Žraločí tornádo 3

(TV film)
  • USA Sharknado 3: Oh Hell No! (viac)

Popadněte deštníky, počasí na nejbližší dny je následující: budou opět pršet žraloci! Čeká nás další film, v němž se Fin a April budou i tentokrát snažit zachránit občany Spojených států před smrtícím nebezpečím. Bouře začne v hlavním městě Spojených států, ve Washingtonu D.C. V tomto boji už ale nebudou sami. Spolu s dalšími lidmi udělají vše proto, aby zastavili dravé predátory, kteří se postupně prokousávají až dolů k Východnímu pobřeží do města Orlando na Floridě. (Universal Channel)

Olík

Ajajajaj....neměl jsem tu čest s předchozími dvěma Žralokonády a tak jsem koukal jako třicetiletý panic na kojící sousedku, když se na mne snesla první parybí přeháňka. Ale nakonec, proč ne?.....tohle je to správné "Béčko"....no "Béčko"?....jaké jsou další písmena v abecedě? Žraloci útočící z nebe, krvavé efekty vytvořené žáky základní školy v hodině kreslení, pomalu zapomenuté filmové (nebo televizní) hvězdy v hlavních rolích, i sexy obnažená těla.....no prostě klasika :D Opravdu to je strašná kravina........kdo zasedne před obrazovku v póze univerzitního profesora, tak ten si hlavu ukroutí.........ale když k ní jako ke kravině přistoupíte, tak se Vám dostane určitého stupně uspokojení. ()

stration

SyFy hodně tlačí na PILU. Už úvodní scéna s americkým prezidentem naznačuje, že utržení ze řetězu je absolutní. Potom ale nastane poněkud hluchá pasáž, ve které čekáme jen na další řežbu. S nástupem Hasselhoffa je pak dílo dokonáno. Konec je pak opravdu neuvěřitelný, včetně letu raketoplánem, průletem atmosférou v těle žraloka, kde hlavní hrdinka dokonce porodí, Hasselhoff na Měsíci... No, to se musí vidět. "Uvnitř žraloka to bylo jiné, bála jsem se o život. Nic už nebylo jako dřív." ()

pepo

Oh, Hell Yes!!! Yes!!! Yes!!! Jedna z mala serii, kde (zatial) s pokracovaniami rastie kvalita. Ma to uzasne tempo, mrte akcnych a uuuuuplne, ale fakt uuuuplne debilnych akcnych scen (3/4 filmu). Vsetko co bolo super na prvych dvoch castiach je tu upgradovane +David Hasselhoff+ Lightsaber z motorovej pily+ zena rodiaca v zaludku zraloka vo vesmire a mnoho inych chutoviek. Dokonale Guilty pleasure. Jednicke som dal 10, dvojke 11...takze toto je minimalne 13/10 ()

Frajer42

Na úvod bych chtěl podotknout, že obsah k tomuto snímku musela psát absolutní 3,14ča. Při letmém průzkumu jejího trapného profilu, jsem si nemohl nevšimnout, že daná uživatelka píše samé 3,14čoviny a už by ji měl konečně někdo zakázat psát. Minimálně obsahy, které vás praští do očí jako první. To, že má mezery ve vzdělání a napíše něco jako "aby zastavili dravé predátory, již se postupně prokousávají" člověk ještě s přimhouřeným okem přehlédne, ale pro pánaboha, jaký "další dvouhodinový film"?! Copak asi slečně bere, že ji čas běží o tolik jinak. Jestli se sem náhodou někdo kompetentní dočetl, tak bych tímto poprosil o opravu. Jinak sem zabloudí nějaký cizinec a pomyslí si o nás něco hodně ošklivého, ba dokonce vulgárního. Dále bych poprosil o žánrové zařazení mezi komedie, protože tohle zkrátka a evidentně není nic jiného. To jen tak na úvod a teď bych se přesunul k tomu "dalšímu dvouhodinovému" oskarovému snímku. Rozhodně to není taková švanda jako v předchozím díle, ale ani taková hovadina jako jednička. Zejména úvod je poměrně nudný. Vykompenzuje to snad jedna příjemná kolotočářská atrakce a samozřejmě absolutní perlou je přepálený vesmírný závěr, který rozhodně leckomu vykouzlí úsměv na tváři. Především musím vyzvednout žraločí padák, porod uvnitř žraloka během průletu atmosférou a samozřejmě i převratnou novinku v podobě interaktivního závěru, kdy si divák může zvolit, zda jedna postavička konečně chcípne, nebo bude opět otravovat ve čtvrtém pokračování. ()

Sinecod

Úžasný! Musím říct, že jsem se ani nebavila, jen byla překvapená. Žraloci prší z nebe! Snad bych dala i o hvězdičku víc, kdybych si byla jistá, že tvůrci to nemysleli vážně. Nejlepší filmový konec, v břiše žraloka doplachtím z vesmíru na zem a cestou porodim. Píšu si na svůj seznam 100 věcí před mojí smrtí. ()

• Zároveň s filmem vyšla komiksová kniha se stejným tématem pod názvem "Archie vs. Sharknado". (Terva)
  • Natáčelo se v amerických státech Florida a Kalifornie. (Terva)
  • V roli seržanta Richardse se objevil ve filmu slavný zápasník těžké váhy organizace UFC, Josh Barnett. (The Viper)

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3

19.03.2015

Žraločí tornádo vrací úder! A tentokrát dokonce s Davidem Hasselhoffem (Pobřežní hlídka), který bude s netradičním přírodním úkazem bojovat ve Washingtonu. Že se moc nechytáte? Tak to očividně… (viac)