The Walking Dead: The Ones Who Live je epický milostný příběh dvou postav změněných změněným světem. Odděleni vzdáleností. Nezastavitelnou silou. Přízraky těch, kým byli. Rick a Michonne jsou vrženi do jiného světa vybudovaného na válce proti mrtvým. A nakonec i proti živým. Dokážou najít jeden druhého, a to, kým byli, na místě a v situaci, které dosud nepoznali? Jsou nepřátelé? Milenci? Oběti? Vítězové? Jsou jeden bez druhého vůbec naživu… nebo zjistí, že jsou také jen živí mrtví? (AMC Czech)

Recenzie používateľa Deyw k tomuto seriálu (2)

The Walking Dead: The Ones Who Live (2024)

Jakoze asi od 9sezony WD je tohle to nejlepsi co udelali a pomohl tomu navrat Ricka, kterej je proste tahoun a je skvelej…jak silne to zacalo tak to u konce dost ztracelo, ale co uz… uzil jsem si to a doufam, ze uz to nechaj uzavrene jak by melo. 😊 Kazdopadne Rick ma porad svoji auru, ale uz jsem to potom necitil tolik jako v puvodnich WD - to je asi tim ze tam snim clovek zil a prozival to a jeho konec i oplakal. Jenze tady clovek cekal, ze se konecne vrati a vlastne to melo wow efekt ktery se ke konci vytratil, muze za to ze je to kratka miniserie ktera ma uzavrit pribeh - to chapu a proto to funguje..jak rikam, doufam ze uz vtom nebudou hrabat a zustane to uzavrene 🤌 fan hodnoceni 5/5 realne je to 3-4/5 ()

Years (2024) (E01)

Tak strasne jsem tomu neveril, a celej svet WD jsem nesnasel, protoze co udelali s postavama a co se ztoho stalo za komedii jsem proste nedaval... nejdriv byl fear, kterej me bavil do 3serie. Dalsi byl negan s maggie coz byl 1dil dobrej a zbytek pruser a Daryl, ktomu se taky nechci vyjadrovat.. tohle byla posledni nadeje jak to zachranit a ja tomu uz neveril..no opak je pravdou - tohle je uplne jina liga - konecne to nekdo pochopil kurva a snad to vydrzi pres vsech 6epizod. Osobne porad, ale nechapu proc to nataci jen v 1080p. :( ()