Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Joan Gerber, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Brian Cummings (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

Esquirol

Kdo nevyrůstal na Disneyovkách, jako by nebyl dítě :))) I když sice osobně preferuji jiné kreslené povedenosti z téhle dílny, i toto má pro mě pořád své kouzlo. Zlatá dětská léta! A jednou to doufám ocení i moje potomstvo! :) ()

Frfla

Stará dobrá klasika, Hui, Dui a Lui, strýko Držgroš a spomienky na detské časy. Veď predsa: "V Káčerove vždy je niečo nové huuu-uu" :) ()

Tomulka

Perfektní seriál a to nejen pro děti. Koukal jsem na tento seriál jako dítě a koukám do dnes. Osobně mám hrozně rád ty díly kdy hledají nějáký poklad a nebo je v díle Šikula. ()

Scooby..

Pamatuju si jako malý kluk jak jsme se na to s kámošema moc těšily a čekaly na dalsí nový díl o kterem jsme si pak vyprávěli nebo si i hrály. ()

Naby

Jeden z nejlepsich kreslenych serialu na Svete. Pribehy jsou tak poutave, ze je nekdy tezko rict, zda pobavi deti vic nez dospele. S kazdym dilem tak clovek vidi kus originalniho pribehu, ktery stoji za to. Rozhdne musite videt! Jasna 5* ()

Negticek

Pro mně je to srdeční záležitost. Pamatuju si rána, kdy jsem o víkendu vstával v 6 hodin, abych se na ně mohl dívat na Nově. A do dnes toho nelituji. Tak jak dnes o víkendu vstanu kolem 11té hodiny, kdyby to opět začli ráno dávat, tak určitě začnu opět brzo vstávat a nedočkavě se dívat, ikdyž jsem již každé díly viděl minimálně dvakrát. ()

Mrtvobog

"V Káčerove úžasnom, až zem praská...", miloval som Duck Tales ako malý chalan, a kľudne by som si to pozrel aj dnes. Je to jednoducho nesmrteľná klasika (podobne ako komiksový Káčer Donald - to som taktiež zbožňoval). Oproti tomu aké hovadiny sa dnes natáčajú a púšťajú v telke je Káčerovo viac než božské. ()

J. K. Lister

Kačerov jak hurikán k nám už míří. Auta, laser aeroplán, městěm víří. Příběhy píše z téhlecté říše Kačer... Jeden z mých oblíbených seriál ze studia Studio Bueno Vista mých náctých let. Mezi nejlepší postavičky beze sporu patří strýček Skrblík a jeho stejně prachatej bratr Gršgrešle Hamoun, Skrblíkův vždy havarující pilot Rampa McQuack, jeho služka paní Čvachtová, Koumák a párek vejlupků říkajících si Rafani a knížka mladých svičťů, které čtou strýčkovi synovci Dulík, Bubík a Čudlík (nebo jak se ten třetí jméno - můžete mne opravit?) ()

Eradin

Má nejoblíbenější disneyovka. Miloval jsem ji už jako dítě, ale až jako dospělý jsem ji dokázal plně docenit. Některé vtipy, narážky a komentáře není dítě schopno pochopit. Sice to mělo šťávu vždycky, ale teď je to teprve ta správná jízda. ()

ssarka

jsem v šoku..narazila jsem na můj oblíbenej seriál asi po10 letech a je to PŘEDABOVANÝ......to neeeeeeeeeeee,musím to někde sehnat s původním GENIÁLNÍM dabingem...Heřmánek nesmrtelej jako Rampa ()

Lady Marcy

Na tohle jsem tak ráda koukala. I časopis Kačer Donald jsem pravidelně kupovala. Kačerov jak hurikán, k nám už míří. Auta, laser, eroplán, městem víří .Příběhy píše, z téhle té říše. Kačer HUHU! :D ()

Mark1983

Jako školák jsem to sledoval pravidelně, a dokonce jsem měl s tímto tématem i hromadu časopisových komiksů,takže dávám jasných 5 hvězdiček. Studio Walt Disney je bez chyby. ()

Potjoc

Tento seriál mám mnohem raději v komiksech (kde je vnímám jako součást mého života), než v této televizní verzi. Z televizních Disneyovek jsem měl radši Rychlou rotu, nebo Medvídka Pú. Nebaví mě ten typ seriálů, kde se cestuje po světě a všechno dopadne dobře. Skrblíka mám radši v komiksech, kde je vzteklý, vyděračský a nespravedlivě bere peníze druhým (aspoň tam ukazují tak jaký je svět). Ale i tak dám čtyři hvězdičky (víc nedávám žádnému filmu) za komiksy. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)