Jeffrey Dean Morgan hrá hlavnú úlohu Vaughna - krupiéra v kasíne, ktorému šťastie zrovna nepraje. V zúfalej snahe zohnať peniaze na operáciu svojej chorej dcéry sa Vaughn spolčí s kolegom z práce, aby kasíno vykradli. Lúpež sa ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák sú nútení uniesť mestský autobus a pokúsiť sa o takmer nemožný útek. Robert De Niro stvárňuje Pápeža, neľútostného a zvráteného majiteľa kasína, ktorý sa nezastaví pred ničím, len aby získal svoje peniaze späť. (TV Markíza)

Mark1983

Já si myslím, že film je celkem koukatelný a má i celkem slušný děj. Já se bavil od začátku do konce, takže si na nic nemůžu stěžovat. ()

Snakefinger

Tak zase takový průšvih to asi nebyl. Je fakt, že kromě super herců tohle nepřinášelo nic nového a rejža si nedělal moc hlavu s nějakými světobornými nápady, ale celé mi to atmosféricky připadalo, že hlavní borci si mezi jiným filmem odskočili natočit tohle. Jinak těhotná žena, která má pod břichem peníze z lupu - kolikrát už to tady bylo? ()

Xmarc

Dobře zahraný film v hezkém kabátku a se solidní akcí plný hollywoodských klišé a "dojemných" důvodů, proč jsou brutální mafiáni a zloději vlastně strašně fajn lidi. ()

BruceTichac

Divím se, že má ještě De Niro zapotřebí točit takovéto filmy. Klasický akční béčkový film s tisíckrát ohranou zápletkou. Nečekal jsem sice zázraky, ale tento film je jen ztráta času.... ()

draxxi

Tolik nadprumernych hercu v tak podprumernym filmu. Bez logiky a se spoustou kecu vzhuru k hapyendu. Zapomenz driv nez usnu. A ten dabing...pruser... 23/11/2020 45% ()

maec

Dobrosrdecny film. Keby to takto medzi ludmi fungovalo aj v realnom svete, je to parada. Unoscovia dobresrdecni, rukojemnici dobrosrdecny, policajtka dobrosrdecna, okradnuty pan dobrosrdecny.. Ked uvidite pochopite :D ()

Matdodo

A mě se to náhodou líbilo,příjemný film s dobrým obsazením,klasická krimi oddechovka bez zbytečných potoků krve a násilí,na kterou se dá koukat.A né že ne. ()

JerryPilsen

V podstatě béčkový akčňák se postupem času slušně rozvíjí a několika nečekanými zvraty se posouvá výš než by se zpočátku zdálo.De Niro hraje tak jak ho známe hraje postavu jakou od něj známe.Přes všechnu předvídatelnost nepředvídatelné. ()

Fonnel

Když jsem viděl hodnocení (kromě Verbala, ale ten se občas utne), tak jsem si říkal, že by to možná šlo. A ono ne. Je to čistá kravina a se zděšením jsem sledoval konec DeNirovi kariery. Scénaristy bych vrátil zpět kopat kanály, nebo co to dělali předtím a režisér může dirigovat tak leda křižovatku o půlnoci. ()