Šimon Kraus by rád priložil ruku k dielu, ale počas šábese nesmie nič robiť. Koľko ľudí je potrebných na utesnenie jednej studne? David Srovnal má ako nový náčelník osady plné ruky práce, ale s pomocou internetu všetko zvláda prekvapivo dobre. Rubal si inštaluje zabezpečovací systém taký sofistikovaný, že sa do jeho chaty nedostane nikto - ani on sám. (TV Markíza)

Coleator

Lepší než první díl, ale celý je to strašně průhledný a vtipů je tam jako šafránu... Závěrečná hra na kytaru je parádní - herečka se ani nesnažila předvádět, že hraje - prostě držela kytaru pořád stejně... 😀😀😀 ()

fabecc1222

O poznání lepší, než první díl, ačkoliv k plné spokojenosti to má stále daleko, zvláště proto, že valnou část pozitivního hodnocení zahrnuje pouze Majera ("Nejsou chráněné? - Už ne"). Snad všechny vtipné hlášky (Konečně nějaké byly!) tak zahrnují dění okolo jeho postavy ("Z čeho máš tu jizvu, přestřelka? - Řezali mi tam pihu"). Z ostatních postav to nejvíc zatím vytahuje Polášek a jeho absurdní dům hraček. Charaktery obecně jsou furt strašně prvoplánově napsané, a mám pocit, že v globalu jsou načtrnuty strašně zjednodušeně, a bez nějakého většího přemýšlení o charakteru. ()

Haniczka

Napsat židovské postavě do scénáře, že košer zabíjení zvířat je nejhumánější na světě? Nezlobte se na mě, ale viděl někdo z vás autorů skutečně košer zabíjení třeba krávy? Je to hnus, ta chudinka má napůl odřízlou hlavu a ještě půl hodiny žije. Zbytečné trápení zvířat a naprostý opak řečeného. ()

quixote

Zkusím ještě jeden díl a asi skončím. Unavené tempo, nevtipné vtipy. Herci dělají, co můžou, ale na mě to zkrátka nezabírá. ()