Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Allein4

Snad ani nejde hodnotit jinak, než plným počtem. Klasika. Na toto se dá dívat stále dokola a stále je to vtipné. Což je vlastně neuvěřitelné. 100 % ()

Claire27

Jak stačí málo k tomu, aby se člověk od srdce zasmál. Dokonce i beze slov. Stačí pouze vtipný obličej, plyšový medvídek, zelené auto, vánoční krocan a komedie může začít! Děkuji ti Mr. Beane. ()

Sashmen13

Jak to jen popsat, tohle je legenda. Už jako malej jsem tohle miloval. Vždycky, když se mi povedlo stihnout díl v televizi, bylo to něco úžasného. Takový smysl pro situační komiku, to se nedá natrénovat, s tím se musí člověk narodit. Jen v jednom Atkinsna lituji, že si díky téhle postavě zavřel cestu k vážným rolím. Co jsem slyšel, docela rád by někdy hrál něco z jiného soudku. Já osobně jen ho vidím, a už jsem v křečích...Never forget ()

Evee04

Nezamenitelná klasika,ktorá nikdy neomrzí a vždy sa nej človek zabaví.Rowan Atkinson dokáže bavit ludí všetkých generácií a niekedy je až ironické,ako málo vlastne stačí človeku.____100% ()

Potjoc

V tom Beanovi a jeho veškerém chování a řešení problémů jsem viděl často svého blízského. Po letech jsem to spustil a dochází mi, jak ty samotné scénáře a gagy jsou většinou ne úderné, ale tak jednoduché, že bych je sám ani rád nevymýšlel, ale tady je dúležité to podání a to je to kouzlo. U těch scén, kdy udělá druhým takové problémy, že chtějí jít po něm, tak jsem se klepal strachy, aby ho nechytili. ()