Psycho Goreman

• USA Psycho Goreman

Před dávnými věky, na vzdálené planetě Gigax, vládlo svrchované bezejmenné zlo. Tato bytost shromáždila nepředstavitelnou moc a byla připravena zničit vše dobré a spravedlivé v celém vesmíru. Síly dobra se však spojily a v poslední hodině svrhly zlo z jeho trůnu. Bylo uvězněno v žaláři daleko mimo dosah, avšak kdyby mělo být kdy osvobozeno, znamenalo by to jistou zkázu pro veškerou existenci. Oním vězením je Planeta Země. (C0r0ner)

Knor

Jsem na ujetosti zvyklej a mám je docela i rád, ale tohle je už moc nebo spíš moc málo. Nezábavnej mix tuposti a trapnosti, čekal jsem zvrhlejší zábavu, tohle spíš připomínalo Power Rangers v HC verzi. Pár hlášek a scén se povedlo, ale není jich tolik abych oslavoval celej film. Škoda, mohla to bejt veliká prdel. ()

Hedy odpad!

Takhle to dopadne kdyby donutili Řezníka natočit Power Rangers. Tenhle film nepatří do této éry. Kostýmy jako z roku 1980. Efekty jako z doby kdy lidé rozjeli první kalkulačky a herecké výkony jako z jugoslávského porna. Chápu, že tento film se nemá brát vážně a, že tvůrci sami věděli co za píčovinu udělali ale to neospravedlňuje totální stupiditu tohoto filmu. Hlavně tedy abysmální konec. Máme zde tři hlavní postavy. Dvě z nich jsou selhané potraty a jeden z nich tak vypadá akorát je natřený fialovou barvou. Psycho Goremanův kostým vypadá jako kostým nejtalentovanějšího dítěte na vesnickém maškarním bále. Celý film byl decentně dementní. Příjemná kokotinka u které jsem se svým dvouciferným IQ vesele slintal a plácal rukama jako postižený lachtan. Dítě bylo proměněno do hentai monstra, lidi byli roztaveni a trháni na kusy. Krásná rodinná zábava. Jenže pak přišel konec. Ten katastrofální konec. Film byl do té doby jako sex s holkou v absolutní tmě po jedné flašce vodky. Není to sice ideální ale uspokojí vás to. Jenže pak než se stihnete vystříkat tak někdo rozsvítí světla a vy zjistíte, že ta holka není ta kterou jste zdrogovali na baru ale je to vaše mladší sestra a vy si pak chcete akorát utrhnout péro. Konec byl tak absolutně obludná zrůdnost, že ho podle mě napsali v den natáčení, protože si rejža vytřel s posledními stránkami scénáře prdel. Odpad ()

AndysekAndys

To bylo naprosto boží!! Recesnost filmu je naprosto uchvacující. Pokud nemáte rádi osmdesátkové filmy s až nekromantickým humorem typu Wolfcop, ani se nedívejte! Tohle je prostě pro sortu diváků, kteří dokážou ocenit skvěle podané hlášky, nesmyslné scény a nepochopitelné reakce. Ano, dívenka byla naprosto na zabití, ale to je prostě základ filmu. Skvěle podaná neparodie, které kolikrát bývají tak trapné, že to není ani možné, ale tohle? Ano, většina "normálních" lidí tohle zatratí, ale to je právě ono... tohle je film pro nás zdravě nenormální :-D Go PG! ()

Ja.Malachi

výborne som sa pobavil...tvárilo sa to tak vážne až sa na to fajne pozeralo,všetci si to zjavne užívali a tá malá tak prehrávala až to bolo v podstate parádne...super oddychovka..za mna silných 80% ()

Accuphose

Musím říct, že tady spojení hororu a komedie funguje.... teda je to spíš zvrhlá komedie celkově. Ale když od toho odhlédnu, tak to není ničím výjimečné... 2 hvězdičky. ()

brkerez

Někdy jen nadšení nestačí. Po pár minutách sem si říkal "jo tak tohle bude pecka" a těšil se na parádní ulítlý céčko, ale s přibývajícíma minutama se to začlo kazit. Z kraje sympaticky frackoidní malá čůza v hlavní roli se postupně proměnila v přepálenou otravnou nevěrohodnou karikaturu, přílišný soustředění na gore a mozky s očima vybralo daň na prkenně napsaných dialozích a stejně prkenným střihu a humor, kterej na mě ze začátku zafungoval vyčpěl a v druhý půlce sem se maximálně občas lehce pousmál a toužebně očekával konec. Hrozná škoda. ()

FisakCZ

Kdybych neměl nemoc, že se musí dodívat na sebevětší kravinu, tak bych to po 20 minutách vypnul. Námět a vlastně celý nápad je dobrý. O tom žádná. No a tím to vlastně končí. Herecké výkonu lidí jsou dost mizerné. Všechny. Jediné co se musí nechat jsou efekty a masky. Ale to to zkrátka nezachrání. Opravdu slabé. ()

drkaldj

Scénář není dokonalý, je dost zkratkovitý. Hlavní holčičí postava je hrozný fracek který by si zasloužil výprask. Triky jsou v některých scénách horší. Nevěděl jsem jestli je film určený pro menší publikum (což by sedělo vzhledem k někdy dětskému pojetí) nebo pro starší publikum (vzhledem k násilnostem a někdy trochu přisprostlé mluvě nebo vtípkům). Ale víte co, nějak zvlášť mi to nevadilo a film mě vlastně celkem utekl, ani chvilku mě nenudil a celkem mě i pobavil a vlastně mě to vyvolalo vzpomínky na staré doby sci-fi (a fantasy) filmů. Pokud u tohoto filmu zkrátka vypnete mozek a budete se na to dívat jako na prostě zábavný sci-fi film, budete více méně spokojení. ()

Oup

To je tak hrozné, až je to skvelé. Je veľmi dôležité, aby človek vedel, čo pri tomto môže očakávať. A to je veľmi slabý béčkový film s hrozno herečkou stránkou až na mladú, tá si očividne užívala celé natáčanie svoju rolu. Psycho tam dava bomby hlášky, je to vážne hrozna kravina, ale skvelá zábava ()

Icener

Hoodně dlouho jsem se takhle nepobavil, naprosto uvolňující klasika, kde se člověk jenom baví a směje. Není to asi pro každého, ale kdo měl rád Critters a podobné filmy ten bude tenhle film milovat stejně jako já. PG prostě vládne.. pecka.. Nejsem hnidopich, ale opravdu mi na tomhle snímku vůbec nic nevadilo.. děkuji a poklona.. A jestli nedáte 5 hvězdiček, tak Vám PG ****** ****** *** *** ty ****  **** můžeš ***** ** v noci... :D :D ()