Existuje správny spôsob ako byť single, nesprávny spôsob ako byť single a potom...je tu Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamelých sŕdc hľadajúcich tú správnu zhodu, láskyplné spojenie, sex alebo niečo medzi tým. A niekde uprostred všetkých tých dobiedzavých sms-iek a známostí na jednu noc, ktoré všetci títo nezadaní majú spoločné, je potreba naučiť sa ako byť single vo svete plnom stále sa vyvíjajúcich definícií lásky. Prespávanie v meste, ktoré nikdy nespí, nikdy nebolo také zábavné. (Continental film)

sofiapetra

První půlka poměrně drze útočila na spodní proudy mé zastydlé puberty a odhalila, že spousta narážek a scének z tohoto ranku mě stále ještě dokáže slušně pobavit, zato druhá půlka byla bezradná a natolik bez invence, až byla úplně zbytečná. Z Rebel Wilson jsem byla zase bezradná já - nedokázala jsem v ní vůbec vidět ženskou bytost; strašlivě mi připomínala toho tlouštíka z Malé Velké Británie, takže jsem se vlastně smála jemu. ()

Slartibarkfast

Strašlivá sračka. Něco tak trapného, plného klišé, debilních mouder (nejspíše z hlav pomatených scénáristů) a odporných herců jsem již dlouho neviděl. Připomnělo mi to pana Viewegha, který ví o ženách nejspíš úplné hovno. Dokoukal jsem to vyloženě z donucení a jsem rád, že v dosahu nebyla žiletka nebo otevřené okno. Film vykresluje tragický život hlavní hrdinky, Táni Vilhelmové s tuctovým xichtem, která neví co si počít s tím, že na ni každý chlapec sere a ona jim to statečně oplácí svou neoblomnou a nedobytnou povahou slepice. Trojku nerozlučných krasavic doplňuje blonďatý ledoborec třídy Tajmyr; nechutně otylá obluda se sebevědomím velikosti věží Petronas, u které se scénáristé snaží vnutit divákům pocit, že je děsně žádoucí rebelka, ačkoliv se z té představy většině spíš zvedne kufr. Zachraňuje to viditelně stárnoucí Leslie, hrající chvílemi celkem sympatickou těhuli, která toho ale do vínku také mnoho nepobrala. To vše doplněno houfem retardovaných nadsamců, kteří se mohou přetrhnout, aby přepůlili hlavní frigidu. Scéna s počítáním piv je zřejmě to nejubožejší, co jsem kdy viděl. Hrůzostrašné. Pánové, ruce pryč! Ženy, neberte si z toho příklad a neomlouvejte si tím vlastní neschopnost nabalit frajera, pak totiž nebude jiná možnost, než zůstat skutečně a doživotně singl! 15% ()

Minimie

Poslední dobou mám pocit, že najít opravdu vtipnou komedii není dneska nic jednoduchého. Neříkám, že How to Be Single je bůhvíjaký zázrak, ale je to film, u kterého jsem se doopravdy smála nahlas. Miluju praštěnou Rebel Wilson, jejíž hlášky jsou snad film od filmu lepší. Skvělá oddychovka, kterou si klidně ráda pustím znovu. ()

berny2468

Stačilo málo a mohl to být první film u kterého jsem v kině usnul. A to se nestali především díky Rebel Wilson, která jako jediná dokázala být vtipná. Ale jinak je film velmi nudný a hlavně špatně pojat. Je to zmatené, špatně se orientuje ve jménech i v lidech. Aspoň že se povedl výběr hudby. Jen Nechápu, že se distributor nebojí dát toto do kin. Prostě film, který vidět určitě nepotřebujete....28%. ()

Tsuki

Většina humoru se sice těží z toho, že se postavy chovají jako nevyspělí magoři, případně jako kreténi, což mi obzvlášť v první polovině filmu trochu vadilo, ale nakonec jsem na to přistoupila a ke konci mě film dokonce mile překvapil tím, že to není jen samoúčelná trhlá komedie o lidech, kteří jsou single, ale že dospívá aspoň k nějakému poznání. A to bylo fajn. Závěr se mi opravdu líbil a zanechal ve mě příjemný pocit ze zhlédnutého filmu, přestože jako celek je to prostě jen průměrná komedie o vztazích. ~(3,3)~ ()

Amy Schumer se bude cítit krásně

Amy Schumer se bude cítit krásně

04.06.2017

Americká komička Amy Schumer se úspěšně přesunula k filmu ve Vykolejené, s letošní Dámskou jízdou už ale tolik nezabodovala. Co chystá dál? Dlouho to vypadalo, že bude podrývat stereotypy v… (viac)