Láska nebeská

• Česko Láska nebeská (viac)

Vianoce v Anglicku. Ale zopár týždňov pred ich príchodom sa už vonku dejú nezvyčajné veci. Niektorí sa zamilujú, potom sa rozídu, iní sú zase beznádejne osamotení a stále niekoho hľadajú. Tento film je príbehom ôsmich ľudí, ktorí počúvajú hlas svojho srdca. Hlavnou postavou príbehu je novozvolený premiér, ktorý nevie dať najavo to, čo cíti voči svojej novej asistentke Natalie. Jeho strašia sestra Karen zase pomaly prichádza na to, že jej manžel Harry flirtuje s pracovníčkou jeho kancelárie Miou... Jamie je zase spisovateľ, ktorý opustí svoju partnerku po tom, čo ju pristihol pri nevere a odcestuje do Francúzska, kde chce napísať román, ale začne si tam s portugalsky hovoriacou slúžkou Aureliou... a to je len začiatok. (STV)

AlBertzap

No já vám povím lidičky... To byl tedy nářez! To je jako kdyby mi někdo udělal hrachovou polívka uzené maso a já to snědl bez sebemenšího úšklebu. Tím chci jen naznačit, že romantické filmy nejsou pro mě, ale tohle je fakt jiná. Nemám moc rád takové ty sladkobolné sračky, po kterých mě bolí zuby ještě týden, ale musím uznat, že takový nášup jsem ještě nezažil. No já už k tomu nemám moc co napsat, protože přirovnání k uzenému už je docela solidní:P ()

Zette10

Vánoční megapohovka splétající zajímavé příběhy zajímavých lidí. Vtipné scény, skvělé navození sváteční atmosféry, opravdu příjemná podívaná, která má navíc co říct. Žádná nuda. Není potřeba něco více psát. Ani co vytknout. Pět hvězdiček. ()

Peršanka

Jak jsem u toho mohla vydržet sedět až do konce, to tedy nechápu. Naprostá konina. Snad kromě Emmy Thompson nikdo nic neuhrál, nebylo to napínavé, zábavné ni dojemné. Takové nepovedené puzzle. ()

merten78

Navzdory všem těm pozitivním hodnocením, navzdory tomu, že mi nevadí britské romantické komedie, navzdory tomu, že zde účinkuje půltucet mých oblíbených herců - tohle bylo pro mě jednoznačně zklamání.Všudypřítomný kýč a naprosto očividná sázka na jistotu (nacpeme sem co nejvíc známých britských herců a zalejeme to přeslazenou vánoční polevou) mě naprosto znechutily a těch pár dobrých hlášek to už nezachránilo.Jenom žasnu kolik lidí tenhle film dostal.O důvod víc proč nemít rád vánoce. ()

ewerell

Většinou jsem rozhodnut kolik hvězdiček dám. Někdy váhám +/- 1 hvězdička, ale tady mi to vychází buďto jedna nebo pět! Nic mezi tím. Ten film je buďto strašný kýč s neuvěřitelným Grantem v jeho stopadesáté stejné roli, příšernými přeslazenými scénami (letiště, školní koncert, výprava do Portugalska aj.), přepísknutou karikaturou starého rockera Billyho Nighta... A nebo je to oslava lásky, která i hory přenáší. A je u toho filmu tak nějak pěkně ("vyznání lásky" mezi rockerem a manažerem, stejné věty v portugalštině i angličtině z úst služky a spisovatele, super scéna balení šperku pro milenku aj.) Nakonec tedy musím dát průměr 3 s poznámkou, že na 3 tam nebylo vůbec nic a ten film měl vždy pár okamžiků za 5 a pár za 1. Nemůžu si pomoct. ()

MrSalieri

Dlouho jsem s tímto filmem otálel, ale nakonec mi to přece jenom nedalo. Předně musím říct, že něco tak přeslazeného a optimistického jsem už dlouho neviděl, ale to prostě už nějak patří k Vánocům, před kterými se Láska nebeská odehrává. Je zde skvělé herecké obsazení, opravdu výborný soundtrack a leckteré scény vás opravdu dojmou. Určitě jedna z nejlepších romantických komedií, které jsem kdy viděl. ()

taryrta

Překvapuje mě, jak je to oblíbený film. Vlastně ani nevím za co je ta jedna hvězdička. Nudný, trapný, hloupý, tak na mě ten film působil. A u tohodle si mám odpočinout a pobavit se? To se spíš naštvu za ztrátu času, peněz a buněk. ()

e-pilot

Opravdu příjemná komedie, u které se dojmout nebude hříchem. Keira je k zulíbání, parodie na vánoční písničku k popukání a na závěr je romantický zvonec a konec... ()

le poulet

Napoprvé jsem se v tom prostě ztratila, ale napodruhé mě to dostalo. Dobří i špatní herci ve vánočním balení a jako stužka Bill Nighy a jeho dokonalej rocker. Vtipné, rázné, osvěžující. Zvlášť v létě. ()

kpt.Marťas

Každý z příběhů by vydal na obyčejnou a průměrnou romantickou komedii. Ale teprve všechny dohromady vydají na nebeský film. Nejlepší romantickou komedii na světě. Komedii tak nabitou hvězdami, že to vypadá jako plýtvání. Ovšem díky tomu je i ta nejmenší role nezapomenutelná. A taky nabízí jedno z nejoriginálnějších zpracování školní vánoční besídky. Nebo jste už snad někdy u jesliček viděli humry a chobotnici? ()

Stereoid

Obyčejný romantický filmy moc nemusim, ale tenhle je natočenej tak hezky, tak nádherně a s partou úžasnejch herců a hereček, že se mi prostě musel líbit. Neni tu pro mě žádná velká myšlenka, ani žádnej silnej moment, ale po skončení filmu jsem měl přesto úžasnej pocit, kterej jsem měl jen u tolika filmů, že by se dali spočítat na prstech jedný ruky. Je to prostě úžasný a nádherný. ()

Formanka

Když já ten film miluju. Tolik lásky, pozitivity, krásy a zároveň smutku. Miluju miluju miluju, protože v konečnym důsledku stejně all you need is love. ()

ThomYorke

Suverénně nejlepší romantická komedie, kterou jsem kdy viděl. Famózní scénář, skvělá režie a moji nejoblíbenější herci se postarali o naprosto nevšední nejen filmový zážitek, ke kterému se budu vždycky rád vracet. Dál o tom nemá cenu mluvit, protože všechno zde již bylo mnohokrát řečeno. Takže prostě jen: "Díky Richarde Curtisi!" ()

filiperros

V rámci žánru nejlepší. Trochu moc postav a rád se podívám directors cut. Myslim, že by to mohlo působit přirozenějc, protože je víc času všechny příběhový linky dostatečně vychytat. Miluju Anglii, výborná hudba, výborný filmy. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (viac)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (viac)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman

14.01.2016

V 69 letech nás dnes opustil Severus Snape a Hans Gruber, tedy legendární britský herec Alan Rickman. Hvězda Harryho Pottera a Smrtonosné pasti podlehla rakovině, zanechala po sobě však bohatou… (viac)