Lego príbeh

• Česko LEGO® příběh (viac)

Príbeh filmu nakrúteného pomocou počítačovej animácie podľa pôvodného scenára sleduje osudy Emmeta – obyčajnej, dokonalo priemernej minifigúrky LEGO, ktorá je omylom považovaná za najvýnimočnejšiu osobu, ktorá jediná môže zachrániť svet. Je odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa vydali na veľkolepú výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takúto cestu zúfalo nepripravený, čo prináša množstvo komických situácii. (TV Markíza)

kamil.i

Medzi devízy Lego príbehu nepatrí len skvelý nápad v závere filmu, ktorý posunul rozprávanie niekam inam. Sú to hlavne neustále vtípky a odkazy na všetko, na čo mali Warneri a Lego licenciu. Je to proste prča. ()

embecka

Toto bolo obrovsky pozitívne prekvapenie! :D Smiech od začiatku do konca, výnimočne skvelý slovenský dabing (namiesto Dumbledora "Double Door" :D), moja najobľúbenejšia postavička je UniKitty a pieseň Everything is awesome mi znela v ušiach ešte dlho dlho potom... Kto neverí, nech uverí, fakt to stojí za to! ()

Pawlisman

Obrovsky příjemné překvapení. Fantasy svět kostek ve animované tvorbě. Tedy dvakrát možností a autoři k tomu udělali nejen skvělý příběh a častou minimalizaci na úroveň skutečných kostek, navíc přidali pěknou dávku dobrého humoru. Na kostky si brzo zvyknete a pak už je to jízda, kterou ani pořádně nestíháte. Bezva. ()

Matli

Sice v češtině, ale stále vynikající. Každou chvíli nějaký fór, nějaká hláška nebo situace. Pro dospělý nebo pro děti, je to fuk, z hlediska dospělého je to nostalgicky úžasný. Děti se sice zasmějou asi třikrát, ale ve finále je to božííííí:-) To se prostě musí vidět! Závěr je překvapivej a dějově podařenej a nečekanej. 87% ()

MAJkLSON

Skvělé. Když už si myslíte, že se to blíží ke standardnímu ponaučujícímu holywoodskému konci, tak vás tvůrci rychle vyvedou z omylu. Dabing je kvalitní a hlavně jeho překlad je na jedničku. Lord s Millerem jsou prostě borci, ať chcete nebo ne. ()

CJFlip

Už od prvního traileru jsem nevěděl, co mám od tohohle filmu čekat. Ale byl jsem příjemně překvapený. Náramně jsem si ho užil od začátku až do konce. Myslím si, že si ho užijí jak fanoušci lega tak těm, kterým lego nic neříká. ()

Košoun

Když jsem poprvé slyšel o Lego Movie, tak jsem už jen kroutil hlavou, že to bude komerční kravina na vytažení peněz z rodinného rozpočtu. Ale od prvních ukázek jsem se těšil a dostal, co jsem čekal. Nápady nacpanou barevnou podívanou, spousta hlášek a gagů, překvapivě spíše pro dospělé. Kdo by si nechtěl ihned po zhlédnutí filmu jít hrát s Legem? PS: Miluju LEGO Batmana! ()

Majkl1711

Pěkná připomínka legendární stavebnice jakou je Lego. Nebýt 11 hodin večer, tak si ho i vytáhnu ze skříně a začnu si s ním hrát jako za mlada. Bohužel i přes pěkné zpracování a nostalgii nemohu dát více jak 3*. ()

sebo9629

Everything is Awesome!!! Geniálna záležitosť plná brilantných hlášok a s tak nadupaným tempom, že na prvé pozretie nemáte šancu všetko zachytiť. A po pozretí v originály musím pridať 5* lebo casting je vynikajúci, najviac sa mi páčil Emmet (Chris Pratt) a Bad Cop/Good Cop (Liam Neeson). A Batmanova pieseň :D... Darkness, no parents, Continued darkness! More darkness, get it?..... Darkness, no parents, Super rich! Kind of makes it better. Hodnotenie: 9.2/10 ()

joudas

Hodně povedené. Vysoké tempo, kde se stále něco děje a trousí se jedna hláška za druhou, propojení několika nejen filmových světů, ohromná spousta dobrých nápadů a známých herců (ale nepoznal jsem všechny), smysl pro detail a v neposlední řadě i překvapivý závěr. Bez debat za plný počet a to je tam ještě další prostor ke zlepšení, protože nepochybuju o tom, že mi při prvním zhlédnutí spousta věcí utekla. PS: Samozřejmě nesmím zapomenout na obligátní "Everything is awesome!", což jsem z hlavy dostával jen těžko :) ()

El-Barto

Jeden z nejsvižnějších filmů poslední doby. Jen je to na mě chvílema moc rozjuchaný a občas to začíná vypadat jako kravina. Gagy jsou ale ve většině povedený a finále to dost zachraňuje. Hrát s legem si ale kvůli tomu fakt nezačnu a to ani kdybych dostal malýho Batmana a Star Wars. ()

Wawer

Zábavné, nápadité, hravé, sofistikované. Kdyby film nejel podle šablony from zero to hero možná bych mu dal plnou palbu. Navzdory všem těm vychytávkám, odkazům a gagům, je kostra příběhu strašně předvídatelná a finální rozuzlení, ikdyž má nápad i sdělení, postrádá šťávu a alespoň z mé strany se nedostavil žádný náznak empatie s hranými hrdiny. ()

heihatchi

Film pro děti? Možná tak podle názvu. Jinak je to plnohodnotný animák, který si podle mě užijou spíše ti starší, co už mají něco nakoukáno. Tím se ale dostávám k tomu, že Lego příběh je víceméně taková skládačka více filmů a nepřináší moc toho svého. Když ale toto překousnete, tak se vám bude film líbit! ()

sandinista

Tož čekal jsem podle komentářů víc. To už se mi víc líbilo Wreck It Ralph (2012). Na mě bylo příliš mnoho střihů a krátkých záběrů. A i když jsem se párkrát zasmál, opakoval bych se, když řeknu, že jsem čekal víc. Ještě že sem na to nešel do letního kina, jak jsem původně zamýšlel. 3D 1080p ()

kijifa

Všechno je tu božíííí!!! ... pardon, nemohl jsem začít jinak, ale teď vážně ... jenže počkat, ono to vážně boží je. Když jsem Lego Movie viděl poprvé, bylo to v době, kdy pomalu dojíždělo v kinech (takže jsem měl soukromou projekci (jako vážně jsem tam byl úplně sám)) a jsem rád, že jsem tenhle kostičkový film stihl na velkém obraze, protože to bylo asi to nejzábavnějším, na čem jsem zatím letos byl. Film letí naplno skoro celou stopáž, zastaví je jen na chvíli (teď narážím na tu podle mě zbytečnou scénu asi 10 minut před koncem filmu, bez ní by byl film ještě božštější). Ve zkratce, za mě nejlepší animák za hodně dlouhou dobu a jednoznačně adept na nejzábavnější film roku. ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

Margot Robbie chystá filmové The Sims

23.03.2024

Chris Pratt je Garfield

Chris Pratt je Garfield

02.11.2021

Chris Pratt (Strážci Galaxie, Jurský svět) měl jednu dobu našlápnuto k tomu stát se největší hereckou hvězdou současnosti. Vedle jeho hlavních filmových sérií, které nestojí pouze na něm, mu ale… (viac)

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (viac)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

22.06.2017

Hollywoodem tenhle týden otřásl odchod Phila Lorda a Chrise Millera od sólovky Hana Sola. Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je propustila měsíc před koncem natáčení, jelikož se jejich vize začala… (viac)