VOD (1)
Epizódy(101)
-
Liebe und Karottensaft / Einer gewinnt immer / Ein neues Leben (E01)
-
Der Ausreißer/Die Hochzeitsreise (E02)
-
Liebe für Alice/Betsy und der Schlagerstar/Der Juwelendieb (E03)
-
Wie ein Pfau im Korb/Schröder gegen Schröder/Keine Zeit für Oma (E04)
-
Der schüchterne Liebhaber/Ein Mann für Mama/Seenot und Magenbitter (E05)
-
Das glücklichste Paar des Jahres/Jan und die Studentin/Der ungeschliffene Diamant (E06)
-
Herz ist Trumpf/Sängerin und Zauberer/Bordbekanntschaften (E07)
-
Das Kleid/Der Simulant/Kilimandscharo (E08)
-
Geschäftliches/Kolumbus und Kabeljau/Der Hund (E09)
-
Damenbesuch/Karl und Anna/Liebe durch zwei (E10)
-
Der Heiratsschwindler/Frau Schliemann und das Abenteuer/Der Kinderfeind (E11)
-
Nachbarn/Tochter des Chefs/Der Falschspieler (Brasilien) (E12)
-
Thailand (E13)
-
Bali (E14)
-
Brasilien (E15)
-
Mexiko (E16)
-
New Orleans (E17)
-
Disney World (E18)
-
Das Norwegen (E19)
-
Südafrika (E20)
-
Ägypten (E21)
-
Indien/Malediven (E22)
-
Das Hongkong (E23)
-
Dubai (E24)
-
Das Mauritius (E25)
-
Tasmanien (E26)
-
Sydney (E27)
-
Singapur (E28)
-
Hawaii (E29)
-
Karibik (E30)
Obsahy(2)
Loď snov - zoznam častí:
1. Florida (1981)
2. Barbados (1981)
3. Panenské ostrovy (1981)
4. Dominikánska republika (1982)
5. Grenada (1982)
6. Kajmanské ostrovy (1982)
7. Maroko (1983)
8. Keňa (1983)
9. Portoriko (1983)
10. Keňa (1983)
11. Amazónia (1983)
12. Brazília (1984)
13. Thajsko (1986)
14. Bali (1986)
15. Brazília (1987)
16. Mexiko (1987)
17. New Orleans (1990)
18. Disneyworld (1991)
19. Nórsko (1992)
20. Juhoafrická republika (1993)
21. Egypt (1993)
22. India / Maledivy (1993)
23. Hongkong (1993)
24. Dubaj (1994)
25. Maurícius (1995)
26. Tazmánsko (1995)
27. Sydney (1996)
28. Singapúr (1996)
29. Hawai (1997)
30. Karibik (1997)
31. Argentína (1998)
32. Galapágy / Jamajka (1998)
33. Namíbia (1999)
34. Tahiti (1999)
35. Bali (2000)
36. Nový Zéland (2000)
37. Olympia (2000)
38. Seychely (2000)
39. Mexiko (2001)
40. Las Vegas (2001)
41. Bermudy (2001)
42. Čile a Veľkonočný ostrov (2002)
43. Thajsko (2002)
44. Zambia a Viktoriine vodopády (2003)
45. Tichomorie (2003)
46. Austrália (2004)
47. Srí Lanka (2004)
48. Samoa (2004)
49. Omán (2005)
50. Vancouver (2005)
51. Barma (2005)
52. Singapúr / Bali (2006)
53. Botswana (2006)
54. Šanghaj (2007)
55. San Francisco (2007)
56. Rio de Janeiro (2008)
57. Kilimandžáro / Maledivy (2008)
58. Vietnam (2008)
59. Papua - Nová Guinea (2009)
60. Peru - Miami (2009)
61. Emiratáty (2009)
62. Kanada (2010)
63. Panama (2010)
64. Bora-Bora (2011)
65. New York, Savannah a Salvador (2011)
66. Kambodža (2011)
67. Bali (2012)
68. Singapúr / Bintan (2012)
69. Portoriko (2013)
70. Malajzia (2013)
71. Perth (2014)
72. Maurícius (2014)
73. Kanada (2015)
74. Macao (2015)
75. Cookov ostrov (2016)
76. Palau (2016)
77. Kuba (2017)
78. Tanzánia (2017)
(monalisa69)
Hrajú
Heide Keller
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Horst Naumann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Siegfried Rauch
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Heinz Weiss
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Sascha Hehn
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Plavba snů (2007) (seriál)
Nick Wilder
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Komando (1997) (seriál)
Thornberryovi na cestách (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Inka Bause
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Loď snů (1981) (seriál)
Plavba snů (2007) (seriál)
Maria Sebaldt
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Dietrich Mattausch
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Günther König
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Marek Erhardt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Gila von Weitershausen
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klaus Wildbolz
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Misia lásky (1992) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Naša írska farma (2007) (seriál)
Sigmar Solbach
Najlepšie seriály:
Fabrika na oficierov (1989) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Gerit Kling
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Günther Maria Halmer
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Záhady temné džungle (1991) (seriál)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Petr Veliký (1986) (seriál)
Katja Weitzenböck
Japonsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Gaby Dohm
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Siemen Rühaak
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Království temnot (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Björn Casapietra
Taliansko
Najlepšie seriály:
Správna dvojka (1994) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)