Film je inšpirovaný článkom, ktorý vyšiel v New York Magazine. Okamžite zaujal pozornosť čitateľov nesmierne šťavnatým príbehom o partičke šikovných striptérok, ktoré sa rozhodli rozbehnúť výnosný obchod s bohatými klientami z Wall Street. Celé to vymyslí a naplánuje exotická tanečnica Ramona (Jennifer Lopez) a čerstvá posila klubu Destiny (Constance Wu), ktorá sa práve zdokonaľuje v umení tancovať pri tyči. Okrem toho sa od svojich skúsenejších kolegýň učí, ako sa popri tanci dostať hlboko do vreciek bohatých zákazníkov. (Forum Film SK)

mira007

Americké drama dle skutečné story, kdy parta striptérek ( možná prostitutek spíš ) v čele s Jennifer Lopez,vysávala konta klientů poté, co je nafetovali. Tento kriimi případ by se dal odvyprávět za třicet minut, takže další hodina filmu je jen vata dvou druhů. Ta první je život v new yorském strip klubu - veselá, barevná celkem sexy podívaná ( ale zapomeňte, že by nějaká hlavní hrdinka ukázala byť jen bradavku ) ve stylu Česko-Slovensko má talent. Druhá vata je pokus o vykreslení vztahů a rodinného zázemí , jenže jako celek je to hrozně nudné a pocitově pětihodinové se spoustou tupých plků, přičemž nejhorší je snaha tvůrců udělat z feťaček, prostitutek, zlodějek oběti zlých chamtivých bohatých mužů, kteří zbohatli v době finanční krize. Podtrženo sečteno, jestli tento film má smysl, tak jen proto, aby viděl Jennifer Lopez - to co předvádí v padesáti letech a v jakém oblečení ( zaboha si nevybavuji, že by nějaká česká herečka někdy měla na sobě něco sprostě odvážného ), tak to klobouk dolů. za odvahu. A je to poprvé co Jenny from the block zatraceně dobře hraje. ()

Marze

Wu se zdá být morálním centrem filmu a hlavním tématem se zdá vagina (nevím jestli to ještě není nekorektní slovo). Scény v prostředích klubů se mi zdály fajn. Český název se mi po dlouhé době zdá lepší než původní. Je to feministický film, už je proto že mužští herci zde mají jen štěky. Ženy jsou zde ve stále rizikovější atmosféře jsou nuceni vzít svůj život do vlastních rukou. ()

Sell

Jediný film kde bolo ešte pár voľných miest, pôvodne som neplánovala naň ísť ale veľmi príjemne ma prekvapil! JLo ktorá má 50 rokov s perfektnou postavou točiacou sa okolo tyče ako nič a jej sestry okrádajúce chlapov z wall street . Perfektne zvolený soundtrack k určitým scénam a nenudila som sa celý film ktorý ubehol naozaj rýchlo. Za mňa príjemné prekvapenie a preto 4* ()

helloween93

Většinou mi filmy z podsvětí nebo o kriminálnících baví, ale Hustlers nebyl ten případ. Možná je to tím, že filmu chybí nějaká gradace děje nebo vývoj postav. Nejlepší scénou filmu je Jennifer Lopez tancující u tyče. Fakt mi to nebavilo a nechápu, že na film lidi chodili, protože tak sexy to zase neni, respektive až na úvod to vůbec sexy neni. Studio STX v roce 2019 kasovně zabodovalo s Untouchables a právě s Hustlers. 2* ()

upson

Snímek Loren Scafariove mi místy připomínal rukopis nezávislého filmaře Stevena Soderbergha. Bohužel Steven Soderbergh má vlastní a kvalitnější scénáře. Snímek hodně tahá nahoru životní výkon Jennifer Lopez. Oscar za vedlejší roli by nebyl žádným překvapením. Alespoň nominace by dopadnout mohla. Každopádně úctyhodných 70% ()

• Jennifer Lopez cvičila tanec pro film a v domě měla dokonce odnímatelnou tyč. Dva a půl měsíce před natáčením začala trénovat tanec s profesionální tanečnicí a choreografkou Johanna Sapakie. (ČSFD)
  • Celosvětová premiéra proběhla 7. září 2019 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (BMW12)
  • Zpěvačka Bebe Rexha byla oslovena pro roli ve filmu, nakonec ji ale nedostala. (ČSFD)

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (viac)