Simpsonovci

TV spot
USA, (1989–2024), 285 h 29 min (Minutáž: 20–25 min)

Scenár:

John Swartzwelder, Dan Greaney, David X. Cohen, Richard Appel (viac)

Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Harry Shearer, Hank Azaria, Marcia Wallace, Pamela Hayden, Tress MacNeille, Russi Taylor (viac)

Kto by ich nepoznal. Homer je hrdý na svoju prácu v jadrovej elektrárni a je hrdý na to, čo všetko dokázal. Lenže vždy sa vyskytne problém, ktorý Homera núti premýšľať a to robí veľmi nerád. Oveľa radšej si dá veľký steak, najlepšie na večeru a ten spláchne balíkom plechoviek piva. A tak ostáva všetko na jeho milovanú ženu Marge. Jej učes je najlepšie viditeľný v Thajsku, ale nestratila by sa ani v dave na Manhattane. Ich tri deti: Bart, Lisa a Maggie sú milé, len občas trocha neposlúchajú. Teda: aby sme boli spravodliví: Bart je v neposlúchaní absolútny suverén, Lisa je dobré dievča, ale veľmi zvedavá a Maggie je ešte príliš malá na to, aby niečo vystrájala. Homer však nikdy nezabudne pridať polienko do ohňa a v takých prípadoch si môžete byť istí, že nič, naozaj nič neostane tak ako predtým. A aby sme nezabudli: sú presne takí, ako všetci ľudia. Na nič sa nehrajú a chcú vyskúšať všetko, čo im život prináša. Jednoducho Simpsonovci... (oficiálny text distribútora)

2060

Legenda všech legend. Není snad nikdo kdo by neznal tenhle seriál a bláznivého Homera jeho Marge a je tři ratolesti Barta, Lizu a Magie a jejich trošku svérázný život v malebném Springfieldu. Seriál už beží 20 let a já myslím že ještě nějaký ten pátek poběží i když už to dlouho není to co bývalo budou tu s námi asi ještě hodně dlouho a nikdo na něj jen tak nezapomene. ()

demostheia

Tento seriál je nesmrtelný :-) Jsem ráda, že jsem vyrůstala na něm a ne na nějakých Teleblbies a Kouzelné školce :-D ..ale je fakt, že scénaristům už docházejí nápady.. ()

Rahowaa

Není co dodat!Kultovní seriál, se skvělým českým dabingem na, který se můžu dívat, snad pořád dookola i, když jsem viděl všechny díly snad stokrát! ()

CrashHP

I keď som nemal možnosť vidieť každú jednu časť, treba povedať, že to má čosi do seba a je to perfektný seriál, to treba uznať. Snáď si raz pozriem všetko od začiatku a budem vedieť o čosi viac o tomto seriály :) ()

St.y.x

Výborný seriál u kterého sem si zatím nenechal ujít ani jeden díl a který navíc letos oslaví 20 leté výročí.Škoda jen že poslední série už tolik nepobaví. ()

Nexty

Co dodat... K tomuto seriálu bylo řečeno snad již vše a není člověk, který by Simpsonovi neznal. Díly jsou čím dál lepší a naše nesmrtelná rodinka je stále vtipná. Doufejme, že nás čeká ještě mnoho vydařených sezón. Za mě 100%. ()

qnnaire

Dnes už klasika (alebo legenda?) o (doslova) nestarnúcej rodinke. Humor vo svojej kreslenej podobe je skrátka neodolateľne žltý. ()

Natura odpad!

Naprostá blbost a ztráta filmového materiálu a i peněz, za tenhle seriál bych nedal ani korunu !!! To samé je i Futurama, jen další nesmyslná blbost !!! Jen se podívám na jméno Simpsonovi už se mi dělá špatně, nevim jak se tohle může někomu líbit, Než se koukat na tuhle kravinu to bych šel radši zametat ulici -NAPROSTÝ BLBOSTI A TRAPÁRNY ()

Snizek.zabijak

Kultovní záležitost. řekl bych že pokud se o někom dá říci že je slavnou osobností, tak až tehdy pokud se ukáže v tomto seriálu. Jak zde bylo již napsáno nedokáži si představit, že by tento seriál skončil. ()

whoof

spousta lidí argumentuje, že serial není co býval, že už je to ohrané kdesi cosi .... ale to mě třeba celkem nevadí, pro mě je to naprosto srdcová věc, především moje dětství a dospívání a budu si ho pamatovat, i když už na to dneska nekoukám. Často, když se podívám na modrou oblohu plnou kulatých mráčků, tak si uprostřed vybavím žlutý nápis The Simpsons :-) Navíc pokud srovnám úroveň většiny televizních pořadů a seriálů co se dnes vysílají .... tak mezi kupou hnoje je toto úplný skvost. ()

KcarlosK

Je až neuvěřitelné, jak dlouho se tahle taškařice vysílá. V podstatě můžou jet do nekonečna. Musíte je milovat (pak jste jako já) nebo nenávidět (pak vás nechápu). Existuje vůbec někdo, kdo je nezná ? Těžko. ()

mydlo

Tak tomuhle pojmu se nedá nic vytknout.Člověk se s ním vyvíjí.Po dlouhé době jsem zhlédl první řadu,a měl smýšené pocity (vesměs jen z kvality). ()

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

Disney+ odstartuje v Česku 14. června

29.03.2022

A je to oficiální. Společnost The Walt Disney Company potvrdila, že streamovací služba Disney+ dorazí do Česka a na Slovensko 14. června, základní měsíční předplatné bude stát 199 Kč, roční pak vyjde… (viac)

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White

01.01.2022

Simpsonovi ztratí známý hlas

Simpsonovi ztratí známý hlas

21.01.2020

Postava Apua Nahasapeemapetilona z kultovního seriálu Simpsonovi prožila v posledních pár měsících svoji vlastní kontroverzi. Spousta lidí se totiž sekla na tom, že postava je de facto jen výčtem… (viac)

Disney nakloněno spin-offům Simpsonových

Disney nakloněno spin-offům Simpsonových

26.08.2019

Teď když Disney vlastní knihovnu studia 20th Century Fox, má pochopitelně práva také na legendární seriál Simpsonovi. Známá rodinka ze Springfieldu se tak zastavila i na víkendové akci D23 Expo, kde… (viac)