Partia kamarátov sa vyberie na výlet do opustenej chaty. Po ceste sa rozhodnú pomôcť trom chlapom, ktorým sa uprostred lesov pokazilo auto. Chlapi vyzerajú záhadne a nie zrovna dôveryhodne, lenže v zasnežených lesoch sa skrýva omnoho nebezpečnejší problém. Následkom experimentu vznikol podivný mutant králika a človeka, ktorý túži po jedinom: po krásnych mladých ženách. A do jeho teritória zopár takých práve pricestovalo. (Marceloo)

corpsy

Pussyyy! Zo začiatku to môže vyzerať ako vážny horor, ale následné úvodné titulky, dajú jasne najavo, že tomu tak nebude. Zmutovaný týpek v zajaca, s porno penisom, behá po zasneženej krajine a ukája sa ( pekne krvavo ) na všetkom možnom. Do toho spústa erotogénnych scén hemendexovo zmiešané s trápnosťou a lacnou trikovou parádou, kde je topkou kostým hlavného nadržaného lovca, vyzerajúc ako kúpený v halloweenskom púťovom bazáre a používaný pri detských narodeninových party. ()

TomX2

Nie je to vôbec zlé. Film je technicky spracovaný na veľmi dobrej úrovni, páčila sa mi kamera aj strih a ten Black Metal sa mi pri tom dobre počúva. Ak spomeniem scenár, je to nezmysel za nezmyslom - ale v prípade tohto vydareného filmu to dôležité ani nie je. Pri filme by mal človek vypnúť mozgové bunky a baviť sa nad tými nápadmi, ktoré nám priniesli tvorcovia a to ostatné vynechať. Pre mňa zábavný splatter, ktorý mi dokázal zlepšiť náladu aspoň na tých 85 minút. ()

Yoshimitsu odpad!

Co tohle bylo za megadebilní film? Stvoření v podobně úchylného králíka, který měl péro, že ním dokázal zabíjet lidi a jen vyřvával "fresh pussy". Kdybych byl asi pořádně zhulenej, tak bych se tomu i zasmál, ale normálně to byla děsná trapárna. Nic tam pořádně nefungovalo kromě vraždění, herci byli taky pořádně nechutní a lituji, že jsem si to vůbec pouštěl. Odpad! ()

pornogrind

Bunny the Killer Thing je finská ujetost o králíkovi, kterej touží po k_ndách. Zní to šíleně a právě takový snímky mám rád, ale podle mýho se z toho dalo vyždímat víc. Né že by to nudilo, ale smíchy jsem se taky zrovna neválel. Třeba se dočkáme povedenějšího pokračování s nadrženou ramlicí ( samice králíka ). Tohle vystačí jen na solidní průměr. ()

Karamanlis

Netušil som, že zrovna fínski filmári sú schopní natočiť takúto sodomistickú a rasovo nekorektnú splatterovú odviazanosť. Hoci prerastený králičí mutant bol miestami za hranicou zdravého humoru, počas pozerania som jednoducho vypol mozgový softvér a bavil sa na rozpačitom počínaní hlavných hrdinov, na čele so "šukačom" Jessem či duom Mr. Black & Mr. White. ()

• Po titulkách nasleduje ešte jedna scéna. (TomX2)