Hodný, zlý a opilý

(amatérsky film)
Celý film
Western / Komédia / Krátkometrážny
Česko, 2016, 6 min

Ve světě, kde se všechno točí kolem peněz, žen a pomsty vyráží hodný šerif se zlým odpadlíkem na strastiplnou cestu za pokladem. Je skutečný nebo je to pouhý výmysl opilce Peta? A vydrží křehké spojenectví mezi "Hodným" a "Zlým" až do konce? (oficiálny text distribútora)

Hollohlaway odpad!

Slovo šmíra dostalo nový význam.V podstatě jakékoliv amatérské divadlo, co jsem kdy byl, bylo oproti tomuto vzorem profesionality, talentu a vtipu. ()

swamp odpad!

Ty vaky pod očima měl slušné, ale jinak to je teda záležitost, kterou bych spíchl za dva dny s kámošema - akorát já bych to měl vtipné. ()

korbitch22 odpad!

Přesně takovýhle přeafektovaný, nedomyšlený, namachrovaný a ubohý shity mě občas dávaj chuť vrátit se k amatérskýmu režijnímu řemeslu.0%. ()

SOLOM. odpad!

Tak tohle byla vážně PECKA (vytáhlá z té nejsmradlavější amatérské žumpy…) to hovno pod nosem místo kníru bylo asi tím nejsrandovnějším, co nám tady Martin Donát nabídl. Jen podtrhl to, co si o něm myslím už delší dobu, za jeho působení na Očku…No prostě narychlo spíchnutá píčovina, která měla být vtipná, ale asi jen pro samotné aktéry… ()