je dodnes pútavým a strhujúcim show-programom. Turné s týmto programom videlo v roku 2011 1,8 milióna ľudí v Spojenom kráľovstve a Írsku. (RTVS)

Autogram

Už to nie sú tí sladkí chlapci 90-tych rokov, ale dospelí speváci a dať sa dokopy takto po rokoch od prvých úspechov je možno komerčný ťah, možno dobrý nápad. Takýmto mega koncertom potešili mnohých fanúšikov, ale aj mňa, a keby som bol ich starým fanúšikom, určite by to bolo za plný počet. Obrovská šou s 10-metrovým robotom, plošinou v priestore nad divákmi, vodopádmi, kaskadérmi a divadelným predstavením je niečo, na čo priamy účastník asi nikdy nezabudne. Vrcholom boli určite sólové vystúpenia Robbieho Williamsa, škoda, že sa do kratšej verzie na arte nezmestila Rock DJ, na to som bol zvedavý. ()

Lukoboss

Klobouk dolů! Musím říct, že to byl teda monstrkoncert se vším všudy a vlastně se ani nedivím, když scénu a efekty jim pomáhali tvořit Pet Shop Boys, kteří jsou tímhle známí. Jinak je nutno dodat, že od té doby, co doslova vlítne na pódium Robbie Williams, tak je to skoro one-man show, ale tak na to jsme od něj zvyklí a to je taky důvod, proč je tam, kde je. Opravdu výbornej koncert, skvělá performance od Take That přes kapelu až po tanečníky a závěrečný vztyčení sochy, to už je jenom třešeň na dortu. ()

AngelG

Něco neuvěřitelného..!! Chalpci jsou plní energie a skvělých živých hlasů.. a konečně jim člověk může ty vzájemné úsměvy a poplácávání se věřit, že je to vše skutečně upřímné a ne jak to bylo v 90. letech, kdy to dělali jen pro kamery.. Robbie je zpátky a to je víc než dobře.. tady je prostě úžasně vidět, jak si svůj comeback jako původní Take That, užívají nejenom oni, ale i fanoušci..! ()

castor

Chlapecké boy bandy jsou snadným terčem posměchu, příběh Take That je nicméně lehce jiný a hlavně přinesl hudební kousky, které si nepouštěly jen dívky školou povinné. Hošani jsou dnes už samozřejmě někde jinde, show předložili nadmíru solidní, čišela z nich záviděníhodná energie. Stejně úctyhodná je jejich šňůra britských hitparádových jedniček. Atmosféra výborná. Popová událost roku 2011. ()

Nikkilee

MUST SEE! Né nadarmo jsou nejúspěšnější boyband od dob Beatles! Jsem dojatá ! Neuvěřitelné, kam až to tito hoši z Manchesteru dotáhli! Comeback v plné síle! Husinu mám ještě teď! Takže na příští turné jedu určitě osobně! Gary je jednoznačně "Captain of the ship" , ale všichni jsou výborní, každý svým originálním způsobem! Už nyní jsou žijící legenda pop music, s tím, že s věkem jsou čím dál lepší! Doporučuji shlédnout dokument "Look back, don´t stare", poté lyrics na album Progress dostávají úplně jiný rozměr a hloubku a závěrečná "Eight letters" nenechá jedno oko suché! Klobouk dolů! Hoši, you rule my world, jen tak dál a já se budu těšit příště naživo! ()