Neviditeľný

• Česko Neviditelný (viac)

Keď Cecilia (Elisabeth Moss) pochopila, že chodí s psychopatom, bolo už žiaľ neskoro. Odrezaná od sveta v luxusnom sídle majetníckeho vynálezcu pochopí, že ak chce prežiť, musí ujsť. Podarí sa jej to, a keď sa od ex partnerovho právnika navyše dozvie, že ten jej odchod neuniesol a spáchal samovraždu, môže sa po rokoch znovu slobodne nadýchnuť. Okrem toho je ešte aj veľmi bohatá, lebo jej mŕtvy milenec z nejakého zvláštneho zvráteného dôvodu zanechal obrovský majetok. Tak prečo je stále taká nepokojná? Prečo má stále nervy na prasknutie? Prečo sa okolo nej dejú veci, ktoré si nevie vysvetliť a ktoré majú stále desivejší priebeh a dôsledky? Existujú len dve vysvetlenia. Buď sa Cecília celkom vážne zbláznila, alebo sa v jej blízkosti pohybuje niekto doslova neviditeľný, niekto, kto má jediný cieľ – pripraviť Cecíliu o všetko, na čom jej v živote záleží. Lenže ako sa dá bojovať s nepriateľom, ktorého nevidíte a ktorý je možno len výplodom vašej fantázie? (Cinemart SK)

vinducha

Oproti Hollow Manovi z roku 2000 je to o několik řádů lepší podívaná. Jen jak už tu někdo zmiňoval , moc nechápu , kdo by stalkoval tohodle Láďu Křížka v ženském provedení.. ()

Marcecek

Výborný triler s dobrým hereckým výkonom Elisabeth Moss a kvalitnou réžiou. Miestami dosť napínavé, dokonca aj náznak hororu s pár ľakačkami. Aj cez svoju stopáž mi film dobre utiekol, nebude to asi kandidát na Oskara, ale bavil som sa dobre a o to vo filme hlavne ide. ()

Tomulka

Spoilery. Začátek velmi slibný nabíhá to na parádní atmosféru, ale od momentu kdy rozsype kávu v pokoji na zem jde film totálně strmě dolů. Jedna nelogičnost střídá druhou. Hlavně chování Cecilie je totálně mimo vůbec nezapadá do filmu. Celé to skončí tak jak člověk očekává s tím rozdílem, že poslední scéna v domě u večeře je totálně nelogická! Není možné, aby to stihla, leda, že by uměla ohýbat čas a prostor! ()

Holly_Molly

Ačto se převážně nejedná o horor, je to psychologicky a atmosféricky vyšponovaný do maxima a drží v napětí až do nečekanýho konce! Leigh Whannel zas a znova dokazuje, že je jednou ze špiček filmových tvůrců současnosti...v mých očích určitě. ;-P ()

JB001

V kině jsem to vůbec nezaregistroval, ale padlo mi to do oka na Netflixu. Juknul jsem se na zdejší hodnocení a tak jsem to zkusil. Byl to příjemně strávený večer a ani mi hlavní hrdinka nelezla tolik na nervy jako v Příběhu služebnice. A ta stopáž byla tak akorát... ()

Slavic.guy

Super koncept se super herečkou která však nemá naději hrát jinou roky než utiskování zenu která se vzchopí a udeří na svého pána. Je to fajn film ()

Peky

Horory tohoto typu mám úplně nejraději. Žádné laciné lekačky každých pět minut, ale namísto toho je vše postaveno na postupném budování napětí a tíživé znepokojující atmosféry. Za zmínku stojí parádní kamera, především v první polovině, kdy si prostřednictvím dlouhých statických záběrů do prázdna tvůrci doslova hrají s divákem, který neví, co v danou chvíli očekávat. Druhá polovina filmu už je spíše akční sci-fi thriller, který ale pořád baví. Celkově tedy dobrý počin, u kterého však musím dát jednu hvězdu dolů za několik nelogičností v ději. V hlavní roli bych si pak také dokázal představit o něco víc sexy a sympatickou herečku, když mělo jít o přítelkyni multimilionáře, který se jí nechce za žádnou cenu vzdát. ()

Destoroyah

Na to aký je ten film pomerne nový, tak je aj dobrý. Podľa mňa už nové horory v sebe nemajú to čaro ako kedysi a len málo krát sa stane že niekto príde s originálnym nápadom. Toto ani nieje originálny nápad urobiť horor o neviditeľnom mužovy ale aspoň je to dobre a atmosfericky spracované a to dnešným hororom dosť často chýba. Vo filme je málo krvy. To mi až tak nevadí ale som zvyknutý na veľa krvi v hororoch. Herci sú mne celkom sympatický aj keď hlavná postava ma nijako neohúrila a nesúcítil som s ňou až takako by som mal. Ale konečne niečo lepšie. HODNOTENIE: 7/10 ()

Milo384

Dle hodnocení jsem to čekal lepší. Takový průměrný sci-fi thriller. Ze začátku tápete, ale po odhalení, už je film celkem průměrný. Pár dobrých okamžiků a jinak nic. Dobrý průměr. ()

JimWalker007

Neveril by som, že na túto tému sa dá natočiť ešte výborný film - a podarilo sa! Moss nie je extra krásavica , ale zahrala to skvele. Pri niektorých scénach mi vyskočilo obočie, nápadito natočené, prekvapivé a záver na jednotku s hviezdičkou. ()

flyer.nick

Elisabeth Moss ty zoufalé ženské na pokraji zhroucení umí. Škoda jen, že je film tak šíleně dlouhý a děsně se vleče. Atmosféra by byla o to lepší, kdyby to bylo nahustěnější a nemělo to pocitově čtyři hodiny. ()

majorzeman13

Především musím říci,že snímek se my líbil. Takže trumfy tohohle filmu jsou především a hlavně skvělá atmosféra neméně půsovivá hudba a herecký výkon Elisabeth Moss. Napětí a moment překvapení zde je též dost dobrýýýý i když myslím,že trailer toho prozradil celkem dost. Nadprůměrný psychologický thriller s prvky hororu.Povedený biják roku ! ()

Mykie

Leigh Whannel si po Upgrade natočil další lehčí techno-thriller a já měl zase nervy jako špagáty. Výborný atmosférický počin, kde zvukové efekty a práce s kamerou vydají za 1000 lekaček. Těším se, co dalšího Whannel natočí (i napíše), protože křivka kvalit jeho filmů jde pomalu ale jistě vzhůru. ()

bul

Jediné plus je kamera, jinak úplně předvídatelný příběh a zbytečně protahované scény, které jsem přetrpěl. Nevím jak to může mít přes 70%. ()

gospy

Remake staršieho filmu v novom háve, kde vďaka súčasnému pohľadu na technológie uverí divák, že niečo také ako neviditeľnosť, je nakoniec možné, Radí sa k "miernejším" horrorom, ktorý zvládnu aj vystrašenejšie povahy (asi 3 krát počas filmu prižmúriť oči). Kamera výborná, hudba ešte lepšia. Najväčším spoilerom je zlý casting. Elisabeth Moss už prischla večná postava submisivnej ženy, partnerom potlačovanej, ktorá však nakoniec nájde silu vzdorovať. Ďalšou chybou je dĺžka filmu, akoby sa Netlix ešte v priebehu výroby rozhodoval, či z toho urobí celovečerák alebo mini sériu a nakoniec to nechal tak (mohol skončiť 3 krát a bolo by to v poriadku). V horrore nemusia byť všetky okolnosti jasne vysvetlené- o to v horrore nejde. Ale uvažujme už v realitách spotrebiteľa- je možnosť, že má Netflix spočítané, koľkokrát si divák odbehne na záchod, alebo koľko popcornu zle, kým film skončí :) ()

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

Marvel nejspíš našel svou Silver Surfer

04.04.2024

Fantastická čtyřka, vlajková loď příštích marveláckých let, opět získává reálnější kontury. Ústřední kvartet je již jasný, v hlavních rolích se objeví Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach… (viac)

Nový Vlkodlak mění hlavního představitele

Nový Vlkodlak mění hlavního představitele

14.12.2023

Nadcházející filmový příspěvek do světa monster od studia Universal mění svého hlavního představitele. Podle oznámení z roku 2020 si v nové verzi hororu Vlkodlak měla hlavní roli zahrát populární… (viac)

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy