Sauron vyjednává s Adarem. Cizinec a Nori se vydávají do nových zemí. Rozhoduje se o osudu Tří elfích prstenů. (Prime Video)

salahadin odpad!

Venom sežere krysu, pak hupsne na ženskou a zrodí se submisivni krysák. No ještě že neznásilnil toho koňa. Děcka, sorry, ale za co mám dát aspoň 1*? Herecky výkony na úrovni ochotníků a s lorem si tvůrci vytřeli zadnice na prevítu. A jinak se furt jen žvatlá, přičemž všichni samozřejmě dramaticky šeptají a tváří se dramaticky šokovaně. ()

AllShallFall

Celkem nudný rozjezd 2. série. Absolutně nijak nevypadající, respekt nebudící Sauron. Žádná temnota. Gandalf vypadá jako by neuměl do 5 počítat. K tomu mě úplně nelahodí tak multirasový guláš tam. V první sérii mi to nějak nevadilo. Teď mě to začíná srát. No uvidíme co dál. ()

Martrix

Bylo by snadné přidat se k hejtilům, kteří nerozchodí odlišný, místy rozvleklý způsob vyprávění, přenánosy CGI a především zdaleka ne tak přímočarý, epický a geniálně sepsaný scénář, jako měl LOTR. Ale až v takové Lotr bublině nejsem. První řadou jsem se pronaříkal s tím, že je to nijaké, ploché, roztahané, Chluponozi a linka s Gandalfem jsou nezáživní... . To lamentování jsem po osmé epce zakončil takto: Zklamaný nejsem jen proto, že bych musel být blázen, abych po sedmi sotva průměrných epizodách, čekal zázrak. Za mě...tvůrci špatný dojem nenapravili a ani nemohou, protože nemají schopnosti, ani zkušenosti, které by je předurčovali udělat výjimečný seriál. Celý ten průšvih jde na triko tomu, kdo jim tuto práci svěřil. No a vcelku logicky se v podobném duchu pokračuje dál, protože tvůrci se nezměnili. Nebo spíš nezměnily...jestli chápete. Jedinou opravdu zajímavou postavou je Adar. Díky němu a tomu co udělal, byl úvod epizody velmi povzbuzující. To však vzalo za své hned, jak se na scéně objevila Galadriel...která mě z nějakoho důvodu irituje ještě víc, než v první řadě. Ostatně většina elfů je mi spíš protivná...vůbec z nich nečíší ...ááá už tady zase máme srovnávání... Lotr aura tajemna, vnitřní síly, vznešenosti a ...no prostě v tomto podání jsou to jen ušatí týpci, kteří si na to hrají. Ale zpět k nehejtění. Odpálkovat pryč linku s čarodějem a jeho zbytečným doprovodem, trochu to prostříhat, aby z toho byla vydatná 45 min. dlouhá epka a byl bych vcelku spokojený. Takhle mi nezbývá než pokračovat v hodnocení, které odráží prosté pokrčení ramen. Nic naprdelusazující, ale ani mozektýrající se nekonalo. ()

Mr.Ripley

Prolog naprosto strašný a v "mírném" rozporu s lore. Paradoxně je Sauronova linka tím zdaleka nejzajímavějším a "nejzdařilejším" na Prstenech průseru. O generičnosti neatmosférické fantasy se nemá smysl rozepisovat. ()

Anet21

⚪Hír wí gou egen, žiaľbohu, doslova, tie 4 * hodnotenia sú zase slušný opušťák.⚪Znova tie isté problémy, ani po dvoch rokoch sa v podstate nič nezmenilo, ak ideme hodnotiť vizuál, tak cgi nebolo úplne tragické ani v prvej sérii, niektoré obrazy aj tu vyzerajú veľmi pekne (niektoré presne naopak), najviac treba vyzdvihnúť znova hudbu a soundtrack, tam sa, pravdepodobne, skladateľ a tí, čo ju nahrávali najviac namakali a vidno aj výsledky, čiže fajn fantasy podmaz, ostatné akoby sa nikam neposunulo, ani po masívnom shit storme, ktorý sa po prvej sérii zniesol.⚪Scenár je stále slabučký, v niektorých momentoch až tragický, čomu nepomáhajú ani herecké výkony na úrovni CW seriálu - GaLLLadRRRieLL, Sauron, kráľ Gil-Galad (normálny lepší ochotník) tá predchodyňa hobitky, Pierre Richard z Wishu alias Gandalf, to sú všetko slabo zahrané a slabo napísané postavy, ktoré si neduhy z prvej série ,,natiahli" aj to tej ďalšej. A to nám tu ešte chýbali ,, dôležité" postavičky slepej kráľovnej či čierneho elfa, ktoré deju isto pomôžu.⚪Aj keď sa scenáristi o niečo snažia, akoby vôbec nevedeli, ako previesť nápady na papier - jednak dialógy sú stále absolútne strašné a papierové, jednak by možno šikovní dramaturgovia mohli scenár učesať - už len také logické veci, ktoré by možno dali väčší zmysel na obraze a pôsobili ,,natívnejšie" - za všetky napr. origin Saurona - nebolo by pre filmové oko prirodzenejšie, keby sa napr. Sauron zrodil do tela a podoby toho, ako zabil? Tu sa akýsi Venom niekam doplazil, zožral ženskú vo voze a vyšiel z neho ako chlap...⚪Najdrahší seriál na svete by aj v druhej sérii mal vyzerať inak. Toto tu pôsobí, akoby ,,tým hore" bolo naozaj úplne jedno, akú spätnú väzbu dostanú, aj tak si stále pôjdu to svoje. Minimálne sa možno tešiť na všetky tie vtipné Youtube rozbory, ktoré tento seriál znova prinesie.⚪ ()

tomik99

Došlo ke značnému zlepšení oproti první řadě. Je vidět, že si kritiku vzali k srdci. Přijde mi to, že tvůrci více vysvětlují, dialogy jsou o mnoho lepší, scenérie daleko více propracovanější. Bílý člověk se už nemusí cítit až tak zahanben, toto daleko více působilo jako Pán Prstenů. I tak bych ale o něco zkrátil stopáž, přišlo mi to malinko utahané a zápletka do budoucna mi nepřijde úplně až tak zajímavá. Blbé je to, že závěr první řady odhalil prakticky veškeré záhady, ale třeba si tvůrci najdou nové. Fandím jim. ()

gumbo

Takže Sauron není ze Středozemě, ale je to mimozemšťan, jelikož je to Venom!!!! Doufal jsem, že se pokusí některé hlouposti z první série napravit (a to zábavné ponechají), ale šeredně jsem se mýlil. Oni totiž přicházejí s něčím ještě horším, než bylo to nejhorší co první řada měla. Snaží se totiž (jako hlavní dějovou linku) polidštit Saurona a dělají z něj "hohštaplera co měl štěstí" a to je (fakt jako) zkurvená! urážka!! předlohy. Nevadilo mi, že první série neměla s Pánem prstenů nic společného, jelikož to jinak byla vcelku koukatelná tuctová fantasy, ale bourat základní Tolkienovi myšlenky, tím že se bude ultimátní zlo polidšťovat, aby si k němu divák našel cestu, to je na mě fakt moc. Končím. 15% P.S. Sice se dá ocenit, že se tu tráví víc času s budováním charakterů, ale ty jsou skoro všechny tak nereálné a nekonzistentní, že to je až k pláči. Nikdy bych nečekal, že budu vzpomínat i na tu tupost a jednoduchost první série, která sice neměla s předlohou nic společného, ale tu "průměrnou tuctovou fantasy zábavu" zvládala vcelku obstojně. ()

einar

Za mňa je tento diel úplne v poriadku. Prvá séria bola veľká bieda, ale po vzhliadnutí verím tvorcom, že si prečítali negatívnu kritiku a poučili sa. Keďže mám manželku a mal som sex(nie s rukou) nebudem dávať odpad, keď si to odpad fakt nezasluzi - solídne 4* ()

Baron Noktur

Ono je to také, no... Vizuálne pôsobivé, hudba neuveriteľne nádherná a epická , no po stránke obsahu tak veľmi plytké a rozťahané ako argentínska telenovela. Som to len ja alebo Galadriel je tu dokonca ešte viac neznesiteľnejšia než minule? A to by si človek povedal, že sa to už ani viac nedá. Najzaujímavejšie na celej epizóde bol sumár budúcich epizód nasledujúcich po tejto. Aj to už o niečom hovorí .. ()

Solverino

Trochu lepší díl, alespoň se tam něco děje.  Po obrazové stránce je seriál naprosto super, je vidět, že peníze nebyly problém. Problém vidím ve vykastrovaném ději, kde není nic drsnějšího, samý černoch a asiat, kam se podíváš, často je to až směšné... no škoda. ()

johnsnow

No musím povedať, že celkom príjemný štart, Dobre nejako nežerem to, prečo sa obrátili škreti voči sauronákovi ale tak no, už som nejak navykol, že predlohu si budeme upravovať a keď nás verní čitateľ zdrbe dajak to obhájime. Diel pomalší, ale šak pohoda a Adar aj preobsadený je stále fajn. Hej a som zvedavý na tých púštnych hošanov čo sú zač. ()

Pan.Antonin

"Vždy po porážce nabere stín jiný tvar a znovu roste." Prsteny moci jsou zpět a já fakt doufám, že se předvedou v lepším světle než v první sérii. Hlavně ať to má lepší dynamiku a tempo a není to nastavovaná (zdržující) nuda. V první epizodě se mi líbil hlavně úvod, kde jsme viděli Adarovo "zabití" Saurona, jeho úprk v podobě slizu (WTF), a útok červa na loď, čímž jsme pěkně doplnili děj první série. Poté už se rozjede samotný děj druhé série a to už je trochu horší. Zápletku s "vyhasínáním" elfů totiž moc nemusím, Elrondův skok a cesta za Círdanem působila lehce zbytečně a Galadriel je zatím stejně nesympatická jako v sérii první. Linka s čarodějem a chluponohy opět dost nudná a zbytečná, naopak ta s Adarem je sice totálně mimo předlohu, ale aspoň zajímavá. Celkově to zatím vypadá, že to bude opět adaptovat Středozem dost destruktivním způsobem, ale ať to má aspoň nějaké svoje vlastní kvality. Vizuál opět pěkný a Círdan na první dobrou vypadá dobře obsazen. Na závěr jsme dostali takový malý trailer k věcem budoucím a jsem zvědav, co z toho Amazoňáci uvaří tentokrát. První chod z osmichodového menu hodnotím třemi hvězdičkami. ()

Sharlis odpad!

Nuda, nuda, nuda, nejake random cgi, aby sa udialo aspon nieco ine ako nuda, a pak zase nuda, nuda, nuda. Tolko plochych a nezazivnych konverzacii narvat do 70minut stopaze je zaiste rekord. Dalo by sa to pustat ludom, ktori maju problemy so zaspavanim v letnych horucavach, zarucene to na to funguje. Moc som sa snazil, aby sa mi to zapacilo, ale ono je to proste fakt zle, a ja realne nedokazem najst jedine pozitivum, vdaka ktoremu by som serial niekomu doporucil. ()

Brodequin

Dobrá podívaná, rozhodně zatím lepší jak první série. Má to spád a nenudím se. Nešváry však přetrvávají. Nesympatické postavy a černí elfové. To si fakt mohli odpustit. Zatím mě to ale rozhodně baví! ()