Narušený

• Slovensko Rozzúrený (viac)

Držiteľ Oscara Russell Crowe hrá v tomto thrilleri psychopata, akého určite stretol každý z nás – frustrovaného človeka, z ktorého sa za volantom na preplnených cestách stane nepríčetné monštrum. Rachel (Caren Pistorius) sa ponáhľa do práce a na semafore zatrúbi na auto, ktoré ju zdržuje. Netuší, že náhodou tým spustí reťazovú reakciu a stane sa objektom záujmu neznámeho muža, ktorý sa rozhodne udeliť jej životnú lekciu. Začína sa smrteľne nebezpečná hra na mačku a myš, ktorá je dôkazom, že nikdy neviete, kto sedí v aute vedľa vás... (Forum Film SK)

mr_bohowsky

Podľa mňa úplne perfektný akčný thriller. Žiadne psychologické žvásty. 100% percentná akcia a super napätie, ktoré graduje.Jeden z tých filmov, ktorý si určite pozriem znova. ()

Pavelkedar

+++sajz gladiátor v celkem uvěřitelné roli psychopata. Má to napětí,spád i akci. Ale nedokážu se nějak srovnat s tím, co ze sebe Crowe za pár let vytvořil. ()

Monyfik odpad!

WTPHat? Ten kdo tomu dal více než 2 hvězdy asi nikdy nesedí celé dny v kolonách... :-) Paní je nesympatická, navíc po lobotomii. Bratr asi bydlel s našími menšinami, když mu 7krát spadla snoubenka na nůž. Rasl otylý jako J. Goodman, proč to ti dva vůbec brali?. ()

VesVes

Docela drsný film. Crowe jako totální magor na práškách pronásleduje matku se synem. Po pravdě jsem jí moc nefandila, protože je to ten typ lidí, co chodí všude věčně pozdě a nehlídají si svoje věci. Takže se do průseru dostane vlastní vinou. Škoda některých klišé, ale je to aspoň svižné. ()

Mejkby

V americe tomu říkaj "road rage", no tohle byl spíš "road terror". Adrenalin od začátku do konce. Russell skvělej šílenec, skoro až démon:D. Nevim co se na tom lidem nelíbí!! PS: nebál bych se zařadit tenhle film mezi horory ()

Mates Hradecky

No trochu se nám ten gladiátor spravil...při prvním záběru na jeho postavu jsem se domníval, že se zrcadlím v obrazovce. Na kontrast vybrali mu anorektickou herečku z reklamy "Nenosíš to? Tak to prodej!" a mazec mohl začít. V módním stylu, neboť emancipace stále postupuje, tudíž muži jsou blbci a hloupé oběti a ženy predátorky, které si poradí v každé situaci. Jsou omyvatelné, takřka nezničitelné a s doživotní zárukou. A tak marně bušil Russell do Caren a prohazoval ji nábytkem, utrpěla jen drobné odřeniny. V reálu by stačila na exitus jedna rána. Hvězdu navíc dávám za scénu s řidičkou malující si řasy na dálnici. JInak je to lehce podprůměrný výplod popcornové zábavy. ()

maximusBZ

Maximuuuuuuuus to dal na pána trochu to reziser strihal ako pri segalovi co sa pri gladiatorovej vahe ani necudujem ale film bol ok taka jednohubka ()

Bogrant

Film, ktorý má za úlohu hlavne prinútiť nezodpovedných vodičov k zvýšenej pozornosti za volantom, aby ich nezastihol podobný osud. Námet dobrý, ale málo vierohodne spracovaný, pokiaľ nie ste zrovna občan USA, kde sa zjavne podobné veci dejú na dennom poriadku a potom z toho vznikajú takého snímky, ktoré čím viac sa snažia tlačiť na pílu, tým viac vyznejú znepokojivo a absurdne. Najväčším problémom je však paradoxne Russell, či skôr spôsob jeho vedenia, nakoľko som mu jeho narušeného magora neveril ani len minútu. Či to je chyba režiséra, alebo dôkaz toho, že všetci starneme? ()

Kraken777

Keď som dopozeral tento film, pripadal som si ,že som to pozeral nie viac ako 20 minút a skončilo to. Veľmi dobrý akčný thriller, síce má to aj svoje slabšie miesta, len by som si tam vedel predstaviť aj iných hercov ako Russela Crowea. 65% ()

drkaldj

Dobře napsané, po dlouhé době jsem někde viděl Russela (dost přibral) a hraje ještě pořád docela slušně. Natočené je to tak, aby to vypadalo realisticky (a né jako létající auta v Rychle a zběsile) a mělo to nějaké poselství, které ze začátku opravdu působí (snad každý se někdy setkal s nějakým řidičem nad kterým nevěřícně kroutí hlavou takže se dokáže vcítit do situace). Potom se bohužel film z žánru thrilleru přibližuje do žánru akčního a to už bohužel trochu zabíjí realičnost i dané poselství filmu (i když akční scény jsou pěkné, žádný digitální bordel a kamera přehledná). ()

Russell Crowe jako nelítostný gangster

Russell Crowe jako nelítostný gangster

14.05.2020

Australský herec Russell Crowe (Gladiátor) si zahraje ve snímku American Son, jenž je remakem oceňovaného filmu Prorok Jacquese Audiarda. Příběh vypráví o muži, který ve vězení spadne pod křídla… (viac)