Všetko najhoršie

• Česko Všechno nejhorší (viac)

Ako by sa vám páčilo uviaznuť v časovej slučke, kde by ste prežívali ten istý deň, stále dokola? A práve na svoje narodeniny? A ako by sa vám páčilo, keby vás na jeho konci zakaždým niekto zabil? Pritom, keď sa vysokoškoláčka Tree prebudila, bolo všetko normálne. Hoci, otvoriť oči v posteli cudzieho chlapca, ktorý na vás vydesene zíza, a vôbec nič si nepamätať, to úplne bežné nie je. Lenže Tree je tak trochu neposlušné dievča, ktoré sa s ničím a nikým nepára, a podobné veci sa jej stávajú celkom bežne. A zajtra to bude asi podobné, pretože Tree má dnes narodeniny a večer sa chystá trochu žúrovať. Plány a krčnú tepnu jej však pretne indivíduum s maskou. Keď sa Tree prebudí, nie je ani v nemocnici, ani na onom svete, ale v rovnakej cudzej posteli rovnakého cudzieho chlapca. Že by to bol len zlý sen? To sotva, zvlášť keď sa to, čo sa v ňom odohralo, až príliš podobá prežívanej realite. S ďalším prebudením už Tree začína byť jasné, že sa ocitla v nočnej more, ktorá neskončí, kým neodhalí identitu vraha s maskou. A tak sa stáva vyšetrovateľkou vlastnej vraždy, ktorá má oproti vrahovi jednu veľkú výhodu – vie, čo sa stane v každej nasledujúcej minúte, a môže sa na to pripraviť. Doterajším správaním si však zarobila na peknú hŕstku nepriateľov a pod maskou zabijaka sa môže skrývať ktorýkoľvek z nich. Tree si navyše nikdy nemôže byť istá tým, že ďalšiu smrť prežije. (Cinemart SK)

Jansuper

Ze začátku sem si Řekl to bude blbost a pak nakonec úplné mega překvapení, no Teda já sem nadšený, s radostí dávám 5 hvězdiček protože je to fakt povedený film, co oni prostě nevymyslí, oni natočí úplně každou ptákovinu která je v dnešní době napadne a někdy to i dobře dopadne, já byl Furt tak napjat jak to dopadne a jaké přijde rozuzlení které přijde úplně nakonci, jiné filmy vám ho řeknou zachvili v průběhu filmu a tady vám to vše nechají úplně nakonec, párkrát sem se dost leknul a párkrát sem se dost bál, vraždy sou udělané dobře ale děj toho filmu je podle mě docela dobrej, ti herci neříkám že sou nějací úplný profíci ale nebyly nejhorší nehráli úplně nejhůře docela hráli fajnově ()

J.CTORN

Ze začátku mě ten film docela otravoval a neměl jsem na to ho zkouknout. Ale věděl jsem, jak filmy s principem ,,na Hromnice o den více" fungují a že by to mohlo být zajímavé. Hele hromnicím se to nemůže dotýkat ani pat (což to film na konci sám prakticky řekne) ale i tak je to zajímavě pojatý a baví mě to, tenhle styl se neokouká. Jen mě možná štvalo že spoustu věcí tam nedávalo smysl nebo bylo odnikud (fakt sem jí nevěřil že z jednoho dne je good grl) ale tak co no. Rád bych si dal nějakej seriál se smyčkou v čase, mohlo by to být svěží a gut. ()

Thalin

Od filmu jsem dostala přesně to, co jsem od něj čekala, takže se nějaké zklamání nekonalo. Nemá to originální zápletku, ostatně asi jako žádný film o časové smyčce, ale přesto mi to přišlo trošku jiné a bavilo mě to. ()

FiliBauchma

Tak pre tentokrát sa Blumhouse slušne predviedol a natočil veľmi príjemnú romantickú komédiu, v ktorej sa z jednej mršky po šestnástich úmrtiach stane dobrá dcérka a slušná študentka. Film v zásade ťahá z priemeru predovšetkým tento motív obnovenia morálnych hodnôt (ja viem, ani ja tomu nerozumiem) a vynikajúca predstaviteľka hlavnej hrdinky (ktorá mi zo začiatku neskutočne liezla na nervy, no ku koncu si ju proste musíte chce-nechce zamilovať), nakoľko v hororovej rovine toto dielo strieborného plátna nefunguje ani na chvíľku. Vrah bez charizmy a s maskou bábätka, ktorá napriek svojmu potenciálu skultovnenia, (trailery nás klamali!) vôbec nedesí. Záverečný twist ťažko uveriteľný (aj keď nie som Američan, takže môžem len tipovať, čoho sú tí ľudia schopný) a atmosféra strachu v podstate nulová. Čo avšak treba vyzdvihnúť, je kvalitné vyhranie sa s nápadom "opakujúceho sa dňa," a ako som už spomínal, sympatická herečka v hlavnej úlohe. A nesmieme zabudnúť na fungujúce vtipy, tento film ich má k podiveniu parádnu kopu. ()

Turbina

Na Hromnice o den více v hororovém podání. Člověk se u toho nenudí, občas se i zasměje. Nedávno jsem dohrál PC hru Life is strange a i v tom vidím dost podobností. Takže hru i film doporučuji. ()

Maratonec

Rychle spíchnutý, popcornový horor. Mám tyhle časově opakující se smyčky v lásce, ale to bylo střihově odfláknuté s viditelnými chybami v logice, ale zase to odsejpalo..Takže což...Rozhodně se dalo koukat do konce. Potenciál využit tak z 60%, velká škoda! ()

adzedan13

Filmy s časovou smyčkou patří k mým nejoblíbenějším. Tenhle film je blbost, ale v dobrém slova smyslu. Není to horor, možná jen těch prvních cca 20 minut by mohlo horor připomínat, ale dále už je to jen mysteriózní napínavé drama a ke konci už komedie. Zklamaná nejsem, ale možná jsem to čekala o něco lepší. Nevím, jestli bych se na to podívala znova, ale rozhodně je to zajímavý film s menším plot twistem na konci, což je alespoň pro mě určitě plus. ()

Denzen

Neuveriteľne repetitívna komédia snažiaca sa zúfalo variť z toho istého neoriginálneho nápadu. Ale prekvapivo to funguje, odhadujem, že to je zapríčinené sympatickými postavami a celkovou atmosférou (párty, alkohol). Na začiatku prekvapilo a na konci nudilo (a nie, ten divný zvrat s koláčikom celkový dojem nezdvihne, skôr naopak). 60% ()

sabi369

Ďalší film, odohrávajúci sa v časovej slučke...nič originálne. Ale z druhej strany môžeme povedať, že spracovanie tohto filmu je veľmi zaujímavé. Vtipné prvky umiestnené do tohto filmu a jeho nečakaný záver pridávajú na jeho jedinečnosti. Rozhodne očarí hlavne mladých divákov. ()

janvanicek

Velmi dobrý snímek vyjímající se v balastu současných hororů. Tento horor se zaměřuje ve velké míře i na příběh. Velmi napínavé scény, výborné herecké výkony a velká dávka nejistoty. ()

SANNY22

Veľmi dobrý hororík, i keď pre mňa to bola komédia. Dobre spracované, hlavná hrdinka top ;* . Len jedna vec mi tam vadila. Ten vrah čo ju mal zabiť (John Tombs, či jak sa to volal :P). Prišlo mi to úplne odveci. ()

viktorstopka

Všechno nejhorší měl velice zajímavou zápletku. Hlavní hrdinka se ráno probudí, můžeme vidět celý její den, ale vždy k večeru ji zavraždí neznámý člověk s maskou. Po smrti se hlavní hrdinka probudí stejné ráno jako den předtím. Hlavní hrdinka se snaží přijít na to, kdo je vrah, čímž se tento fim lehce podobá detektivce. Přestože je film uváděn jako horor, jsem se v některých pasážích i zasmál! ()

KcarlosK

Když už jsem to chtěl potopit kvůli naprosé nelogičnosti, tak přišel další twist a bylo to v cajku. Rozhodně milé překvapení. Film bez jediné hvězdy co dokáže překvapit. Tak to mám rád. ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky

31.08.2019

Čas od času se začne chystat film, který má tak bizarní námět, že jej zkrátka nelze ignorovat. Zatím nepojmenovaný snímek od studia Blumhouse je přesně tím případem. Film bude vyprávět příběh… (viac)

Horor Všechno nejhorší se dočká pokračování

Horor Všechno nejhorší se dočká pokračování

27.09.2018

Společnosti Blumhouse a Universal Pictures oznámili pokračování k hororovému hitu loňského roku Všechno nejhorší. Do hlavní role se vrátí Jessica Rothe (La La Land), snímek tentokrát ponese v… (viac)