Liga výnimočných

• Česko Liga výjimečných (viac)

Svetu opäť hrozí zánik. Kto ho zachráni pred geniálnym šialencom, ktorý si hovorí Fantóm? Jediný, kto môže uspieť, je dobrodruh Sean Connery ako Allan Quartermain a jeho Liga výnimočných siedmich tvorov s mimoriadnymi schopnosťami - lovec kapitán Nemo, upírka Mina, neviditeľný Rodney, špión Tom Sawyer, nesmrteľný Dorian Gray, vedec Dr. Jekyll  a jeho alter ego, netvor Mr. Hyde. Na záchranu Benátok pred totálnou skazou im ostáva len 96 hodín! (TV JOJ)

Pythonator

Docela jsem se bavil, i když to stálo za hovno, takže dám za tři, ale s odřenýma ušima. Rozjezd byl perfektní, ale pak to nějak vázlo a chybělo tomu bombastičtější finále. Tomíka Sójera bych úplně vystřihal. Byl tam zbytečný. Sean Connery neměl chybu. Scény s panem Hájdem byly úchvatné. Ponorka dlouhá jak cip nasraná v benátském kanálu pobavila. Podtrženo sečteno, kdyby se to celé natočilo znovu a jinak, mohl to být skvělý film. ()

Pajas92

Jeden z posledních filmu Seana Conneryho, který je prostě v každém filmu naprosto výborný. Škoda, že do filmu neinvestovali více, některé triky jsou příšerné. Ztrácí to kolikrát i jakoukoliv logiku, ponorka v Benátkách? I přes to všechno hodnotím čtyřmi *. ()

hulk20

Film celkem slušný, nejvíc se mi tam líbilo obsazení hlavních hrdinů, ale děj stál celkem za nic. Nautilus byl pěkně udělaný a závěr byl taky celkem odfláknutý. ()

soukyd33

Jak začátek, tak i konec byly blbost. Nereálná fyzika, výbuchy, akce, scény. Herecké výkony dobré, ale to jak tak všechno. Hvězdiček 2 ()

Ajfist

Připadlo mi to docela zábavné.Logiku jsem nehledal a vážnou akci taky ne.Nebylo to natočeno jako akční film,ale spíš jako pohádka pro dospělé.A komu se to nelíbilo,tak má holt smůlu. ()

Holly_Molly

Exkrementně průměrný hodnocení tu má tenhle film..Vypustit pár nelogičností (gigantická ponorka + Benátský kanály = žádnej problém...) a taky pár plně CGI momentů (ten barevnej steroidovej opičák byl fakt vtipnej už tehdy) a fakt, že je to superhrdinská týmovka už v době kdy to nebylo kůl, je tu zábavnej film s bandou sympaťáků, která nenudí ani minutu. ()

futislav

Dobré i horší triky a výprava. Bohužel z toho čiší americké pojetí Evropy, čili jsou některé scény trochu mimo mísu. Jako nenáročná oddechovka celkem dobré. Kdyby tam nebyl Connery, tak to má o hvězdu či dvě méně. ()

Sefko

Pokiaľ ide o predlohu tak tu po nej nenájdete takmer ani stopu. Ale povedal by som, že to vôbec nemusí byť na škodu. Ak teda nesiahnete po tomto filme len kvôli komiksu. Má to svoj vlastný svet, ktorý si celkom úspešne buduje. Jednoduchý film na sobotu večer. ()

surobyk

Je to urážka ľudskej inteligencie, ale práca s postavami dosahovala aspoň priemer. Niektoré CGI momenty by sa dali považovať za najhoršie v celej hisórii hollywoodskych blockbusterov. 30% ()

Bragi66

Nemo, upírka, neviditelný atd. zachraňují svět. Zajímavé je na tom snad jen to, že se část natáčela v ČR. Jinak sice výpravná pohádka, ale dost nudná. ()

Zabriskie

Příšerná slátanina s šišlavým Šónem. Tom Sawyer jako americký agent? Upírka co se proměňuje ve stovku netopýrů? Ponorka která vypadá spíše jako z budoucnosti než z minulosti? A co ten nesmysl s ne-smyslným Dorianem Grayem a co teprv to vzříšení z hrobu na konci? ()

ondy1985

Napriek tomu, že sám Sir Sean Connery pokladá tento film za také fiasko, že sa po ňom rozhodol skončiť svoju hereckú kariéru, mne osobne neprišiel vôbec zlý. Skvelý nápad spojiť knižných hrdinov ako sú kapitán Nemo, Dorian Gray, či Dr. Jackyl a pán Hyde, dáva filmu zaujímavý rozmer a rozhodne stojí za zhliadnutie. ()

Zemřel Sean Connery

Zemřel Sean Connery

31.10.2020

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

12.08.2019

Hemsworth předchůdcem Indiana Jonese?

Hemsworth předchůdcem Indiana Jonese?

21.11.2015

Jméno Allan Quatermain už jste možná slyšeli. Sean Connery si tohohle dobrodruha zahrál v Lize výjimečných, adaptaci stejnojmenného comicsu Alana Moorea, a posléze se už nikdy nevrátil před kameru.… (viac)

Kapitán Nemo to nevzdává

Kapitán Nemo to nevzdává

14.06.2014

Geniální vědec Kapitán Nemo, známý z románů Julese Vernea, se v kinech naposledy objevil před 11 lety. U nás natáčená Liga výjimečných ale nebyla přijata zrovna kladně a mimo jiné ukončila hereckou… (viac)