Dievčenská tanečná skupina slávi pod vedením slávneho manažéra a choreografa Evansa úspechy po celom svete. Ustrážiť toľko krásnych dievčat je nadľudský výkon, pre neho je to však existenčná nutnosť. Muži, to znamená manželstvo a deti, pre dievčatá koniec kariéry a pre neho hľadanie novej tanečnice a narušenie disciplíny v súbore... (STV)

Kapikova

Můj nejoblíbenější Funésův film (a podle mne i nejlepší). Přesto jsem ovšem bohužel přesvědčena, že takovéto filmy táhne on skoro celé sám a bez něj by film býval ustrnul na místě a stal se průměrnou komedií. S ním je to ovšem fantastická podívaná, pobavení a pokladnice již zažitých klasických hlášek a gest. Ale tak jako u jiných jeho filmů, jaké by to bylo, nebýt Františka Filipovského.... ()

martins

Další film u kterého jsem na rozpacích, Funésova hvězda první velikosti, která několik let už zářila a už jen jeho jméno bylo zárukou kasovního trháku, po sérii úspěšných filmů, najednou natočil tento titul. Opět jeho role malého stekajícího mužíka(tentokráte manažer a choreograf) a který vede pevnou rukou soubor mladých dívek, které musejí podřídit svůj život tančení, jedna z nich se rozhodne upřednostnit lásku a manželství a proto musí najít v konkurzu novou tanečnici, to se mu podaří, ale tanečnice jaksi zapomene sdělit, že má malé dítě. Svého syna podstrčí Evansovi, s dopisem, že se jedná o syna jeho synovce Phillippa. Oba Evansovi se začnou o chlapce starat a pátrají po jeho matce...Napoprvé slušné, ale při dalším shlédnutí se mi film už tolik nelíbil. 65%. ()

Stanmi

Vítejte v dívčí taneční skupině slavného choreografa Evana Evanse (Louis de Funès), který po svých svěřenkyních vyžaduje (kromě tvrdého tréninku a diety) pouze jediné a to žádné muže... Piti Piti Pa je jedna z klasických komedií Louise de Funès a není se co divit, protože slavný herec je zde v nejlepší formě a plně využívá svého svého skvělého komediálního talentu a navíc jeho postava tanečního učitele je v rámci jeho kariéry celkem orignální, přece jenom v ni najdeme spíše představitele zákona nebo bohaté podnikatele. Samotnému příběhu o tanenční skupině, kde jsou pouze nezadané dívky nechybí různé gagy, humorné situace a vtipné hlášky, ale přece jenom jsou zde pasáže, které nejsou tak zajímavé a zábavné jako většina snímku. Samotnému Louisovi zde (kromě hereček z tanečního souboru) zdatně sekunduje jeho vlastní syn Olivier a v menší roli ředitele hotelu se zde objeví také tradiční herecký parťák Louise de Funès Paul Préboist. Podstatnou částí filmu je také chytlavá hudba, koneckoncůi samotný název filmu je součastí hudebního a tanečního čísla Evansovy skupiny. Piti Piti Pa je tak povedenou komedií se skvělým Louisem de Funès a výborným českým dabingem, která sice nepatří k úplnému vrcholu jeho tvorby, ale já se na tento snímek vždy rád a s chutí podívám. ()

ostravak30

Nespoutaný Louis de Funès předvádí vrchol svého herectví v jedné z nejslavnějších podob. Funes se tu v podstatě vydává ze sebe a předvádí výkon na hranici svých možností. Zde totiž slavný francouz předvádí i špičkové mimické herectví. Piti Piti Pa pak disponuje i kvalitní hudbou a skvělými tanečními čísly. A pokud někdo zapomněl, pak film obsahuje ještě jednou velmi slavnou melodií: "Rád sis hrál..." Piti Piti Pa je podle mě skvělý film. Maximum hvězd však nedám, protože Funes není podpořen ostatními. Vše stojí na něm a pokud zrovna není na scéně, kvalita jde malinko dolů. Ani děj nepatří k výjimečným. Jako by tvůrci vyčerpali nápady už jen samotným nápadem - slavná dívčí skupina a Louis de Funès jako manažer. ()

kuře.gril

Ze všech filmů s Luisem de Funesem (jak se to vlastně správně skloňuje??) je tenhle můj nejoblíbenější. To prostředí tanečního souboru s přísným otcovským Evansem je prostě výborné. A po stránce hudební-taneční to převyšuje spoustu jiných primárně hudebních/tanečních filmů. Chtěla bych, aby mi de Funes (s hlasem Filipovského) vyprávěl i jiné pohádky, než jen tu o vlkovi a jehňátku, kteří se nakonec vzali. ;-) ()

Soumin6

První polovina filmu je skvělá a líbí se mi její tempo. Scéna kde Evans vypraví děvčatům pohádku je moje oblíbená, boží Funés. Bohužel to už se nedá říct o polovině druhé. Příjezdem do Říma se z filmu stává šíleně nudný a dětský snímek. Bylo mi úplně jedno, kdo je otec nebo matka těch dětí. Připadá mi jako kdyby si scénář rozdělili dva lidé, z nichž každý je kvalitativně na úplně jiné úrovni psaní, než ten druhý (například MacFarlane a Troška :-). ()

zigy

Nejgeniálnější hudebně-taneční čísla, co jsem měl kdy možnost vidět. K tomu typický Funes a jeho grimasy, skeče a Preboist jako hoteliér (" To je Pietro, má čtrnáct dětí" "A to mě má uklidnit???":) ()

sibskyn

Zatím nejlepší snímek s Louisem co jsem viděl, možná je to i díky tomu, že je to lehce muzikálové a jakmile hned do filmu narve pár dobrých songů, hned jde pro mě film s úrovní nahoru. ()

Kontryhelka

Krásný vtipný a melodický film, nestárnoucí klasika, kterou mohu vidět znovu a znovu. K těmto filmům netřeba ani komentáře. Milý a nostalgický film mého dětství. ()

kockodan

Hned po četnících a mimozemšťanech (Funése jako jeptišku zpívající ve sboru nic nepřekoná), je tohle můj druhý nejoblíbenější film s ním! Jako husákovo dítě vidět nějakou náhodou, kdy rodiče dovolili se kouknout na film po 20:00 (!), tenhle film bylo neskutečně exotické, a obzory a náhled na svět rozšiřující pro předpubertální dítě! Celá ta atmosféra filmu a barevnost a bohémství tanečního sboru na mě tehdy velice zapůsobili! Bylo to nevšední a zajímavé prostředí. O vtipných scénách ani nemluvě! 100% ()