Monster Hunter: Lov sa začína

• Slovensko Monster Hunter (viac)

Za hranicou nášho sveta leží iná dimenzia, v ktorej vládnu zúrivé a nebezpečné monštrá. Keď sa do tohto sveta dostane poručíčka Artemis (Milla Jovovich) so svojou elitnou jednotkou, začne sa boj o holý život. V snahe vrátiť sa domov sa spoja so záhadným lovcom (Tony Jaa), ktorého zručnosti a skúsenosti sú pre prežitie v nehostinnej zemi viac než užitočné. Tím bojovníkov tak musí odvracať nespočetné útoky zákerných príšer a zároveň nájsť cestu domov. (Itafilm)

Maniik88

Reku, oddýchnem si pri nejakom akčnom Bčku, snáď to nebude moc tupé a akcia dobrá. No bolo to až bolestivo tupé, ani tých 10 viet dialógov nemalo zmysel. Začiatok vzťahu medzi Millou a Tony Jaa úplna sprostosť na Ntú. Čo musím uznať, boli celkom pekne spravené príšery a efekty. Niektoré súboje boli cool. Predsa len dvojmetrový sekáč, horiace nože, či kladivo strapatého Perlmana vyzerá drsne. Ono na konci bol snáď pokus o vytvorenie universu a pokračovanie ďalších častí. Našťastie to malo nulový úspech a ďalšie diely nebudú.. alebo nech sú, ale nerežiséruje to ten patlák Anderson. Milla stále kočka aj po 40tke. ()

papadoce

A viete čo. Podľa mňa také prijemné, ničím neurážajúce béčko s naozaj krásnou Milou. Vek jej vyslovene prospieva. Hru som nehral, no teším sa na ňu. Monštrá nie sú nijako oslnivé, ale dá sa predpokladať, že kopírujú hernú predlohu. Tam to samozrejme môže pôsobiť ďaleko efektnejšie. Zaoberať sa detailami, či nejakou logikou by bolo asi zbytočné. Ani tie strihy neboli vždy práve ukážkové, ale ako píšem, film ma nijako zvlášť neurazil. Proste taká fantasy. Najväčšie sračky si odniesol zase Ron, lebo ten účes bol dosť ponižujúci 😂. Záverečný dráčik bol veľmi vydarený a finálový súboj oproti zvyšku filmu nadpriemer. Ja vám neviem, ale videl som už od Paľa ďaleko väčšie hovadiny. Dávam 3. ()

ostravak30

Monstra se stala oblíbenou filmovou zábavu a ať už z vesmíru nebo jiných světů jich na Zemi proudí desítky či stovky. Jde o aktuálně jeden z nejoblíbenějších námětů současných převážně Hollywoodských scénáristů. Monster Hunter jsou jen další v řadě, navíc dle PC hry. Takže vypadají hrůzostrašně, trikoví experti měli kupu práce a to celé je zasazené do fiktivního světa, z něhož k nám proudí díky nějaké podivné bouři. Když si to vezmu kolem a kolem není to originální. Tohle všechno už tu bylo, jen to má vždycky jiné vysvětlení odkud se příšery berou. Nijak zajímavý není ani fiktivní svět. Nejprve písek, pouště a jen dva druhy monster a poté tma a jedna věž. Nápadité nejsou ani souboje samotné. Je to jedna velká předražená a pro mě ničím nezajímavá nuda a to ani po herecké stránce, protože herci moc nemají co hrát. ()

stephano

Opět se ukazuje, co za lidi na csfd hodnotí....Nechápu co ste jako čekali? Je to akční film podle počítačový hry ve ktery de jen o rubani monster. Film celou dobu naramě baví, akce je krásně přehledná, velkolepá a dej svižně jede do skvělého finále. Triky, výprava a celkovy vizual na jedničku. To ze je to lehce přestřelený přece musi bejt jasný, když je to podle šílený hry. Možná by si ti intelektualové zde mohli o hře něco zjistit a teprv pak delat svoje pseudo "recenze". Každopádně za mě pecka a opět sem rád, že ten kontroverzni P.V.C. Andersen tu je a dělá to co dělá. ()

LukeSharp

V rámci ušetření diváků od tohoto kulturního obohacování ze strany Paula W.S. Andersona doufám, že se s Millou Jovovich brzy rozvedou, svedou velmi tvrdou soudní bitvu a tím pádem už spolu NIKDY nenatočí žádný film ()

DoubleJack

Pokud se čas od času cítíte ze sebe znechuceni, uklidněte se myšlenkou, že je tu pořád Paul WS Andreson, který natáčí takovéhle paskvily. ()

Vykuk

Bohužel s hrou to moc společného nemá.. nechápu zasazení do našeho světa a doby, na to bych se úplně vy.... Mohli krásně vymalovat svět hry, ať už písečné duny nebo nějakou exotiku, asi chápu, že písek je jednodušší pro následné digitální efekty, to je celkem fuk, ale takto je to fakt blbost. Odpad nedávám, protože to nějakou hlavu a patu má, herecké výkony jsou sice dost špatné, ale dejme tomu, že na mě film nepůsobil úplně pitomně, ale jinak velká špatná, ostatně, jak se dalo čekat. ()

regentor

Všechno co jste už viděli aneb od Putování s dinosaury přes Dunu po Hvězdnou bránu.Snímek postavený na vizuálu s lineární dějovou linií bez ladu a skladu, kterému scénář evidentně překáží .V podstatě bez snahy být trochu originální.Těžko napsat jaké měl ambice s tímto filmem Paul W.S. Anderson ovšem odvyprávět zajímavý příběh se mu rozhodně nepovedlo. Přitom prolínání žánrů se dalo velmi hezky rozvést,no co už..Faktem však je, že si to nehraje na žádnou artovou podívanou a hnidopichové to mohou jednoduše odsoudit.Jako určité obrázkové leporelo to je docela zajímavé a několik vtípků se vlezlo:" Vy nemáte doma kočky?" Na jedno shlednutí se to dá a možná v budoucnu se dočkáme 2. ()

adamix

Je zaujímavé, koľko havárií a pádov zo skál alebo monštier tu hlavná postava prežije a vyviazne len s pár škrabancami na tvári. Kto očakáva niečo vážne alebo niečo nové, je strašne naivný. Toto je ale cieľovka pre masy, ktoré netúžia na chvíľu po ničom inom, iba vyhľadávajú zábavnú akciu na zabitie času. A požiadavky to aj splní. Porovnávať s inými podobnými fantasy bijákmi sa neoplatí, pretože z každého si kradne niečo a robí zo seba zlepenec opozeraných situácií. Neuškodí, ale ani nepomôže. Milla je však ešte stále atraktívna a sympatická po rokoch práce vo filmovom priemysle. U mňa 3*. ()

RedEagleSK odpad!

Ač se Milla s přibývajícími roky začíná čím dál tím více podobat na Davida Bowieho, přesto se mi na její nepřesvědčivé herectví s mou nepřesvědčivou erekcí celkem dobře kouká. Bohužel se to nedá říct o sračkách ve kterých hraje a které stojí zcela za piču. Snad nebudu opět označován za antisemitu když napíšu že hlavní vinu na tom nese její starej, který natáčí filmy které jsou stejné jako jeho děti... blbé a ošklivé. Už i ten rákosník Tony působí v tomhle filmu stejně směšně, jako v dnešní době městký fízl nahánějící malé děti po parku, a Ron Perlman zde zase vypadá jako postavička z Dragon Ball Z v důchodovém věku. Vskutku nevím po jak dlouhou dobu by se musel Anderson přestat se svou ženou oddávat Strapon sexu a chlastání sójového mléka, aby konečně pochopil že již nejsou 90-tá léta, a že koukat se na tyto feministické pičoviny nebaví už ani feministky. Paul by měl kráčet s dobou a natočit raději akční (né nutně scifi) film zasazen třeba do Prahy roku 2025, film by byl o Pražské židovce Millade Horakoviczch z Opletalové ulice, která se rozhodla zajít do obchodu bez roušky, testovacího a očkovacího průkazu a análního sledovacího čipu... Ty vago! na ten film bych čuměl jak autista na dildo. Také musím podotknout že ač vím že půl roku lock dawnu se neblaze podepíše na psychice člověka, zejména toho tuzemského, který byl na tom na piču se psychikou už i před lock dawnem, stejně nerozumím tomu, že ač je naprosto očividné že je film věnován dětskému divákovi trpícího downowym syndromem, vidím tady dospělé kokoty trpící aspergerovym syndromem, kteří tomuto odpadu mrdají ještě i čtyř hvézdičkové hodnocení.. holt to jsem celej já, kokot s přehnaně koherentním myšlením, který pořád nedokáže docenit nepředvídatelnou nenáročnost dnešního československého diváka. ()

Jeremiasz

Tenhle film je prostě jako hamburger - furt se to žrát nedá, ale čas od času na něj má člověk strašnou chuť a pak přijde vhod. Hodnotit to nemá smysl, já si u toho fajn odpočal jako u téměř každého Andersonova filmu ()

Solverino odpad!

Ultra kktina s tolika nesmyslama, že je to strašný a nekoukatelný! Přehlídka zaťatých čelistí a soutěž o nejdrsnější škleb! Hnus velebnosti! ()

fimler

Taková menší fantasty kravinka, ale 48% si to určitě nezaslouží. První hodina filmu byla dost fajn, svižná, ale zároveň se nikam až moc nespěchalo. To stejné se nedá říct o zbylých 30 minutách, které už byly extrémně urychlené a tím pádem i extrémně nezáživné, protože film opravdu skákal od jednoho k jinému a typuju, že se asi dost stříhalo. Viděl jsem tam velký potencionál v příběhu celého toho světa, ale bohužel zůstal nevysvětlený a velmi jednoduchý. Postavy byly sympatické, hlavně co se týče ústřední dvojice asiata a Milli. Opravdu bolest pro oči byl CGI mužský kocour, při kterém jsem si tak trochu vzpomněl na Cats. Celkově slabší 4 hvězdy, ale toto je přesně ten druh fantasy, u kterého bych rád kdyby se z toho stala série (pokud by se to drželo v určitých kvalitních mezích). ()

Ivoman

A další zbytečně pomluvená a nedoceněná pecka od zdejších rádoby chytroušků, kteří chtějí po blockbusteru kde je v názvu slovo MONSTER, kdovíjak hluboké charakterní postavy. Na hovno, pusťte si Havla, tam si můžete poplakat nad sedmou cenovou skupinou. Já se raději mrknu na todleto dvakrát, protože účes Rona Perlmana a jeho domácí kočka stojí za to. ()

Tominni

Asi bych u Monster Hunter neřešil příběh, protože jsem ani žádný nečekal. Čekal jsem nějakou variaci na Riddicka či Černočernou tmu tentokrát v podání ženy a toho se mi také dostalo. Mozek jsem během sledování ničím zatěžovat nemusel, ale podívaná to tak špatná nebyla. Solidní tři hvězdy. ()

strachon

Spousta akce, příběh jednoduchý a přímočarý. Akční hra na plátně, jejíž hodnota nepřesahuje hranice fanouškovské záliby. ()

Luciee113

Miluju Millu, ale proč se proboha upsala takové ptákovině to nevím... Na tom filmu mi nepřišlo absolutně nic zajímavého. A ani se mi nelíbilo, jak byl natočený... Ve druhé polovině jsem to vzdala a odešla od telky... ()

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

Wonder Woman 1984 se v kinech nedaří

20.12.2020

Přestože se pokračování Wonder Woman tentokrát zasazené do roku 1984 dočkalo vlny pozitivních reakcí jak z řad diváků, tak i zámořských kritiků, první víkend v kinech se slavné hrdince od DC úplně… (viac)

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

Monster Hunter v čínských kinech neudeří

06.12.2020

Žádná jiná země na světě momentálně nedisponuje tolika otevřenými kiny, jako právě Čína. Přidejte fakt, že snímek Monster Hunter, filmová adaptace známé herní série, vyloženě cílí na asijský trh, a… (viac)