Osamělý vědec v Arktidě spěchá upozornit astronauty, kteří se vracejí z vesmírné mise, na záhadnou celosvětovou katastrofu. (Netflix)

george82

No na drama to má daleko. Je to trochu zdlouhavý a bez většího napětí. Celý mi to do sebe prostě nezapadalo a tím se mi to trochu znudilo. ()

Vykuk

Ani nevím, proč nedávám rovnou odpad.. asi za vizuál, dejme tomu, ikdyž i ten mě děsně nebavil, nedokázal jsem se ani na chvíli odpoutat od pocitu totální nudy a toho, že děj nikam nevede, konec stojí za prd, celé je to velký špatný nesmysl.. ()

George8

Clooneyho mám rád, je to zajímavý herec, který vždy měl toho talentu na rozdávání, ovšem tady šlápnul vedle. Nepodařilo se to. Čekal jsem od toho rozhodně víc... ()

LAZARUS111

Film je docela nudný a pôsobí málonákladovo. Casting nieje najhorší ale mal som problém sa vcítiť do postáv pretože ani jedna nemala dostatok priestoru. Jedna hviezdička len kvôli roztomilosti Caoilinn Springall. ()

Kimkong

Začátek je docela nuda. Později přibude pár intenzivnejsich okamžiků. Bordel ve vesmíru. Ztráta úkrytu. Jinak hudba nic moc a chybí vysvětlení co se na zemi stalo. A připomíná to interscelar. ()

PlysovyMacko

Chyba spad. Scena, ktora ma zaujala bola az na konci, ked sa dozvedeli, ze Zem je v ri*i a nemozu pristat. Skoda, ze sa film viac nevenuje tomuto a menej putovania s dievcatkom alebo zivotu na lodi, aj ked hologramy z domova bol pekny napad. Felicity som mala za rozkosnu papulku, ale tu je zle namalovana alebo nasvietena. ()

DoubleJack

Bylo to utahané, naivní a vlastně tak trochu o ničem. Očekával bych, že právě pomalejší tempo pomůže v prohlubování postav a jejich vzájemných vztahů, ale dialogy jsou často prázdné a řada scén je zbytečná. Jedna moje část se těšila, že se alespoň dozvím co se vlasně stalo. Pravdou ale je, že pokud jste četli dvouřádkový popis filmu, pak už se nic nového nedozvíte. Žádné postupné odhalování, žádný progress. A v takovém případě nepomůže ani sebelepší deus ex moment v závěru, který je tak nějak vlastně očekávaný. Proto otázka zní: stojí za to sledovat dvou hodinový film kvůli 30 vteřinové scéně? Spíš ne. ()

mnx

Tak trošku nuda, ale zase nádherná podívaná na vesmír, i na nově objevený měsíc Jupitera (sakra, a já měl doteď zato, že i v dnešní době je zmapován každý větší šutr až k Plutu). Dále musím ocenit, že posádka vesmírné lodi se chová jako praví astronauté - tedy jako jedni ti z nejvycvičenějších a nejnabiflovanějších vůbec, na rozdíl od opolidí z mnoha vesmírných akčňáků. Poetičnost filmem jen hýří, jen škoda, že se nedostane obsáhlejšího vysvětlení, cože se to vlastně tady dole stalo. Trošku svižnější tempo by taky neuškodilo, dal bych pak za 5. ()

Cannonball

Chapem Clooneyho a je to od neho fajn, že nechce divákovi dať všetko polopate lenže teraz to maolo opačný efekt. Bez minimálneho úvodu sa nejde spojit s postavami od zaciatku, alebo aspon od polovice filmu, takže to celé len tak pominie. Koniec je výborný ale nie je to vďaka réžii alebo samotnym predstaviteľom skor to bude kredit romanovej predlohy. Podobný koniec tu už bol v Time Masters, s tým rozdieľom že sa na to pamätám aj po 30tich rokoch kym na Midnight sky ti ťažko spomeneim po 30tich hodinách. Možno by to bolo iné keby som tú knižku čítal ešte predtým ako som pozrel film, ale keďže sa to nestalo tak max 5/10. ()

xxmurphyxx

Koncentrovaná nuda, ktorú do pozerateľného priemeru dvíha charizmatický Clooney a divákove odhodlanie dopozerať do konca a prísť záhade o konci sveta na kĺb. Pre tých ktorí si chcú ušetriť čas, alebo Clooney nie je ich šálka kávy, môžem odporučiť vyhnúť sa s kľudným svedomím filmu, kedže k žiadnemu rozuzleniu alebo vysvetleniu záhady nedôjde. ()

Stumbleine

Úchvatné efekty (Jupiterův obyvatelný terrestrický měsíc, či spacewalk během oprav lodi), nicméně standartní nudné filozofické tlachající vesmírné sci-fi, podobně jako to nedávné s Bradem Pittem, u kterého jsem v kině také usínál. Nevím co to je za novou debilní módu. A bohužel také fakt, že podobný měsíc u Jupiteru by musel objevit už minimálně Galileo, se s tímto intelechtuálním žvatláním ve scénáři příliš neslučuje. Mno nic, zlatá doba vetřelců. ()

pafka

Pry 118 minut, ja bych rekl tri hodiny. Dlouhe, casto jen jakoby atmosfera, ktera ale na me nefungovala, dej malo kdy a malo kde. Clooney ani jako herec nezachranil, protoze kde nic neni ani Clooney nepomuze. Ani jako reziser, ani jako producent. Jsou tam i silnejsi momenty, ale musite je najit. Pro me je to skoda dvou hodin. ()

Kennedy_R

Tři hvězdy za snahu. Nápad nebyl marný, ale děj strhává mnoho jalových scén a samotný Clooney se také nijak živě nevyjadřuje. Také je zde mnoho vědeckotechnických hovadin (psát sci-fi je velmi obtížné, pokud autor nemá vědecké vzdělání, potom vznikají dějové nesmysly - např. jak může mít doprovodný teleskop vesmírné lodi na Zemi menší výkon a dosah než meteorologický teleskop malé polární observatoře na pólu, nebo jak může do volného kosmického prostoru jít na opravu těhotná astronautka a velitel lodi, který navíc nepředal velení náhradníkovi, atd., atd.). ()

Mamutol

Jakože se v pohodě vykoupete v arktickém moři, následně nezmrznete a v pohodě cestou na novou stanici uschnete ? Když vám asteroid protrhne skafandr, tak se nic neděje, neumřete téměř okamžitě na dekompresi, kdy se vám začne vařit tělo ? Možná kdyby si ten skafandr ta čokoládová astronautka přelepila kobercovou lepenkou, tak ani nemuseli moc pospíchat zpátky do lodi, ha ha ha ... Pokud si v lodi vytvořím umělou gravitaci otáčením ramen kolem osy, tak přeci nemohu v místnosti s gravitací při pohledu ven okýnkem mít trup lodi dole, ale nahoře (odstředivá síla). Prostě to je hrozná blbost při které ušetřili na poradcích. ()

Dikinsn

Slabota, slabota, slabota. Od začiatku po koniec rozťahané a predvídateľné. Nepomohol ani tlak na emócie v závere. 1* za Clooneyho bradu a charizmu. ()

Jak to vypadá s pokračováním Twisteru?

Jak to vypadá s pokračováním Twisteru?

22.12.2022

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku… (viac)

George Clooney se vydá za baseballem

George Clooney se vydá za baseballem

17.10.2020

Herec a režisér George Clooney (Den zrady, Památkáři) se ještě letos objeví ve svém novém režijním počinu The Midnight Sky od Netflixu, mezitím už si však stačil vybrat svůj příští projekt. Tím bude… (viac)