Ako prísť o muža za 10 dní

• Česko Jak ztratit kluka v 10 dnech (viac)

Andie (Kate Hudson) je redaktorkou populárneho časopisu. Má  napísať živú reportáž, založenú na osobnej skúsenosti, o tom,  ako odplašiť aj toho najzamilovanejšieho chlapa v priebehu desiatich dní. Nemohla si však vybrať horšiu „vzorku“ ako je Benjamin (Matthew McConaughey). Je síce fešák, ale možno o to viac dravší agent reklamnej agentúry, ktorý sa práve stavil so šéfom, že zlomí srdce každej, na ktorú ukáže, len aby získal lukratívnu zákazku. Tých dvoch nespojila náhoda, a tak bitka sledovaná starostlivo z oboch strán, môže začať. Andie vie, ako na to. Rýchle nasťahovanie k novému priateľovi, umocnené milostnou zdržanlivosťou, zásadné premeny jeho bytu, vrátane ružových koberčekov v kúpeľni, nákup štvornohého “miláčika“, plač, hysterické scény na verejnosti i pred jeho kamarátmi... lenže nič nezaberá. Benjamin všetko chápe, všetko ospravedlňuje, ku všetkému je tolerantný. Nie je to nakoniec naozajstná láska...? (TV Markíza)

Magneto

To bolo pekné, vážne. Ani mi to nepripadalo take "cheesy" a trápne a pritom je to "romantická komédia". Takéto filmy si vždy rád pozriem, ale málokedy im dám viac ako len priemerné hodnotenie, avšak tu urobím výnimku za chémiu aká bola medzi hlavnými predstaviteľmi a hlavne za neodolateľnú Kate Hudson, ktorá sa v roztomilosti môže prirovnať k mladej Meg Ryan. McConaughey sa držal "nízko", čo tiež určite prispelo k úspechu...Ďalším tromfom bol pre mňa osobne New York, je to moje srdcové mesto a strašne mi chýba. Tento film mi pripomenul aké je to úžasné miesto a preto je táto moja recenzia asi poriadne subjektívna, ale aj napriek tomu to odporúčam ako príjemnú romantiku na spoločný večer s našimi polovičkami ;-) ()

Pepinec

Tak o tomhle víme svoje, že pánové? Copak deset dnů - pokud je holka vážně dobrá, stačí jí deset minut. Ale vážně. Zažít takovou desítku dnů musí být ještě větší peklo než prožít měsíc v Titanic Beach. Tři hvězdičky dávám hlavně proto, že mi jedna taková podobná ženská (au!) zrovna kouká přes rameno a říká, že si mám dávat bacha (au!) nebo už mně nikdy víc ne...au…! (Filmfest Hurghada 2012, 56/67) ()

adams89

Kvalita filmů s nálepkou Romantická komedie většinou kolísá, jsou to spíše jen takové oddechovky. Na tuhle jsem se moc těšil, protože mě dost zaujala zápletka a taky fakt, že celosvětově v kinech vydělala slušné peníze. Je fajn, že byl do mužské role také obsazen už někdo jiný než třeba Ben Stiller, který má podobných filmů spoustu a už je prostě okoukaný. Ta sázka o deseti dnech byl docela zajímavý nápad a já si sliboval parádní podívanou. Ale k mému velkému překvapení k ničemu takovému nedošlo a já se díval pouze na nudnou a ne zrovna moc vtipnou komedii. Můj dojem nespravil ani nemastný a už tolikrát viděný konec. Musím ale přiznat, že po jeho zhlédnutí jsem opravdu pár měsíců o novinářské práci do budoucna přemýšlel... Co říci závěrem? S holkou bych na tenhle film asi do kina šel, jí by se líbil a já bych už nějak tu hodinu a půl snad přetrpěl. 40% ()

kajda.l

Nic nového mi tato průměrná romantická komedie nepřinesla,v koutku duše jsem očekával,že by to mohlo být trochu podobné,mé oblíbené Animální přitažlivosti,ale zůstalo jen u očekávání. Co mně ve filmu nejvíce dostalo byl "neodolatelný" Matthew McConaughey:)- dámy,ženy,dívky,slečny to jste jako Kate Hudson také bez vkusu,že vám tento týpek přijde NEODOLATELNÝ. Právě této myšlence jsem se v průběhu filmu smál nejvíc,a to trestuhodně špatně vybrané hlavní mužské roli,nic proti Mattovi,ale nehodil se na to. Kate sice trošku přehrávala,ale dala se překousnout. Konec byl zbytečně natahovaný až trapný(zpěv na pódiu,nahánění taxi motorkou a hlavně "diamantový" manželský pár). Celkově slabší průměr,který na zabití nedělního odpoledne vpoho vystačí.. ()

Alementina

Takhle si predstavuji romantickou komedii, na kterou jsme se podivala nekolikrat a porad se smala, takze urcite se jeste nekdy znovu podivam. Princezna Sofie ala Krul valečník je nezapomenutelne :) V zanru romanticke komedie to ma u me 95%. ... 13/1/21 znovu jsem zkoukla vetsi cast filmu a zase jsem se od srdce usmala ....zvedam ze 4 na 5, proste ma oblibena romanticka komendie :) ()

• Šaty, ve kterých jde Andie (Kate Hudson) na galavečer Warner Advertising, byly vymyšleny tak, aby se hodily k 84karátovému žlutému diamatovému přívěsku na krku. (HappySmile)

Další hledači pokladů

Další hledači pokladů

09.08.2006

Matthew McConaughey a Kate Hudson budou hlavními hvězdami dobrodružné komedie FOOLS GOLD z dílny režiséra Andyho Tennanta (Hitch: Lék pro moderního muže). Nebude se však jednat o první spolupráci… (viac)