Bratři Seth a Richie Geckovi vykradli banku a prchají do Mexika. Jako rukojmí sebou mají úřednici Glorii Hillovou. Při zastávce v motelu se Glorie stává obětí sexuální zvrhlosti Richieho. Jako nové rukojmí berou rodinu pastora Jacoba Fullera. Po přejezdu mexických hranic se mají setkat s místními převaděči v baru Titty Twister. Všechno jde hladce (alespoň z pohledu Setha a Richieho), dokud se tanečnice, vyhazovači i barman nepromění v upíry, kteří mají chuť na čerstvou krev. (oficiálny text distribútora)

She_Screams

Jak už tu někde padlo, do roku 1996 určitě nebylo možné uzřít nikde nic podobného. Tarantina jako režiséra ani tentokrát ala tvůrce scénáře dvakrát nemusím, ale snad ho i chápu. Kombinuje, odkazuje a dělá si z diváků i herců vyloženě srandu. První půlka je tak dokonalá, že je možná i přepálená a druhá je až ztráta drahocenného životního času. ()

bichalmajus

Fuha, tak toto musím vstrebať. Niečo take som ešte nevidel, len ešte neviem či je to dobre, alebo zle. Prvá pol hodina je super, skvelý scenár, postavy, najmä postava Tarantina je výborne napísaná, Clooneyho postava má zase charakter jemu podobný, no ale čo sa stane potom, to treba skratka vidieť. Každopádne tento obrat som nečakal a asi je lepšie o filme si predom nič nečítať. Avšak nemyslím si, že si ho ešte niekedy pozriem. ()

knoxvile

Po druhém shlédnutí dávám 5 hvězd. Je to svým způsobem naprostá genialita a esence béčkových filmů 90. let. Jako malý bonus, ve své době naprosto nádherná Salma Hayek ()

Little_Sawy

První polovina mě zajímala jakožto jsem zvědavá příšerka která kouká na film s nadšením a odhaduje kdo zemře v jakém pořadí. Film od samotného Tarantina ve kterem dokonce hraje Tarantino je celkem zajímavá podívaná, když se to po soumraku cele rozjede a všade bude lítat krev a masky jsou jak po fakt skurvenej plastike šíleným plastikovým chirurgom. Tenhle film kd Tarantina je podle mě takový gíč.. Páč nesnáším upíři, z toho důvodu nedávám plný počet. ()

Kolárek

Viděno několikrát, ale hodnoceno až nyní. Asi je to klesajícím IQ nebo tím, že jsem k sobě upřímný, ale líbilo se mě to a ani to že se jedná o dva různé filmy v jednom a ten druhý je komediální béčkový horor z “80. let,” mi v solidním hodnocení nezabránilo. ()

Jiriiik04

Asi se většina z nás shodne na tom, že From Dusk Till Dawn je nehorázně ujetá, přepáleně brutální a béčková kravina, která kdyby se brala vážně, tak by to byla, promiňte mi to slovo, píčovina na desátou. Minimálně pro mě je ovšem From Dusk Till Dawn absolutně skvělá, ujetá, brutální a béčková kravina, která se naštěstí nebere vůbec vážně, a díky tomu jsem se při sledování týhle blbiny vlastně nehorázně bavil, ale i tak přiznávám, že to je nakonec o něco menší šílenost, než jsem od toho původně očekával. První zmínku si zaslouží scénář - upřímně jsem se celkem bál, jak chtějí tvůrci skloubit dohromady první gangsterskou část s tou druhou upíří částí, ale uznávám - ten přechod je udělanej nenásilně a docela úderně, což je jedině plus. Je mi jasné, že budu jeden z mála, ale více jsem si užil tu béčkovou část s upírama, která i přes to, že se nebere vůbec vážně, má místy celkem napínavou a znepokojivou atmosféru. Herecké obsazení je celkem fajn, minimálně Clooneymu ta role gangstera nehorázně sekne, ale ani Tarantino v roli druhého gangstera není vůbec špatný... Palce dolů ovšem dávám za masky upírů, které na mě působili kupodivu zvláštně, místy až vtipně, ovšem je otázkou, zda to byl úmysl, čemuž bych se ani nedivil, protože si snímek koneckonců utahuje z hororovejch béček (nebo mi to tak aspoň přišlo)... Kdyby snímek měl lepší masky upírů a byl ještě o pár minut delší, mohlo by se jednat, minimálně z mého pohledu, o absolutně dokonalou blbinu. Takhle jen za devadesát a ta pátá hvězdička tomu o vlásek uniká. Ale i tak - parádní šílenost. 90% ()

danny70

George Clooney, kundičky a kozí tornádo, to je fakt vražedná kombinace. Tarantino hraje úchyláka. Salma  Hayek tančí s hadem a pak je z ní hnusná upírka. Danny Trejo taky pěkný hajzlík (a to ho moje děti tak zbožňovaly ve Spy Kids). Kytarista hraje na lidskou kytaru a další miliarda skvělých nápadů. To se prostě musí vidět. Skvělá upírská parodie. P.S. Budeš mým otrokem. Děkuji, už jsem byl ženatý... ()

mottleone

🎬To si takhle kamarádi Rodriguez s Tarantinem natočili filmík..🎥 V první půlhodince dostáváme naservírováno parádní vykreslení postav, spád děje a vývoj vztahů v tarantinovském "feelu", kdy mi film zvládl, i přes fakt že nemám rád Clooneyho, přiblížit jeho postavu.. Ale pak se přehoupneme do druhé půle, kde Tarantino odpadne z ocucávání nohy a kormidla se naplno chopí Rodriguez, který nám nabídne akční-přiblble-nechuťáckou brutalitu, pro kterou musíte mít vytříbený vkus, aby vám to nepokazilo celkový dojem z filmu.. Za mě parádní levnější oddechovka práce, kdy je z výsledného projektu výrazně cítit otisk obou pánů; kde jim to ve výsledku dokupy celé funguje lépe, než-li samostatně v projektu Grindhouse.. 75% a 4* ()

babuška

tak jsme takhle jednou nevěděli co budem dělat v sobotu, tak jsme si do našeho kina objednali filmy, Desperado, Od soumraku do úsvitu, Gauneři a Pulp Fiction, nádherná sobota. ()

Holly_Molly

Do dnešních dnů pořád jeden z nejlepších out-of-nowhere twistů s trochu nudnějším setupem v první půlce a skvělá fůze Tarantino-Rodriguez ve vrcholný formě. :-) ()

Thalin

Tenhle film nepatří zrovna k mým oblíbeným od Tarantina, ale pořád to patří mezi takové klasiky a v daném žánru je vcelku dobré. Jen mě to tak nechytlo. ()

Bragi66

Scénář je sice Quentin Tarantino, ale je to přeceňovaná slaboduchá úpírská slátanina jen o něco málo napínavější než Strakonický dudák (1955). ()

RPGman

Perfektní akčně hororový popkorňák s Tarantinem a Clooneym od kterého jsem čekal zklamání, ale výtečně jsem se bavil. ()

gonzales

Nerad se zajímám o děj filmu,takže když nastoupily upíři a spol. čuměl jsem na plátno jak tele na vrata.Do té doby jsem se báječně a bavil,ale pak se to zvrtlo a okouzlení bylo pryč.Moc rád bych viděl jak by to dopadlo s bratry v "normálním" ději. ()

JAzzeURo

Tři hvězdy za začátek a za dvojici Clooney a Tarantino. Jinak od poloviny filmu jen nepovedená a špatně natočená béčková řežba. ()

ra0474401

Co na to říct. Rodriguez a Tarantino jsou správní úchyláci vyžívající se v preciznostech. Nemám je ráda, ani jednoho, a na jejich filmy stejně koukám od úvodních do záverečných titulků. Asi jsem taky úchyl :-) ()

gerojmanus

Moc příjemný překvapení! Film bych rozdělil na dvě části. V tý první je poznat Tarantino prakticky ve všech scénách ( nejen tím, že tam hraje:) ) a každej znalej věci najde v jeho dalších ( i předchozích) filmech podobný né-li stejný záležitosti. Takže první hodina hodně o něm. V tý druhý je to vyslovině hororová komedie, kde jsem se fakt dost bavil. Je to film víceméně pro skalní fanoušky a dokážu si představit , jak si to Rodriguez s Tarantinem při natáčení užívali..Mě to tedy nezklamalo! 5 hvězd a lepších 90%. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon

26.07.2020

Ve věku 83 let zemřel v sobotu v americkém státě Tennessee herecký veterán John Saxon. Podlehl zákeřnému zápalu plic, jak médiím potvrdila jeho žena Gloria Martel. Rodák z Brooklynu s italskými… (viac)

Zemřela herečka Kelly Preston

Zemřela herečka Kelly Preston

13.07.2020

Herečka Kelly Preston zemřela ve věku 57 let po dvouletém boji s rakovinou prsu. Zprávu přinesl její muž herec John Travolta. Preston započala svoji kariéru v soap opeře Capitol, k jejím nejznámějším… (viac)

Lloyd Kaufman na Bloody Xmas Festu

Lloyd Kaufman na Bloody Xmas Festu

23.10.2010

Hororový guru, na kterém vyrostl Quentin Tarantino, přijíždí! Lloyd Kaufman hlavním hostem 2. ročníku Bloody Xmas festu. Lloyd Kaufman je hororová legenda. Quentin Taratino, který na Kaufmanově… (viac)

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (viac)