Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

RadimFišer

Je to zajímavý a zábavný film. Nevyvolává ve mě pocit 4 hvězdiček, protože mi toto téma přijde ohrané a navíc český dabing v televizi není dotažený naplno. Film mi nepřinesl žádné hlubší poselství. Je to pouze zábava v dnešním teroristickém věku. ()

Gastovski

Kvalitativně stejně dobrý díl, který za jedničkou vůbec nezaostává. Jedná se akorát o jiné město, jiné místo k demolici, ale zůstává tu velká kanonáda skvělých hlášek a akce. ()

Saur.us

Tuhle klasiku mám rád už dlouho, patří to mezi moje oblibené televizní záležitosti a je to jeden z filmů, který i za ty roky u mě nezestárl i když já už od prvního kontatku s Die Hard 2 ano. Jenom pro zajímavost, pouštět v televizi tuhle letecko katastrofickou záležitost den před desátým výročím WTC 9/11 chce dost odvahy... ()

Milwa

Oproti jedničce je to jedna velká nuda:( sice sem tam John zavtipkuje, ale nic co by mě zvedlo ze židle...škoda, chybí tam Hans, no... ()

killpunker

Stejné obodobí v roce jako minule, stejná manželka i otravný novinář, opět nepřátelský policejní důstojník a univerzálně zamračení protivníci. A opět John. Tak mi to přišlo trošku podobné jako jednička... ()

Author

Nedosahuje kvalit jedničky, ale i přesto velmi dobrý akční film, jen občas trochu přitažený za vlasy. Ale to nevadí, protože je tu John McClane a tomu já odpustím všechno :) ()

Elin

Nejoblíbenější díl celé série (když nepočítám Smrtonosnou past 4.0, kterou jsem zatím viděl jen jednou a to se těžko posuzuje). Zasadit děj na letiště byl skvělý tah. Napětí a nekoneční boj s časem nepolevuje. Bruce dostává opět parádně celej film přes držku, aby jim to na konci vrátil i s úroky. ()

Akana

Pro mě ještě o chloupek zábavnější, než jednička. Spousta zvratů a akce, nic nedrhne. Řekl bych, že Willis se až tady ve své roli definitivně zabydlel. ()

TheTomCZ

Oproti jedničce nic moc, ty tam jsou promyšlené postavy, zbyla jen hutná akce a Willis pobíhající od bitky k bitce. Skoro bych dal jen tři hvězdy, ale když si vzpomenu na tucty jiných "průměrných" akčních filmů, kterým jsem je dal, musím zvednout na čtyři, přes veškerý pokles v kvalitě je to pořád velmi nadprůměrný thriller. ()

Zajdo

John McClane je stále ten istý borec čo v jednotke, no dvojka už nemala tú skvelú atmosféru. Problém by som videl v prostredí v ktorom sa to odohráva. V jednotke sa mi páčilo to skrývanie, uzavretý priestor, veľký mrakodrap, lepšie akčné pasáže. Dvojka je trošku iným filmom, no stále si to udržiava svoju kvalitu. ()

Adm.Nelson

Z tohto si po dlhom časovom odstupe pamätám maniakálneho Sadlera a prehnaný záver na letisku, ale tiež to, že som sa kvalitne bavil, takže dávam 8/10 ()