Sexy beštia

• Česko Sexy bestie (viac)

Život gangstera je značně vyčerpávající. To pocítil i londýnský lapka Gary Dove a uchýlil se raději do slunného Španělska, kde tráví volný čas s manželkou DeeDee a s přáteli Aitchem a Jackie. Jeho odpočinek však nemá dlouhého trvání, brzy je přerušen vpádem psychopatického zabijáka Dona Logana, jenž Dovea donutí, aby se k opuštěnému řemeslu rychle vrátil. Je ho potřeba u velké bankovní loupeže. Gary dlouho odolává, nakonec se ale do Londýna přece jen vydá. Avšak nikoli v přítomnosti Dona Logana. Tomu se totiž stala malá nehoda. (oficiálny text distribútora)

kingik

Nejvýraznější je na tomto filmu Ben Kingsley a jeho herecký výkon. Filmu chybí lepší nebo mám li to nazvat lépe životnější uchopení, protože scénář asi byl silnější než následná režie Jonathana Glazera, která film táhne až moc do obyčejného průměru. Pro mě tedy nejlepší byly scény s Kingsleym a ostatní nemělo tu potřebnou agresivní razanci co drapne diváka pod krk a nepustí. Možná jiný režisér by film pojal jinak. ()

pan Hnědý

O zbytečný film se nejedná jak tu přečítám komentáře. Velmi dobrý herecký výkon Bena Kingseye, který drží stopu mafiánského podsvětí. Krimi gangsterka s dobrými dialogy, gangsterům z odchodu od kšeftů. Jonathan Glazer přikořenil příchuť' krimi atmosféry Ritchieho průmyslu. Film s příchutí small scented Tarantino's. ()

cab

Gangstera (Ray Winstone), ktery se rozhodl odejit do slunneho Spanelska od sve denodenni fusky, navstevuje psychicky nevyrovnany a nevyzpytatelny, ale za to dosti presvedcivy Don Logan (Ben Kingsley). Dana situace prevraci jeho zivot zase jednou naruby. Nad pribehem prevlada vizualni stranka a neustale prupovidky hlavnich akteru v cele s Donem. 60% ()

Hennesy

Glazer má zvláštny štýl, ktorý mi vlastne nikdy úplne nesadol. Jeho filmy vrátane tohto sú niekedy zbytočne artovejšie a iné a pocitovo trvajú tak tri hodiny aj keď majú sotva 90 min. Toto je divotvorný mix psychedelickej gangsterky a romance, ktorý zanecháva po zhliadnutí zvláštnu pachuť. Kingsley výborný degen, prvá polovica o dosť lepšia, výsledok celkovo rozpačitý. ()

JayZak

Sexy bestie je pomalý film. Člověk tak nějak pořád čeká, že se něco stane, dojde na nějakou větší akci, ale ono nic. Je to opravdu jenom o tom, že jeden gangster ve výslužbě je vyrušen z odpočinku gangsterem stále aktivním. A následně nám roztáhle ukazují, jak je manželka naštvaná, jak je i přítel Aitch naštvaný (ten spíše vystrašený), a co víc, dokonce i Aitchiho Jackie je rozrušená, když přijede Don Logan alias Ben Kingsley. Přesto dávám zasloužené 3 hvězdy, které jsou za dobrou kameru, hudbu a hlavně vytříbená herecká čísla. Jenže ono je to těžké když máte výborné herce, ale nemáte s nimi pořádně co dělat... ()

• Slovíčko "fuck" uslyšíme celkem 115krát. (MrCreosote)
  • Ben Kingsley při hraní psychopata Dona Logana dával volný průchod veškerému svému hněvu a napětí a, jak sám řekl, po zbytek dne pak byl krotký jako beránek. (MrCreosote)
  • Roli Dona Logana (Ben Kingsley) si mohl zahrát jak Anthony Hopkins, tak i Ray Winsone, který nakonec ztvárnil hlavní postavu filmu, bývalého mafiána Gala. (MrCreosote)

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

20.08.2018

V době, kdy se už chystá i nový ALF, asi nikoho nepřekvapí, že Hollywoodu dávno přestalo být cokoliv svaté. Každopádně jednou za čas přijde i oznámení, které zase nezní tak špatně, a kupodivu vlastně… (viac)