Will po cestě domů od kamaráda zahlédne něco děsivého. Nedaleko přitom v útrobách vládní laboratoře číhá zlověstné tajemství. (Netflix)

chrispe

První díl mě rozhodně zaujal, i když na tyhle mimozemský věci popravdě moc nejsem. Jsem zvědavá, co z téhle partičky kluků a divné dívky vyleze. A snad se všichni sejdou zase pohromadě. ()

helraiser

Pilotní díl se opravdu povedl a rozhodně navnadil na další sledování. Děti v hlavní jsou výborný nápad a inspirace od Kinga je naprosto zřejmá. Atmosféra jako by nás přímo přenesla do 80. let. Parádní podívaná a jsem opravdu zvědaví na pokračování. ()

aR3Zz

Skvělá atmosféra, pečlivé ale přitom postupné vykreslení městečka a jeho hrdinů. A napětí na každém rohu. Za mne až moc hororové, ale právě tak akorát, že to snesete. Velmi dobrá práce, velmi vyvážené. ()

snebka

Skvělý, byť ne 100% díl. Ale ty určitě teprve přijdou. SPOILER - Bylo mi fakt líto jak zastřelili sympaťáka Sullivana, kterého znám spíše jako hrobníka z Knicks 85/100 ()

Michal.Lukac

Prvá časť seriálu, ktorý si za neuveriteľne krátky čas vybudoval status jedného z najlepších seriálov 21. storočia. Do deja sa divák dostane veľmi rýchlo, no napriek tomu má dostatok času na základné oboznámenie sa s postavami. Veľa hororu nečakajte. ()

DonBraso

Konečně jsem se k tomu dostal,protože jsem stále nevěřil,že to bude nějaká velkolepá bomba,kde vystupuje plno dětských herců.Inu,pilot se snažil,ale to co jsem čekal,jsem bohužel dostal.Pilot na to jde chytře a hned se někdo hledá.Asi nejvíc klišé jak zaujmout.Neříkám,že to byla nějaká velká chyba,pilot tím pádem se snažil být produktivní a nechat si dost věcí na další díly.Dám ještě dva díly,kdy se jak už bývá v seriálech rozhodující,kde se člověk zažere do postav nebo ne.Popravdě jen díky humoru,sem tam v pálený hudbě a že Netflix pořád umí,jsou seriály.Zatím jen těch 65%. ()

PaTeXx

Retro pilot takový, jaký jsem očekával (když pominu, že mi bylo trošku posratelně z toho slendermana na žačátku). Jen se bojím, aby se seriál nepřiklonil spíš dětskému diváctvu. Ale podle hodnocení to asi nehrozí. ()