Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Irii

Super zábava s tímto anglickým ksichtem ,neuvěřitelné smršť nápadů a gagů,které vaše branice zaručeně nenechá v klidu!Škoda že toho nEnatočil více ,ale i tak s radostí sleduji neustále reprizy. ()

sornilka

Bean mne vždy pobavil :o))) ...dnes už to není tak vtipné, ale celkově hodnotím za 5, hlavně za výdrž!...dělat ze sebe takovéhoto pitomce, tak dlouho, to už musí být saka nátura! :o) ()

departed

Jako malej jsem na to koukal pořád a pořád dokola. Stačila jedna VHSka a měl jsem o zábavu postaráno a to jsem ani většinu z těch dokonalých gagů nechápal a přesto si pamatuju, že jsem se dobře bavil. Mr. Bean byla, společně s Bondem, moje vůbec nejoblíbenější postava. Atkinson je prostě borec a je vidět, že se pro takovouhle roli narodil. ()

ClapTrap

Nejlepší komediální seriál všech dob. Prostě klasika veškerého humoru. Nedokážu si představit nikoho jiného, kdo by uměl udělat takové držky jako Rowan Atkinson. On se pro tuto (a podobné) role prostě narodil. {viděno v televizi} ()

Sammy.Boy

Tohoto nemotorného pána miluje jistě celý svět! Stejně jako jeho notoricky známé absurdní etudy, na které se dá koukat stále dokola. ;-) ()

Comida

Sice je to kravina, ale extrémně vtipná, a to hlavně díky ksichtům Rowana Atkinsona a prekérním situacím jenž musí jeho postava ikonického magora řešit, a to způsoby které jsou přímo padlé na hlavu. Jeden ze seriálů mého dětství. 10/10. ()

Soni_borec

Geniální komediální klasika, která vždy pobaví. Britové jsou prostě borci, co se týče humoru. Rowan Atkinson je jako zrozený pro tuhle roli a kvalitou ho nikdo nedokáže překonat. (100%) ()

SONY_

Tenhle sympatický a potrhlý mužík mě doprovází již od dětství a já ně něj nikdy nezapomenu. Je to moje nejoblíbenější komediální postava, která ani nepotřebuje hlášky na to, aby uměla rozesmát. Stačí, když se pohybuje a dělá grimasy a to já mám moc rád. /100%/ ()