Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

makakus

Asi si chlapci zašli na Hanebný pancharty, zalíbilo se jim, jak kluci americký oddělali Hitlera, tak si řekli, že to zkusí taky, přidají trochu starého dobrého fekálního humoru, neustále vyspeedovaného Franca, kterému smrdí pták, jakési proamerické demokratické poselství - a hle, na postpuberťáky to funguje i přes příšerné herecké výkony, scénář i režii a přes takový malý detail, že to vůbec nedrží pohromadě. ()

RigorMortis

Na to, aké sa robilo okolo tohto filmu haló, je výsledok úplne slabý. Nezasmial som sa ani raz, nebolo totiž na čom. Jednu hviezdu za začiatočnú scénu s gayom Eminemom a šteňa. ()

NoIdentity odpad!

Tohle se dá fakt prodat jen přes velkou mediální aféru :/ Miluju černý humor, ironii i satiru, ale tady jsem nenašel jediný zábavný moment. Rád bych věděl jaká úchylka stojí za potřebou něco takového natočit. ()

dalibor.durcak

Skvěle jsem se bavil. Seth Rogen je prostě svůj a jeho filmy mě baví. Hezký barevný snímek s příliš dlouhou stopáží. Opravdu přemýšlím nad tím, jak se asi Kim při sledování filmu tváří :) Stalin se v USA řekne Stalone :)) ()

Veniss

Hm, tak tohle je pověstný hozený kámen, který rozčeří stojaté vody rybníka. A že to je pořádný balvan... anebo pytel hnoje. ;-) Málokoho film nechá lhostejným, v jakémkoliv smyslu. ()

riza-do

Haló kolem premiéry filmu dost napomohlo k velkému zájmu jinak ničím zajímavé pubertální komedie. Existuje určitě více zajímavých filmů o KLDR, stejně jako průměrných komedií. Výsměch Amíků na adresu Kima mnohdy působí směšně a dosti nedospěle. Ač se člověk ptá, zda aféra nebyla zinscenovaná jen pro lepší zviditelnění naprosto obyčejné průměrné komedie. ()

Brano odpad!

Toto normálny človek by nedokázal natočiť. Ani sa nečudujem, že filmársky štáb dostal anonymné vyhrážky. Tento film je len kopa debilných, trápnych, vulgárnych amerických nezmyslov. A tiež ma neprekvapuje, že to režíroval Rogen, pretože tak mizerného komika filmový svet ešte nezažil. Po scenáristickej stránke je to vrchol spodku. Trocha ma mrzí Franco, ktorý sa mi ako herec celkom páčil, ale po tomto výkone kde hral absolútneho idiota, ktorý nebol vtipný ani trefný u mňa klesol. (Snáď sa ešte spamätá a bude sa držať čo najďalej od Rogena, pretože preňho sú vhodné filmy akými boli napríklad: Planéta opic, Annapolis a nie tieto lacné sračky) Pre mňa jednoznačne odpad! A Eminemovi sa tiež čudujem, že za tých pár drobných išiel robiť zo seba blbca. ()

hepi_

Tak to mal byť ten kontroverzný film, kvôli ktorému hrozila atómová vojna? Veľa povyku pre nič. Podpriemrné komédia, ktorá stavia na akejsi paródii Kim Čong-una. Priznávam, že tam bolo pár dobrých šplechov, ale inak bieda_humor na silu, nuda a nuda 40% ()

george82

Tak tenhle film je o ničem. Přijde mi to jako kdyby se kluci sešli, dali si brko a řekli si: Hele co natočíme za film? Nevím, co si třeba udělat prdel z Kim Čong - una. Nevím proč se furt amíci diví, že je jinde nemají rádi. Tohle je až na pár fórku za hranicí vkusu. ()

pekas

I kdybych se k tomu snažil přistoupit jako k blbé fekální komedii, typu Blbý a blbější, tak tady pořád něco nesedí. A to brutalita, která už to degradovala totálně. Takže nebýt reklamy, kterou filmu udělaly protesty Severní Koreje a obavy Sony, zda to zakázat a pak zase povolit, nikdo by si asi tohohle filmu nevšiml. Ale protože byl film celosvětově známý hned při vydání, má o dostatek zvědavých diváků postaráno. Včetně mě. Viděl jsem a už vím, že je to fakt slabota. 30% ()

Magnifuk

They hate us because they ain't us! Samozřejmě to chce brát dost s nadhledem, ale já se bavil. Naprosto nenáročná, oddychová komedie. Oceňuji i krásnou ukázku, jak se dá za málo peněz udělat krásnej marketing. 70 % ()

nooly

Nebyl to pro mě vyloženě nudný film, ale na druhou stranu jsem se ani jednou nezasmál. Kdybych byl zas teenager, tak se tomu fekálnímu humoru možná směju ještě teď. Film je dobře udělaný po technické stránce a má i jakési poselství. ()

gicous

This is the end of Kim Čong-un. Apokalypsa pronikla i do Severní Koree a smetla ji silou humoru toho nejhrubšího zrna. Šílenost, která sice nedosahuje kvality hollywoodského inferna, ale i tady se dá sem tam slušně zasmát. 5/10 ()

MartinTerran

Je to sice děsná kravina, ale jakožto parodie skvěle udělaná. Má to zajímavý nápad a vtipné to je, tak není co řešit. Už chápu proč Kim vyšiloval, když to viděl. A jaké s filmu plyne ponaučení? Že když jsi v severní koreji nic nepůjde podle plánu. Lizzy Caplan jako sexy agentka CIA potěšila. Hodnocení: 76/100. ()

RobbieM@N

Je to chytrý, né že ne. Ta chytrost je ale schovaná pod slabším obalem trapnosti a silným obalem šílenejch gagů. Né že by to trhalo bránice, ale je tam kupa scén, který si člověk bude obehrávát pořád dokola. Seth Rogen má každopádně odvahu, strkat si tak velký věci do zadku, co by člověk neudělal pro svoji zem.... ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (viac)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (viac)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (viac)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (viac)