Výrobce drog z Chile se vydává za kolumbijským pašerákem Pablem Escobarem. Agent Steve Murphy z protidrogového úřadu přichází do Bogoty pomáhat v boji proti drogám. (Netflix)

adamix

Tak energickú a napaditú pilotnú epizódu, ktorá ihneď vyšplechne do divákovej pozornosti sériu kľúčových a zaujímavých udalostí (pre príbeh podstatných) som zažil jedine pri seriály BREAKING BAD, ktorý sa nesie v podobnom duchu. Pokiaľ sa tak bude niesť celý čas, tak mám do činenia asi s vysokokvalitným seriálovým klenotom. Takže držím palce a teším sa na každú epizódu. ()

K1NGSLAYER

Hned prvních 10 minut mě vtáhlo do děje, a to na tom neskutečně cením. Díky kamarádovi jsem rozkoukal další skvělý seriál doplňován parádním vyprávěním, záběry a fotkami okolo reálného Pabla Escobara. Pokud tohle tempo půjde dál, dost určitě si seriál oblíbím. ()

baclajean

Začiatok na výbornú - naznačilo sa toho veľmi veľa, ukázalo sa toho nemálo, no neprestrelilo sa to prehnanou akciou a presýtením faktami hneď sprvoti. Divák sa má na čo tešiť, úroveň dynamiky deja je vzhľadom na prvú časť pomerne nepredvídateľná, takže to, čo a akým spôsobom režisér stvárni ďalej, je stále zahalené rúškom tajomstva. A to je pre každý seriál len a len dobre. ()

johnsnow

Pôsobivý úvod. Seriál je síce hraný ale podáva nám info až dokumentárnou formou. Moura ako Escobar pôsobí dobre a aj akcia je na tom fajn, Trošku zamrzí priestor pre Pascala ale tak snáď sa objaví v ďalších dieloch. Zatiaľ naozaj skvelý rozbeh. A Holbrook tiež fajn. ()

Tumbik

Pěkný rozjezd, akorát by to chtělo trochu zjednodušit... Ztrácel jsem se v příběhu, v postavách, prostě ve všem. Herecké výkony jsou fajn, nejlepší bezkonkurenčně Wagner Moura. Rozhodně to má potenciál... :) ()