Pred viac ako tridsiatimi rokmi sme sa s nimi stretli prvýkrát. A bol to poriadny náklad. Teraz sa Predátori, jedni z najväčších lovcov celého vesmíru, opäť vracajú na naša planétu. Sú však oveľa silnejší a inteligentnejší než kedykoľvek predtým. Lov a zabíjanie sú pre nich stále najväčšou zábavou. Predátori sa geneticky zdokonalili pomocou DNA iných vesmírnych bytostí. Keď jeden chlapec nešťastnou náhodou zapríčiní ich návrat na Zem, vôbec nie je isté, kto pred nimi ochráni ľudstvo tentoraz. Nájde sa niekto, kto nebude len lovná zver, ale dokáže sa im postaviť ako rovnocenný súper ? Poslednou šancou ľudstva na záchranu pred vesmírnymi lovcami sa stáva už len malá partia bývalých a celkom šialených vojakov a jedna mladá evolučná biologička. Len tí majú aspoň malú šancu zabrániť vyhubeniu nášho živočíšneho druhu. (Cinemart SK)

rashaverak odpad!

Rodina komedie, na kterou nesmi deti. Detekoval jsem jednoho valecnika mezi vami, mate 7 minut na utek. Tohle narusilo i muj vyvoj, a to jsem uz par let mimo detsky vek. ()

shaacul

Jednoduché, rychlé, vypnout mozek a koukat. Nic víc, nic míň. Baví mě "kritici" kterým vadí badass vědkyně v blbém akčním sci-fi, kde se pohybuje 3,5 metrová postava Predátora jako 40 kilová baletka v národním. ()

srolyma

Nevzpomínám si, že by některý z předchozích predátorů byla komedie. Měl jsem pocit, že to bylo spíš lehce do hororu. Nicméně tenhle poslední kousek se jako komedie tváří. Pokouší se o rádobyvtipné hlášky, veselé situace a i když se hojně objevují usekané hlavy, končetiny či vyhřezlá střeva, je to celé až nepatřičně odlehčené. A vůbec to k tomu nesedí. Velký zlý predátor, malý hodný predátor, predátorův pejsek, který umí aportovat… cože??? ()

djbarrel odpad!

Co to sakra bylo ? To muselo vymyslet 12letý dítě po lobotomii jinak to snad ani není možný. Celý děj je naprosto předvídatelný, všechno strašně slabý,herecký výkony vhodný možná tak do reklamy na žvejkačky a o logických kiksech ani nemluvím. To je prostě něco co puberťákovi po dvou jointech přijde vtipný, ale lidem jejichž mozkové buňky jsou v kondici to způsobuje utrpení, Bez legrace mě fyzicky bolelo se na to dívat. Pokud se na film dívám jako na něco co má odkazovat na Predátora, tak je to totální prepubertální sračka co se na světlo světa dostat neměla. A i kdybych to bral jako obyčejné scifi co na Predátora nepoukazuje, výsledek by nebyl lepší. Ano viděl jsem i horší filmy, ale ty se netvářili až tak vážně jako tenhle Predátor. Ani jako parodie to nemůže fungovat natož nějaká oslava Predátora. Dokonce ani hudba nebyla dobrá. Asi by se to hodilo spíš do Star Wars, ale tady zbytečný. Nicméně kdyby se v závěrečné scéně objevil Darth Vader nebyl bych překvapen. Podle mě jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl napříč dobou i všemi možnými žánry. Odpad! Nula hvězd a i nula procent. To se fakt nedalo. 0% Originální nahrávka by se měla rituálně spálit a zahrabat alespoň 10 metrů hluboko, aby to už nikdo nikdy neviděl. ()

blondboss

Tak toto pokračovanie už mi prišlo ozaj zbytočné. Z vizuálnej stránky všetko v poriadku a efekty by si človek vedel užiť aj v kine, ale obsahovo a atmosfericky to bolo niekde úplne mimo predošlých "predátorských" snímkov. Toto bol v podstate len digitálny akčný výplach, pričom ani samotní predátori už neboli to, čo bývalo. Proste celkový béčkový look zváža tento film do priemerných vôd a ťažko povedať, či má ešte zmysel niečo ďalšie natočiť. Slabé tri hviezdy. 50 % ()

johnsnow

Black urobil chybu a to takú. že tam narval veľa humoru a vznikla z toho komédia. Ja som sa síce smial jak kôň ale čo z toho ked to k votrelcovi pasuje asi tak ako pasuje romantická dráma k Alienovi. Síce som sa zasmial ale vždy som si povedal prečo je to tu. Herecké obsadenie je v pohode, Holbrook trošku slabší ale nevadí, krvavá akcia je skvelá, zaujímavý zvrat poteší a záver vnadí na pokračovanie ktoré by sa určite dostavilo keby sa to neskurvilo tak veľmo. 4* tomu dám. ()

diccon odpad!

Doufal jsem, ze Shane Black se blejskne a ve vsi ty zaplave prequelu/sequelu Vetrelce a Predatora vznikne konecne neco kvalitniho. Ani hovno. Tohle spada mezi zlaty lejna moderni kinematografie jako novy Star Wars nebo posledni serie Hry o truny... Scenar nedava vubec zadnej smysl, vtipy nejsou vtipny a cela zapletka je o nekolik trid horsi nez libovolnej dil Prostreno. Film je tak spatnej, ze kdyby na pozadi bezel nonstop komentar od Vydry a Bouskovy, jeho kvalitu by to celkem razantne zvedlo. ()

blazma

Přineste nám Predátory a postavte proti nim vycvičené vojáky co jsou tak trochu cvoci. O co tady sakra jde? chtěli udělat parodii na predátora nebo to myslí vážně? Vážně jsem byl na vážkách, nakonec si ale myslím že tu komedii s Predátorem spojili docela v pohodě. ()

Nikolas__

Zde byla spáchána další chladnokrevná vražda legendární série. První to schytaly Jeepers Creepers svojí dementní trojkou a následně Pátek třináctého 2009 svým pokažením původního filmu. Tento je sice o něco lepší než již zmíněné dva kousky, ale je to přímo výsměch těm, kteří milují predátorskou Franchisu. Představte si že jste na tento film natěšení. Dělá ho v pohodě režisér, a minimálně plakáty vypadají dobře. Přiběhne úchyl s ostudným oblekem hnusného predátora, zmlátí vás a okrade. A hodí k vám DVD/Bluray s tímto filmem. Přiběhne Nosferatu a sní ho. Takový pocit mě během sledování Predator: Evoluce provázel. (Pokud bych měl psát vážný komentář musel by mít minimálně padesát vět a hodně nadávek.) ()

koza3

Celkem dobrý. Po všech těch podprůměrných béčkách mělo tohle spoustu silných momentů a nápadů. Nebáli se posunout příběh o kus dál a dát tomu nějakou zápletku. Bohužel to v té rychlosti spíše prosvištělo mezi akcemi a nemělo to takový ráz. Každopádně dvě hvězdy za megapredátora a jedna za příběhové myšlenky. Škoda, že ta ujetá vědkyně neukázala aspoň nahatou prdel. ()

Lukys

Naprosto generický, rutinní a hlavně nadbytečný pokus o návrat největšího lovce vesmíru, po kterém ho pěknou řádku let zase na velkém plátně neuvidíme. Řeknu vám proč. Black se tu snaží napodobit stylovost prvního filmu, což mu ani trochu nevychází, díky neustálému tlačení na pilu a neprofesionálnímu přístupu, jak k režírování, tak k samotné látce. Nebudu se tu zbytečně vypisovat o všech průměrnostech jako - nezajímavá parta hlavních postav, nepřehledná akce, zběsilý až neprofesionální střih, televizní vizuál, rutinně napsané dialogy, snaha vytvořit novou ikonickou hlášku každou další minutu nebo dokonce odkazování na perfektní jedničku, což jenom kazí dojem. To co tento kus dělá podprůměrným je práce se samotným predátorem a jak zachází s jeho odkazem a jaký po sobě zanechává. Rozvíjení mytologie je tu totálně mimo mísu, a třešničku na dortu tomu přidala poslední minutovka, po které jsem si před odchodem z kina dovolil lehké odplivnutí před velkým plátnem. A stálo to za to. ()

Oveckin8

Pro mě film byl trošku zklamáním, jelikož se jedná o jeden z nejznámějších snímku. Shane Black je velice kvalitní režisér ale tohle mu bohužel moc nevyšlo. Film začal celkem svižně ale postupem času to ztrácelo dějovou posloupnost. Hodně věcí nebylo ve filmu vysvětleno což filmu taky uškodilo. Starší filmy s predátorem byly lepším v tom, že se prostě do poslední chvíle něco dělo a nevěděli jste jak to dopadne. V novém predátorovi si nemusíte dávat nějaký velký pozor na příběh protože v něm není nic zvláštního. Film zachránilo rychlé tempo, kvalitní akční scény, které byly celkem brutální a samozřejmě výborné herecké výkony herců kteří to neskutečně rozjeli, ať už to byly srandovní hlášky nebo se uráželi mezi sebou, ale nakonec z nich vznikne super parta. Myslím si, že Shane měl dost času na to aby tenhle příběh mohl doladit a udělat z něho obrovský blockbuster, ale celkem to odfláknul a myslel si, že když se ve filmu bude jen střílet, krev bude stříkat všude možně a budou u toho vtipné hlášky tak mu to vynese hodně peněz. Pokud máte tohle rádi tak budete spokojeni pokud čekáte něco podobného z Predátora z roku 1987 tak s tím nepočítejte. Z kina jsem odcházel napůl spokojený a napůl zklamaný. Nakonec můžu říct, že to není takový propadák jako Vetřelec: covenant za což jsem byl nesmírně rád ale i tak tenhle film hodnotím jako průměrný a dávám mu 3 hvězdy.70% ()

Shelby14

Velice veselá záležitost, původní predator dál sedí na trůnu. Jak bych to popsal... Jako kdyby si to A-tým rozdal s emzákem na steroidech. ()

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (viac)