Luk Skywalker

Na jednu stranu pravda o našem národu (bohužel), na stranu druhou mě tento díl nebavil a vím, že tvůrci mají mnohem lepší. A pointa R.I.P. vám dojde dřív než to tvůrci na konci odhalí (aspoň částečně). ()

Frajer42

Znovu krajně nevtipná sračka dělající si legraci z ubohosti českého národu, který má od prvopočátku rád ve svém čele starého neschopného senilního dementa. Plusové bodíky za tento jemný odkaz na Miloše. Jinak mě ty 4 minuty stereotypního humoru nijak neoslovily. [20 %] ()

Necrotongue

No, nevím, nijak zvlášť jsem se u první epizody třetí sezóny nebavil. Tvůrci mi už dokázali, že umí vytvořit i horší díly, ale vím, že umí i mnohem lepší a byl bych rád, kdyby se k těm kvalitnějším vrátili. Humor, který použili tentokrát, mi nemile připomněl Mistra Trošku, a to mi dost zkazilo náladu. ()

SOLOM.

Nejhorší úvod, jakého jsem se zatím dočkal. Třetí série moc dobře neodstartovala a tohle mi ani nepřišlo moc vtipné. Ano i já můžu říct, že jsem hrdý Moravák a Valach, ale udělat z praotce Čecha – retardovaného incestního praotce – to už je trošku přes rozpočet pánové tvůrci. Kdyby šel ale ten cip o kus dále, mohli jsme mít moře a v teple a v plavkách se u něj válet… ()

JollerCZE

Zatím se třetí série moc nepředvedla. Autoři, jako většinou dosti pěknou formou krutou realitu ve formě nějakého slavného příběhu, ale i když nejsem nějaký zapálený patriot, tak si myslím, že český národ není banda senilních, incestně smýšlejících lidí. Doufám, že se v dalších dílech předvedou více a předvedou podobně skvělou podívanou, jako v minulých sériích. ()

Langustavson

Jsem rád, že konečně někdo o Češích naplno řekl pravdu. Ačkoliv Čecháčci se zajisté budou schovávat za nadsázku. Jen je v díle pár nepřesností, například Morava či Slezsko nemají s Praotcem Čechem pranic společného, to mají pouze Čechy. Takže to přenášet na celou ČR, jakožto složeninu ze tří zemí a tří hlavních národů, je to vesměs diskriminace Moravy a Slezska, což bohužel není neobvyklé a mělo by se s tím něco dělat. Takže když z toho odebereme Moravu a Slezsko, nadevše to sedí. Ale aby to bylo fér, tak by bylo fajn si udělat srandičku i z nás, Moravanů. A aby se neřeklo a aby bratři čecháčci nenadávali, tak pak i z bratrů Slezanů. ()