Edtv

Ed Pekurny (Matthew McConaughey) je docela obyčejný chlapík, který si myslí, že nemůže nic ztratit, když přistoupí na výhodnou nabídku kabelové televize a stane se hrdinou jejich nové show. Téměř přes noc se pořad, sledující Edův život v přímém přenosu, stane obrovským hitem a řadový prodavač z videoobchodu se promění v mediální hvězdu a miláčka celého národa! Hvězdné herecké obsazení včetně Woodyho Harrelsona, Elizabeth Hurley, Dennise Hoppera, Ellen DeGeneres a Martina Landaua a skvělá režie Rona Howarda (Apollo 13) nabízí pobuřující pohled na slávu přes noc a sdílení vašeho života s několika miliony vašich nejbližších přátel! (Magic Box)

Yardie

Zajímavý nápad. Zpracování už tak zajímavé nebylo. Připadalo mi, že je tam málo zábavných a komických situací. Je pravda, že párkrát jsem se zasmál, ale to nebylo až tak často, jak jsem čekal. Příběh lásky - klasika. Akorát do toho byl zakomponován zajímavý nápad z reality show. Ale celkově to nemělo tak nějak šťávu a připadalo mi to málo na komedii. Zařadil bych to do romantických komediíí - což jsou většinou romantické filmy s kapkou humoru. Howgh! ()

cineboy

Jednou se na to kouknout dá, ale do čistokrevné komedie to má daleko. Jedná se spíše o sociální pohled na americkou veřejnost a o pohled do zákulisí mediální masáže. Děj je dost předvídatelný, ničím nepřekvapí a chvílemi jsem zíval nudou. Nevím co na tom stálo 80milionů$. ()

matoada

Priemerná komédia, ktorá pri porovnaní s Truman show nedopadá práve najlepšie. Občas náznak nejakého nápadu, ale celkovo len nudné využívanie módnej témy. ()

stuj

Vzhledem k chabýmu hodnocení bych čekal větší průšvih, ale dyk to byla úplně normální americká komedie. Prostě průměr. ()