Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly

• Slovensko Piráti Karibiku (viac)

Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swann. Její kamarád z dětství Will Turner se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington. Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo. Posádky obou lodí se vydávají vstříc vzrušujícímu střetnutí s Barbossou na tajemný ostrov Isla de Muerta. Když pak pozvednou své meče k souboji s obávanými piráty Karibiku, je v sázce Jackova pomsta, Černá perla, zapomenutý poklad, zlomení kletby nad Barbossou a jeho posádkou, osud britské námořní flotily a v neposlední řadě také životy našich statečných hrdinů. (oficiálny text distribútora)

Kačis

Nemá to chybu. Sice se všemi pokračováními je to trochu ohrané. Depp je skvělý, Keira se stává známější. Hodně povedený snímek a přijde mi i jako dobrý nápad. Chvílemi napínavé, chvílemi sranda. A ta hudba je boží. Bylo mi 10 a byl to můj nej film. ;) ()

LooX

Skvělé oživnení klasických pirátských filmů s nedevšemi zářícím permanentně sjetým Jackem Sparrowem v úžasném podání Johnnyho Deppa. ()

Africanus1

Piráti kolem mě jen tak lehce propluli, aniž by zanechali nějakou výraznou stopu. Je to prostě jenom další tuctovka snažící se zavděčit co nejširší mase publika a jejím jediným cílem je pobavit. Blbý je, že ani to se pirátům dvakrát nedaří. Z dlouhé chvíle jsem se podíval i na Truhlu mrtvého muže, a je to v podstatě stejný jako jednička, akorát ještě nezáživnější. Trojku už si zřejmě ujít nechám, koukat se třikrát na jedno a to samé se mi fakt nechce. ()

le poulet

Johnny Depp a Geoffrey Rush jsou prostě borci a záchranný lana celýho filmu. Bloom a Knightley jsou oproti nim pro změnu děsně prkenní, Keira doslova. Hudba je podle mě fantastická, loď plná zombíků taky. Filmaři se nejspíš pěkně nadřeli s výpravou, protože ta zabírá tam, kde to herci nezvládají. Zkrátka a dobře, vyměnila bych Elizabeth a tím pádem i Willa, protože ti dva mě tam nesedí, ale přitom jim to spolu celkem sluší. Co se Norringtona týče, celý film jsem měla milion chutí mu jednu vrazit. Nebo klidně i dvě, tři.... ()

sidthekid

Jono... Johny zase vládne. Je to prostě Pan herec. Dokáže s poměrně nezáživného filmu téměř mistrovské dílo (nutno brat s nadsázkou). Film se skvělými efekty a několika povedenými vtípky. ()

Mr.Lordi

Tento film jsem viděl několikrát, jenže pokáždé jen určitou část, naštěstí ale rozděleně tak, že dohromady mám celý děj filmu :-) no každopádně musím uznat, že tento film nasadil laťku hodně vysoko, zejména v tricích, J. Depp exceluje hraním sobě vlastním, jsem spokojen, 90% ()

Mangus

Osobne sa mi prvý diel Pirátov z Karibiku páčil najviac zo všetkých, a dokonca myslím, že si zaslúži plné hodnotenie. Vtipné, akčné, máme tu aj lásku, Depp sa našiel, škoda že sa to pretiahlo na 4 diely (som práve zistil), ktoré postrádajú silu a vtip jednotky a už sa len trieskajú peniaze z Deppovej (filmového Deppa myslím) neistej chôdze, opilectva a vtipných poznámok. Ale napriek tomu si pozriem aj štvorky, aj keď nečakám, že prekvapí. 10/10 ()

Kubasino

Já tomuhle snímku opravdu nemůžu dát víc. Už třikrát jsem mu dával možnost (2x jsem totiž viděl pouze část), ale po dokoukání celého jsem byl tak strašně otrávený, že mi nějak uniká, co přesně na tomhle lidi fascinuje. Je to bezduchá nudná břečka, která pouze stojí a padá na ožralém Johnny Deppovi. Nebýt jeho, tak dám ještě méně, ale ani Johnny Depp to u mě nevytáhne nad 2 hvězdy. Sorry. ()

Mc.Flurry

Co dodat prvni dil piratu z karibiku je proste prvni dil. Zapletka skvela pribeh suprovej a + ti vyborni herci nemam co bych k tomu vyhla. Myslim ze tahle role Johnnymu sedne vic nez vyborne a neztrati se ()

Waizi

Úžasná letní podívaná, pěkný příběh, nesmí chybět nějaká ta romantika no a úžasný Johny Depp :) Ten tam prostě válí a piráti by bez něho nebyli piráti. Jeho vtípků se nikdy dost nenabažím a jeho běh s máchajícíma rukama kolem sebe je nezapomenutelný :D Jeho styl by nenapodobil ani pan Bolt :D Nejlepší film s pirítskou tématikou u kterého se vždy zasměju. ()

Vanila01

I když Piráty z Karibiku miluji první díl mě nijak neoslovil. Jistě hlášky Johnnyho Deppa jsou skvělé a svou roli zvládl na výbornou(jako obvykle :D), lepší byl podle mě v těch dalších dílech... ()

Yara8

Johnny Depp je komik. Důkazem je jeho role kapitána Jacka Sparrowa. Vtipný, trošku nemotorný, ale velice chytrý pirát. Prokletí Černé perly se hned po prvním shlédnutí zařadilo mezi mých nejoblíbenějších. A hudba je nádherná! ()

zurivymlok

Výborný popcorn se skvělýjm Johnny Deppem, dobrým Geoffrey Rushem, pěknou Keirou a tradičně nevýrazným "hlavním hrdinou" Orlando Bloomem, je skvělá oddechová zábava. Další díly, ač mohly být výborné, považuji spolu s pokračováním Matrixu za největší zklamání prvního desetiletí nového tisíciletí. ()

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

Vrátí se Johnny Depp jako Jack Sparrow?

06.03.2024

Disney100: Koncert

Disney100: Koncert

27.03.2023

Oslava 100. výročí která se nebude nikdy opakovat, proběhne přesně na den po sto letech od chvíle, kdy bratři Disneyové založili nejslavnější studio animovaných filmů na světě. Velkolepá narozeninová… (viac)