Batman a Robin

• Česko Batman a Robin (viac)

Napětí a strach: Přikryje Gotham City věčný příkrov ledu? George Clooney bojuje jako černý rytíř Batman proti nejhroznějšímu nebezpečí: ledový Mr. Freeze (Arnold Schwarzenegger) a jedovatá Poison Ivy (Uma Thurman) ohrožují město. Batman však musí ochránit více než jen Gotham City - mladická zanícenost kamaráda Robina (Chris O'Donnell) bojujícího se zločinem a krásná Batgirl (Alicia Silverstone) jej často vystavují nebezpečí. (oficiálny text distribútora)

Knor

Průser jako kráva. Těřko uvěřit, že tohle měl pod palcem takovej formát jako Joel Schumacher. On už předchozí film naznačoval, že to jde do kopru, ale čék by čekal, že se tvůrci poučí z chyb a ono hovno. Je to ještě horší a chápu, že se další díl už nekonal. Snesielný to pro mě bylo jen díky postavám Mr.Freeze, podle mě ho Švarcík ztvárnil dobře a sexyně Umě Thurman. Vše ostatní stálo za vyližprdel. Clooney jako Batman : nuda, mizérie, nic. O'Donnell jako Robin : nuda, trapnost, přehrávání. Silverstone jako Batgirl : nuda, nic. Schumacher navíc ten příšernej styl z předešlýho dílu rozvinul do maxima a z temného Gothamu - Batmanovského světa udělal potemnělou diskotéku z blikajícími zelenočervenými světly plnou idiotských punkáčů a molitanových monster. No opravdu nic moc, tohle si Batman prostě nezasloužil. ()

himor

Ešte aj po rokoch si spomínam ako som na tento film robil doma titulky z polštiny :D Vtedy som sa na tom strašne zabával, trvalo to asi 3 týždne a tie titulky som bohužiaľ zmazal, čo ma strašne mrzí. Čo ma ale nemrzí, že som vymazal tento film, lebo je to kreposť ako šlak. Hrozné kostýmy, hrozné postavy, toporný Clooney, Arnie ako vemeno a Umu neznášam, aj keď bola sexi. Príbeh ako z nejakých zlých novín z kanálu. Proste úžasný zážitok, ak sa človek správne naladí fajkou a litrom vodky. 30% ()

Clark_Kent

Pro mě je tenhle příběh víc než kouzelnej, uvolnující atmosféra z ledu pulzuje na maximum. Nemůžu si pomoct ta nostalgie mě skutečně pohltila. Nahláškovaný Arnold střílí jak z praku a sedí to. Krásná Uma Thurman coby rozdováděná kytka, tak akorát k pomilování. Ohledně Mr. Clooneyho a jeho vzhledu nočního mstitele Gothamu, můžu říct jedině hodně pozitivní. Hlavně ta hláška na začátku, kdy řekne Bruce Wayne už vím proč Superman pracuje sám. ()

hrumsrt

Tolik chyb, tolik fakt bizár věcí... Clooney má hlášky, jak kdyby byl po mrtvici. "Zdravíčko." Možná kdyby nebyl tenhle snímek tak zahlcený tolika příběhovými liniemi, tak se aspoň na 1 dokáží tvůrci zaměřit a ne ji takhle odbýt. Vždyť tam byla i Batgirl ! :).  Vřele doporučuji český dabing, který Vám nachystá třeba perlu v podobě Travička Ivy. Tenhle snímek zabil Batmany na dalších 8 let! Ale zase ukončil éru pokusů, točit Batmany jen, aby byl další.. Na druhou stranu se z tohohle filmu po letech stal defakto snímek, který je tak špatný, až je to vtipný - a to je důvod proč to nechávám na 3 hvězdách. Vždy se nad tím dobře zasměji.  P.S. Batmanovy bradavky jen tak z hlavy nedostanu ;) 45% ()

incognito odpad!

Je to tak smutné kam až lze od skvělého Batman se vrací klesnout. Tady ani nejsme na dně, ale hluboko pod dnem ve vrstvě tlejícího bahna. Schumacher naprosto zničil Batmana, který naštěstí dostal od Nolana restart a u mě opět bodoval. Schumacher už po Batman navždy neměl dostat šanci točit další díl, bohužel dostal a dotáhl to až na bradavky na kostýmu. Záporák nefunguje. Vizuál se mi nelíbí. Neony kam se podíváš. A já už se opravdu dívat nechci. ()

Eraser

Tak tohle byl opravdu průšvih. Z původního Batmana zbylo jen prázdné pozlátko, a tak jediný, kdo to trošku zachraňoval, byl Arnold. Ale ten konec??? ()

HanSolo

Kdyby Schumacher nenatočil 8 mm a pár dalších vydařených filmů, pravděpodobně by byl Edem Woodem současnosti, protože to, co udělal s posledním dílem comicsové série Batman je až nehorázné. Film měl na svou dobu enormní náklady a působí spíše jako televizní blbost, v níž akční scény točil nějaký malý harant a kostýmy musel dělat nějaký úchyl, neboť nechápu, proč má Batman a spol. bradavky. Navíc se Batman s Robinem ve filmu pořád jenom nesmyslně hádají o ženskou a působí tam více než coby lamači ženských srdcí jako dva homosexuálové. Prostě a jednoduše, Schumacherovi se podařilo dokonale zvorat velmi slibně se rozvíjející Batmanovskou sérii a pověst nejslavnějšího comicsového hrdiny teď po něm musí napravovat Christoper Nolan. ()

sovereign

Tak hned na uvod treba pripomenut ze George Clooney je typ herca ktory sa na charakter Batmana vobec nehodi, navyse v tom mnozstve postaviciek uplne zanika. Tazko tento "film" nejako trefne zhodnotit a zaradit, zeby navrat k povodnemu serialu? Farebnostou scen mozno aj hej. Neviem, mozno to mal byt nejaky dobre namiesany koktejl, ale jeho zlozenie je velmi, velmi pofiderne a hlava vas zacne boliet hned po prvom dusku. Tento film od odpadu zachranuje jedine jeho nazov. ()

Alfie odpad!

Clooney jako homosexualní Batman.O Donnell jako Robin v kostýmu Nightwinga.Silverstone jako Batwoman,která není Barbara Gordonová.Schwarzenegger jako debil=1.Schumacher nečetl předlohu (a to nemluvím o Goldsthamovi ).2.Schumacher malem zabil komiksový film jako celek. ()

andrevs

Tu hviezdicku davam skoro z lutosti, pribeh je pekne mizerný takisto aj herecké výkony, ked som dal hviezdu esmeralde dam aj tomuto :) ()

HarveyDent odpad!

Ale notak.............no možná tam byly nějaký scéný, které byly vtipný (samozřejmě nechtěně), ale i za to dávat * to snad ne. Tohle je totální zničení něčeho skvělého, Batmana, jednoho z nejslavnějších superhrdinů světa. Už minulý díl měl být upozorněním že je něco v nepořádku, že Schumacher musí, co nejdriv PRYC!! Jediný u čeho jsem se zasmál byla Batmanova kreditní karta, ale přitom se mi zároveň sevřelo srdce, protože jsem věděl že Batman na plátnech kin už asi skončil. Ještěže přišel Nolan a mé srdce vyléčil. BTW: Clooney měl na to být nejlepším Batmanem vůbec, to by ale nesměl být pod taktovkou takového MAGORA, pro kterýho i Arkham by byl malý. ()

amyth odpad!

První i druhý díl Batmana měl něco co tento paskvil rozhodně nemá. Temnou atmosféru Gotham city a skvělého padoucha. Jack Nicholson, Danny DeVito - špičkové postavy. To co z Batmana zbylo nyní je na zvracení. Kdo vydržel celý film, tak by měl dostat metál za statečnost a nebo svěrací kazajku ()

Tales odpad!

Schumacher je fakt divnej, občas dělá naprosto geniální věci a občas udělá takovou sračku jako je Batman a Robin. Neuvěřitelně teploušská podívaná, která může zaujmout tak maximálně děti do 10 let. Pokud to byl cíl, tak fajn, ale sračka je to furt. ()

LuNaj

Nejnepovedenější Batman a neskutečný omyl. Za tohle si měl Schumacher sehnat nějaký bičák, švihat se jím a neustále u toho opakovat: ,,Už nikdy nebudu točit Batmana!" ()

Elegnor

Zajímavá podívaná. Už z počáteční docela dlouhé "hokejové" scény bych čekal kanadskou koprodukci, ale ouha, ono ne.. Takže je to jen jedna z mnoha dalších scén, kterou jsem tak úplně nepochopil. Na druhou stranu je docela fajn vidět, že existují filmy, kde má hrdina u sebe příruční přístroj na všechno. Dialogy jsou neskutečně primitivní, bez textu by to mohlo mít o hvězdičku víc :) Celé mi to připadá jako pohádka pro děti s ošklivejma bubákama, který hodnej bubák posílá pod kytičky. Ale když se to nebere vážně a nevzpomíná se na jiné batmanovské filmy, koukat se na to dá. ()

vlKousek odpad!

Tak to byla pořádná blitka fakt že toho nejhrubšího zrna. No jestli něco dělal režisér, tak rozhodně to není režírování tohohle filmu, scénáristu nejspíš našli u popelnice na holywood bulvaru, herci v tomto filmu nehráli, jen se připitomněle tvářili. No prostě konečná stanice....hold snaha si naprat kapsy parazitováním na úspěchu Tima Burtona. Všechno dobré a zlé pryč, Ámen!:)) ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (viac)

Zemřel režisér Joel Schumacher

Zemřel režisér Joel Schumacher

23.06.2020

Ve věku 80 let zemřel slavný scenárista a režisér Joel Schumacher. Tvůrce poslední rok zápolil s rakovinou, nakonec však tento boj prohrál. Schumacher, jenž svoji homosexualitu od počátku kariéry… (viac)

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

Costner vs. Superman, Hardy vs. Batman

25.02.2011

Přípravy na návrat nejslavnějších superhrdinů jsou v plném proudu. Zack Snyder chce do nové verze Supermana (v hlavní roli Henry Cavill) stůj co stůj obsadit Kevina Costnera. Ten už pěkných pár let… (viac)