Temný prípad

• Česko Temný případ (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2014–2025), 31 h 7 min (Minutáž: 54–86 min)

Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan, Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch, Kelly Reilly, Vince Vaughn, Michael Potts (viac)

Ústředními postavami seriálu jsou dva detektivové, jejichž životy se srazí a propojují během sedmnáct let trvající honičky sériového vraha v Louisianě. (oficiálny text distribútora)

Infurius

Prvá epizóda 70%, a potom sa to tak naštartovalo, že seriál prebil 100%. Ten kto toto vymyslel musi byt genius, lebo tak premyslený a komplikovaný príbeh som videl len raz a to v "Mafie v Atlantic City" Mimochodom konečný výsledok vdačí Cary Fukunagovi. ()

xyro

Užívala jsem si hlavně atmosféru a prostředí americké jihu. Kamera mě naprosto nadchla, hlavní dějová linka už nikoli. Jako společenská freska ale seriál funguje skvěle. ()

tekket

Za scénáristicky impotentní konec jinak vynikající první serie jde prostě prozatím hvězda dolů. Druhá série zatím poněkud rozpačitá. ()

Danny71

paráda...hltala jsem každý díl nejmíň třikrát...výborně je v tomto díle zachyceno přátelství, lidskost, věčnost, životní moudra... versus brutalita, bezbrannost a různorodá lidská ohavnost,.....věřím, že závěr rozbrečí i chlapáky, kterým slzy nesvědčí ............. ()

nogi

Hvězdně obsazené a přesně na míru. Ze začátku trošku nuda, než se člověk dostane do děje, ale už druhá půlka pilotu mě tak vzala, že jsem to nemohla vydržet na další díl :) ()

Sremac

Krimi víc než míň opravdu nemusím , ale zkusil jsem první díl a už jsem jel až do finále. Parádní kus . Tam bych fakt bydlet nechtěl. ()

Pblashshs

"Jsme vědomý kusy masa..." Depresivní, napínavý, esteticky pěkný. Woody Harrelson mě ze začátku trošku sral, ale později jsem si ho taky oblíbil. Ta atmosféra "world is fucking fucked" je vážně dobrá. ()

Hajajan

Výborná atmosféra a neuvěřitelný Matthew McConaughey. Temnost a syrovost nemusí tvůrci podtrhávat scénami v dešti či v noci. McConaughey podává životní výkon, jeho postava mně neskutečně fascinovala a přitahovala. Plný počet snižuje nepromyšlená gradace seriálu, chyběla mi závěrečné katarze. ()

Stydlivka

Asi první kriminálka, u které mi nevadilo, že je jeden příběh na 8 dílů :-D...dala jsem o hvězdičku míň, protože na to, jak je to celé zamotané a děje se tam toho opravdu hodně během všech dílů, tak mi přišlo, že konec je moc narychlo...a taky mi tam trochu chybělo zjišťování motivu...na to, jak je jeden z detektivů duševně založený a přemýšlející o všem možném, tak tohle jakoby vypustili...prostě bych to rozuzlení na konci posledního dílu chtěla víc dopodrobna :-) ()

JayJay5

Je to dobrej seriál. Přiznám se, že první dva díly mě moc nebraly. Odrazovalo mě pomalé tempo, které se ale stupňovalo v následujících dílech. Nečekejte nějaký "americký" vývoj postav a snad nějakou katarzi. Ne, lidé se prostě nemění! Je to surový, poctivý, nepřikrášlený (teda až na ty Woodyho šťabajzny, kterých v bažině asi moc nebude. Ty byly krásný :-) ). Je to dobrej seriál! ()

Kubi

Všechny recenze od lidí, kteří tento snímek hodnotí čtyřmi nebo pěti hvězdy a považují tento snímek za velmi dobrý, jsou jenom žvásty, protože nikdo, a opravdu říkám nikdo, není schopný popsat, jak je tento seriál neuvěřitelně dokonalý. Příběh vyprávěný přes vyšetřování je úžasný stejně jako obsazení dvou hereckých ES, jako jsou McConaughey, který svou roli psychopatického parťáka s trochu nevšedními názory zahrál dokonale a Harrelson se svými problémy v osobním životě. Nic Pizzolatto ví co dělá a doufám, že jeho další počin v True Detective bude stejně dobrý, jako u první série. ()

barbis_dc

Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Fakt jsem se snažila si na tom seriálu najít něco, co mě u něj udrží, ale marně.... Dlouho jsem neviděla nic tak šíleně nudnýho, a myslím, že jsem chvilkama i usnula... Dala jsem dva díly, víc není v mých silách. ()

Sllada odpad!

Tak, dokoukal jsem pilotní díl ! Byla to pro mě opravdu temná a dlouhá hodinka ! Na stolku mi tu šukaly dvě mouchy a i to bylo větší vzrůšo ,než sledování tohoto hovna v kterém dva retardi blijou jeden na druhého nudné nesmysly. Nechápu jak taková močka si dokázala nahonit tyto procenta ! ()

Seriál Šógun ovládl ceny Emmy a lámal rekordy

Seriál Šógun ovládl ceny Emmy a lámal rekordy

16.09.2024

Přestože poslední ceny Emmy si odbyly své předávání teprve v lednu tohoto roku, máme za sebou zase další ceremoniál, kde se rozdávaly sošky za seriálově plodnou první polovinu roku 2024. Do… (viac)

Lednové tipy z VOD služeb

Lednové tipy z VOD služeb