Banda - Série 2

(séria)
USA, 2020, 8 h 14 min (Minutáž: 54–68 min)

Predloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Jim Beaver, Aya Cash, Jessica Hecht, Claudia Doumit, Chris Mark, Jennifer Esposito, Colby Minifie, Laz Alonso (viac)

V intenzivnější a vypjatější druhé sezóně se Butcher, Hughie a ostatní snaží vypořádat se ztrátami z předchozí řady. Na útěku před zákonem stále bojují proti superhrdinům. Vought, společnost, která se stará o superhrdiny, mezitím profituje z paniky, kterou vyvolá hrozba super-padouchů. Objevuje se nová hrdinka, která způsobí ve společnosti rozruch a provokuje už tak labilního Homelandera. (Prime Video)

Bratyslavcan

Prišlo mi to už slabšie ako prvá séria, ale latku má stále vysokú. Mám pocit, že Butcherovi sa zmenil charakter, ale aj vieme prečo. Nepáči sa mi stále rozrývanie vzťahu medzi Butcherom a Hughiem. Rieši sa snáď celú sériu a to ma už nebavilo počúvať. Ďalej, čo sakra spravili s Deepom!? Akože zasmial som sa nad scénami, v ktorých sa Deep nachádza v cirkvi, ale strašne sa mi to priečilo. Príchod novej postavy Stormfront je super a seriál osviežil. Zároveň mi túto sériu ani tak nevadila Starlight, ale stále hysterická Becca. Táto séria má viac chýb ako prvá, ale stále to je prvotriedna prácička. Stále super herecké výkony a ten soundtrack... niečo úžasne. ()

Saralinos

Tato série dobře navazuje na tu první a taky ji uzavírá. Máme tady podobnou zápletku, kdy se skupina lidí snaží potopit superhrdinskou organizaci Vought v čele s Homelanderem a nově i záporačkou Storm front, která nebyla za mě tolik prokreslená a myslím si, že je dobře, že ji zabili na konci série. Za mě fungovala docela dobře jednorázově. Místy je tu osobnější atmosféra a podíváme se na zápletku tak asi 15ti postav, zdá se to hodně, ale nakonec to do sebe vše dobře zapadne. Byla mi příjemná i zápletka s Homelanderovým synem a to jak vyvrcholila, mě absolutně odrovnalo. Jediná výtka je akce, ne to, že je jí málo, ale za mě je málo nápaditá a doufám, že se zlepší v dalších sériích. Bylo to srovnatelné s první sérií a tato série si zaslouží krásných 8/10. ()

skvely

Trošku slabší než první série. Ale pořád skvělá bomba. Ze začátku jsem se bála, že to bude nuda, kvůli pomalého rozjezdu. Ale po třetí epizodě to šlo zpátky ke kořenům.  Scéna v poslední epizodě se všemi hrdinkami nebyla konečně trapná, jak to má Marvel ve zvyku a ukázala pravou “girl power”. ()