Desať rokov po udalostiach v bažine, ktorú preslávila legenda o duchovi Victora Crowleyho, sem prichádza partia nádejných filmárov natočiť falošný trailer na film o tejto legende. Zhodou náhod sa sem v rovnakom čase vracia aj jediný preživší pôvodného masakru Andrew Yong (Parry Shen). Victor Crowley sa kvôli nešťastnému rozhodnutiu návštevníkov bažiny po desiatich rokoch opäť prebúdza a jeho smäd po krvi nikdy nebol silnejší. (Marceloo)

Jansuper

Sem asi docela zvláštní, ale za mě na plné čáře nejlepší a nejzábavnější díl hatchet, většina lidí tento díl kritizuje a kritizuje otřesné nesimpatické postavy, ale mě ty postavy přišli reálně v tomto díle nejsimpatičtější ze všech 4 dílů. Sice je pravda že je tam opravdu pár otřesných strašných scén které si mohli filmaři odpustit ale i tak, film byl za mě velmi zábavný, Victor je fakt pěkně brutální a vraždy sou vážně super a pěkně udělané a samotnej Victor opět dobrej tak jako skoro ve všech 4 dílech snad krom 2, fakt sem sebou asi 3 krát nebo 4 krát dost cukl leknutím, takže lekačky fakt dobrý, a děj toho filmu mi přijde fakt dost dobrej, závěrečná scéna je fakt epická, ()

Vena69

Jednoznačně ten nejšílenější a nejvíc přehnaný ze všech Hatchetů. Největším překvapením čtyřky je asi to, že příběh zůstává stále smysluplný - je dost jednoduchý, aby se mohlo rychle začít zabíjet (nevymyšlí bůhvíjaké pitomosti jako Friday 13th sedmička, osmička a devítka), ale zároveň nerezignuje na spojitosti a objasnění událostí. Je tady pár scén, které mi přišly zbytečné (dávají smysl v hororové komedii jako je Hatchet, ale vidět jsem je nemusel) - nechutná žádost o ruku a týpek ukazující ptáka na autogramiádě. Naštěstí se rychle dostane na scénu Victor Crowley a divák si zlepší chuť skvělým gorem, jednou až překvapivě roztomilou romantickou scénou a několika vtipnými hláškami. Určitě se jedná o ten nejvíc self aware Hatchet. Závěrečné cameo mi udělalo obrovskou radost! 7/10 ()

BigJohn02

Tak to byl sešup do sraček. Idiotský příběh a takové zoufalé neherecké obludárium se jen tak nevidí. Speciálně Číňanova manažerka byla nesympatická a hnusná jak prdel. ()