Šesť rokov po udalostiach z filmu Deadpool 2 žije Wade Wilson pokojným životom, pretože časy žoldniera Deadpoola nechal za sebou, až kým ho TVA – byrokratická organizácia, ktorá existuje mimo času a priestoru a monitoruje časovú os – nevtiahne do novej misie. Keďže jeho domovský vesmír čelí existenčnej hrozbe, Wilson sa neochotne pridá k ešte neochotnejšiemu Wolverinovi na misii, ktorá zmení dejiny Marvel MCU. (Cinemart SK)

Goldbeater

Ultimátní Marvel porno –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ desensitizovaný mišmaš lákadel určených pro komiksové fanoušky, aby po sobě v kině zanechali co nejvíc mokrá sedadla, nacpaný tolika smyslovými stimuly, aby u něj většina diváků zkrátka vypla mozek a jela na vlně přisprostlé zábavy. Jakmile se totiž aspoň na chvíli začnete zamýšlet nad zápletkou, nad motivacemi postav a nad významem jejich přítomnosti v ději, zjistíte, že jsou prakticky nulové. Neberte mě zle, je to asi nejfajnovější díl Deadpoola a na rozdíl od většiny posledních marvelovských filmů, které jsem viděl, tohle byla aspoň opravdu zábava, nicméně zábava mělká, dětinsky jednoduchá, spotřební a ne tak vtipná, jak se pětice scenáristů zřejmě snažila a chtěla, aby byla. PS. Podvratnou poctu 20th Century Fox a neotřelou volbu cameo rolí, když už vždycky musí být, zde trochu cením, ale ukolébat se tím nenechám. ()

DJ Obelix

Mno... já věděl, proč se na to tolik netěšit, když jsem viděl, že to režíruje Shawn Levy. Ten člověk fakt neumí točit nic než navoněnou sterilní nudu. Titulní postavy i Reynoldse s Jackmanem mám hodně rád, camea byla naprosto luxusní (a většina těch nejlepších kupodivu neleaknula ven), ale po příběhové stránce je to zdaleka nejslabší z Deadpoolů. Tohle nebyla "disneyfikace", ale "Levyizace" značky. Ten člověk opět dostal zaručený hit na stříbrném podnose, královský rozpočet, celou paletu oblíbených postav k dispozici, a přesto z toho nedokázal připravit víc než lehce stravitelnou jednohubku. Ano, vydělá to hrozně moc peněz, ale žádná revoluce u Marvelu se opravdu nekoná. ()

mzss1

[55%] Viděno v kině v IMAX ve 3D s českým dabingem. Pokusím se být stručný, protože psaní dlouhým komentářů mě už moc nebaví. Takže, co se týče X-men série – je málo dílů, které by mě nebavily. Postavu Wolverina opravdu zbožňuji a film Logan z r 2017 je pro mě vrcholem filmů s postavou Wolverina. Takže asi proto jsem z tohoto společného filmu tak nějak skeptický. Deadpoola jsem si dohnal teprve nedávno, jeho humor je ujetý a rozhodně není špatný, ale zde toho bylo až až. Wolverine mě zde na jednu stránku bavil, ale z druhé strany si myslím, že se sem moc nehodil. Příběh na tom byl ještě zoufalejší, ale tak co čekat. Od MCU už nic originálnějšího asi už nevznikne. Je to velké množství postav a i nějaká ta camea. Děj, kdy tu máme cestování do různých alternativních vesmírů postav – to mě vůbec nebralo a vlastně to ve finále vůbec nedává smysl. Ani ta akce moc nestrhne, ale sem tam pobaví. Chemie mezi Deadpoolem a Wolverinem je slabá, Uznávám, že pár hlášek je dobrých a Wolverine je furt dobrý, jen to prostě už nebylo ono. Nebudu zde jmenovat všechny postavy, ale třeba takový Chris Evans, který si zde zahrál jinou postavu mě též moc nechytl. Ale samozřejmě, že Wesley Snipes mě zde potěšil. I si tu trochu po akční stránce vyblbl, jen je ale asi dobře, že jeho postava moc nemluvila, to jsem si už říkal, že se postavě Bladea moc nepodobá, ale dost kritiky. Neříkám, že je to nějaký brak, ale dle nadšeného hodnocení a vysoké návštěvnosti kina jsem čekal více. Kdyby zde nebyl Hugh Jackman coby Wolverine, asi bych nedal ani 3*.Ještě k dabingu. Asi jsem měl zajít na originál, protože asi 50x poslouchat mrdko a pičo mi přišlo moc. Krom dvou scén, kdy se to hodilo a upřímně jsem se zasmál, jinak to bylo přehnané. Co k tomu dodávat? ()

Kudly4

Epický úvod ! Který se aktuálně stává na internetu velkým hitem. (Nejlepší opening scéna ? Dost možná). Předešlým dvoum filmům, jsem pálil za plný počet, (nejen) díky skvělým hláškám, ale přeci jen od posledního dílu, uteklo 6 let a dnes už mi přišla ta vulgarita a některé vtípky (i tak jsem se občas dost nasmál) až moc dětinské, ale to nic nemění na tom, že Deadpool je a bude u mě tou nejlepší a nejzábavnější postavou z celého universa. Wolverine byl super, fajn camea, scénky s Nicepoolem výborné a spousta krvavých fatalit. Záporačka sice moc nebavila, ale oukey. Top scény  - úvod, bitka v autě, zabití Nicepoola. (Kino Kralupy) ()

Frajer42

Rozhodl jsem se poprvé poctít svojí váženou návštěvou filmový víkend ČSFD, tudíž jsem na film nezašel do 4DX kina mnohem dřív, ale svoji premiéru jsem si odbyl na těch kurevsky tvrdých a nepohodlných sedačkách v jinak nádherném letním kině na nádherném místě. 4DX efekty si tak každý divák nedobrovolně vytvářel sám neustálým mrvením se na sedadlech v naději, že najde nějakou bezbolestnou polohu. A teď k filmu samotnému. Znovu se ukázalo, že světu filmu vládnou peníze. V tomto případě je nutno říct, že je tomu naštěstí. Po extrémně sračkoidních feministických LGBTQ a negro friendly hovnech zaznamenali producenti masivní propad akcií a zřejmě konečně dali hlavy dohromady a uvědomili si, že je třeba změnit směr, kterým se budou jejich další filmy ubírat jinak už nebude kde brát peníze na drogy. Ve své otravné propagandě otočili o 180 stupňů a vytvořili tohle černohumorné a extrémně vtipné mega dílo, u kterého se takřa nepřetržitě chlámalo celé kino. Z neustálého blbečkovského úsměvu mě po skončení bolela čelist. Film doporučuji všem, kteří už navždy zanevřeli na Marvel či Disney. Tohle je obrovský restart značky a poučení se ze všeho, co se doteď dělalo blbě. Jedna hláška střídá další. Na každém kroku je narážka na různé filmy, osoby či studia. Na akci se moc hezky dívá a bitka s ostatními Deadpooly měla moc hezkou choreografii a odehrála se takřka bez střihů. Mistrovské veledílo, které však na filmovém víkendu nasadilo hned v úvodu laťku do nedosažitelné výšky, které už se žádnému z dalších filmů nepodařilo ani přiblížit. [90 %] ()

AppleCore

Soubor vtipů všech kvalit, parodických výlevů, vkusu i nevkusu, minulosti, přítomnosti a budoucnosti, postav mrtvých, zapomenutých nebo odepsaných. To všechno v junkyardu referencí, metafor a easter eggů. A tak sledujeme šílenou sebeparodickou kaši, která je všim a zapomíná přitom bejt hlavně filmem. Dynamika mezi Deadpoolem a Wolverinem téměř neexistuje, režie postrádá nápaditost a scénografie kreativitu, CGI a digitální krev je všude a soundtrack to spíše kurví. Napotřetí to prostě nefunguje, protože se vypustila filmařina. Teď už je to jenom čistě vypočítává, samoúčelná reklamní kampaň pro kina s biblickym úkolem - nechat ožít Marvel. A tak do multiplexů zase přijdou davy uctívačů, sociální sítě budou praskat pod náporem radostnýho hejkání a položí to základ pro budoucí filmovou degeneraci (vaše hodnocení je vrcholem fanouškovskýho pokrytectví). Minimálně do devadesáti! ()

AllShallFall odpad!

Takže tohle má být ten nejočekávanější film roku? Však to bylo úplně ubohý po všech stránkách. Neuvěřitelně trapný humor ze strany Deadpoola. Ty jeho rádoby vtípky. Totální zmatenost. Mraky úplně zbytečného kecání a řešení  absolutních hoven. Děj 0. Akce 0. Strašně chabá a to maximálně trapné a směšné napojování na Avengers. Wolverine, Logan, u mě klesl tak hluboko, že snad přestanu tuhle postavu mít rád. Nic odpornějšího jsem dlouho neviděl. Neuvěřitelný mix na kterém se podíleli snad úplně všichni a úplně tím urazili svoje původní role.  Že je Ryan Reynolds pičus, co se snaží být vtipnej, vím už dlouho. Ale že se téhle šaškárny zúčastnil i Wesley Snipes a Hugh Jackman tak to je pro mě opravdu obrovské, nepopsatelné zklamání. A jestli tohle je opravdu to co dnešní divák chce, tak to už vážně ničemu nerozumím. V tomhle odporným sexistickym bordelu chybel už jen Křemílek a Vochomůrka a ještě Zbyněk Merunka  a Pavel Poulíček. Tohle je úplné dno komiksů. ()

Kothy

Jediná letošní Marvelovka se povedla. Mohlo to dopadnou jakkoliv, ale já dostal přesně to, co jsem čekal. Uteče to jako voda a člověk se ani chvíli nenudí. Zápletka je možná trochu banální, ale s tím už člověk musí tak nějak počítat. Wade i Logan dostanou šanci se vykoupit a společně zachránit svět. To se samozřejmě neobejde bez hromady bitek a ostrých hlášek. I přes velké množství cameí jsem neměl pocit, že by některá z postav byla ve filmu jakkoliv navíc. I tak je ale dobré se v tomto světě orientovat, abyste věděli, kdo je kdo. Akce je vážně našlapaná a je doprovázena chytlavou hudbou. Podle mě si milovníci žánru přijdou na své a skvěle se pobaví. No uvidíme, co přijde příště. "Budou tě nutit hrát do 90-ti." :D ()

Geralt z Rivie

Dostali jsme přesně, co jsme čekali. Od Endgame je to nejlepší Marvelovka. Dočkali jsme se mnoho vtipů napříč světy a narážek na všechno možné, od šéfa Marvelu až po nákup Foxů. Jediné mínus je slabší záporačka. Po dlouhé době jsem v kině opět cítil, že to v kině rychle uteklo. PS: známka dobrého filmu. ()

Jokolo

Fandové nahláškovaného hrdiny pravděpodobně dostanou, co chtějí. Třetí Deadpool totiž dává divákům přesně to, na co lákaly trailery i nápaditá kampaň - laškování dvou oblíbených postav, poměrně povedenou akci i vytříbené hraní si s multivesmíry, které je na míle daleko od toho, co předváděl například druhý Doctor Strange. Cameo roličky tu jsou využity skvěle, mají své místo a pokud vás míjely úniky z placu, čekají vás opravdu povedená překvapení. Reynolds si i napotřetí Deadpoola užívá, je vidět, že mu role pořád sedí, z čehož se mu daří vyždímat mnoho povedených vtipů a stylových scén, z nichž hned ta první s úvodními titulky ve mně zůstává nejvíc.     Když se však odejde od pošťuchování ústředních hrdinů a přechází se k ostatním postavám, záporákům či zápletce, jde opět o plytkou komiksovku, která moc nemá co říct. Expozice je mnohdy příliš krkolomná, svět Prázdna okolo hrdinů moc nezabaví a motivace většiny vedlejších postav absentuje, u těch hlavních pak působí trochu na sílu. Vidět znovu Wolverina je sice fajn, ale většinu času si musíme vystačit jen s tím, že jen nadává a odsekává, aniž by to bylo pro jeho postavu tak důležité, či pro film tak zábavné jako v předchozích filmech. Ve filmu tak výborně funguje hlavně humor, cameo role a práce s některými postavami. Jako zábavný výplach tedy Deadpool bez problému funguje, čekat ale cokoliv víc by byl omyl. ()

SeBig

Je to 3-4, ale film ve mě vyvolal emoce, které sem opravdu hodně dlouho v kině nepocítil. Musím ale souhlasit, že to dost připomína Superhero movie. ()

mcb

Maximum Deadpool aneb trapněji a infantilněji už to nejde. Totální brainwash smyslů, jehož nefunkčně generický scénář naštěstí zachraňuje odvázaná metarovina a smrtící kadence přihlouplých vtipů, jinak se o žádný zásadní milník v dlouhé historii Marvel Studios nejedná. Spíše o jednoduchou definici guilty pleasure zábavy, která ukazuje dosluhující žánr komiksového filmu v podobě (sebereferenční cringefest), v jaké má dnes ještě šanci přežít. Pobavil jsem se a nic navíc. 7/10 ()

korbitch22

O tomhle filmu, respektive celém Marvel Univerzu by se dalo psát týden. Já sem fanoušek první vlny. Tudíž zbožňuju Hulka Edwarda Nortona, prvního Iron Mana atd. Za vrchol považuju první Avengers a maximálně druhého Kapitána Ameriku a pak to šlo všechno jen do prdele. Ryan Reynolds je naprosto dokonalý všude a jeho herectví jsem obdivoval, když většina dnešních Marvel kids ještě visela fotrům v pytlíku. Zbožňuju jeho kadenci hlášek a možná proto mě jako Deadpool nikdy tak nenadchl. Jednička byla fajn, dvojka byla mizerná. Miluju Wolverina a u Logana sem brečel. Naprosto žeru Blejda a Snipes je pro mě hrdina. Možná bych měl bejt ze všeho vyplesklej, ale nejsem. Dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Nařachanou a natvrdlou komedii plnou super hlášek a odkazů. Snipesovo cameo mohlo být mnohem výraznější, akce jeden na jednoho je top, v davové akci je to zběsilý a nepřehledný bordel. Nemá to vlastně pořádně hlavu ani patu a záporák je vlastně tragédie. Ano, několikrát sem vyprsknul smíchy, akce v Hondě je naprosto Mega a celé je to takové fajn. Ale pryč je epičnost, pryč jsou silné filmy jako Logan, Avengers 1, Hulk, první díl Xmenů, Blade atd. Díky šukání s časem a multivesmírem to ztratilo svoje jedinečné kouzlo, srdce a osobitost. Je to produkt pro masy. Pro nás starý, co známé tuhle látku od jejího zrození, přes debilní nerdy co si u toho honěj péro až k dementní mládeži co o kvalitním filmu ví naprostý hovno. Produkt, který mě pobavil, rozesmál a jak rychle to v kině uteklo, tak rychle se mi to vykouří z palice a budu si pamatovat tři Reynoldsovi hlášky. Časy, kdy jsem odcházel z kina s otevřenou držkou a naprosto nadšený z Budoucí minulosti, Logana nebo prvních Avengers nehrozí. Chápu všechny, co tomu daly pět a šli na to třikrát, chápu i ty co daly dvě míň a píčujou na to, jak je to tupé a prázdné. Jsem tak někde mezi. Za Blake Lively a bitku v Hondě 7/10. EDIT. Jo, pořád si stojím za tím, že je to jen prdlá komedie, ale proč nakonec 5*? Protože podceňovaný a nedoceněný herec nakonec zachránil celé to naprosto degradované Marvel univerzum. To je ta podstata a pointa. Jak jeden kanadský komik zachránil celé to bořící se impérium. Impérium, které musí angažovat Downeyho juniora do úplně jiné role, aby se pokusili oživit celý ten naprosto zničený kult. Deadpool vs. Wolverin je dobrá komedie, která si objektivně zaslouží 7/10. Ale moje pátá hvězda je za to, jak celý ten křehký a bortící se vesmír zachránil člověk, který učil Mitche, co je kozel, který ohlašoval první oficiální kundu dne, píchal sedmnáctky a byl tím nejchytřejším dítětem s Dawnovým syndromem. Pět hvězd je pro Ryana, který vám byl pro smích a teď vám všem uchcánkům zachránil celej vesmír. Největší pán, borec. Ryan Reynolds ❤️ ()

Chrustyn

Nekorektní superhrdina je zpět a přináší honící fan service, plný očekávaného násilí, vulgarismů, popkulturních narážek a neustále píchání do superhrdinských filmů všeho druhu. Potěší celá řada cameí, návratů zapomenutých hrdinů a hlavně návrat Hugha Jackmana ve formě, jakou si diváci pořáli. Nicotný děj a slabší akce (ale Levy přesto dokáže překvapit) dle očekávání ale pro výslednou podobu vlastně nepotřebné. Hype přehnaný ale povedený film a zábavu utrženou ze řetězu, jsme naštěstí dostali. ()

Stanislaus

Od té doby, co si MCU pohrává s multiverzem, je v tomto světě v podstatě možné cokoli: i to, že se po patnácti letech (našeho času) na plátně opět setkávají Wade Wilson a Logan. A tentokrát jsou ještě ve větší ráži a nejdou daleko pro k*ndu, ani kudlu! Levyho film si nejvíce (a nejvrstevnatěji) užijí fanoušci MCU filmů, kteří mají vedle toho znalosti i mimo tuto oblast - tací se totiž budou naplno rochnit blahem v totálním přehršli referencí, narážek a "džouků" na ledacos a ledaskoho. Samotný příběh je v podstatě prosťoučký, avšak film stojí na (ne)čekaných cameích a především na titulní dvojici, jejichž krvelačné handrkování mě fakt bavilo. Podobně jako u předchozích Deadpoolů, je i zde skvělý soundtrack, z něhož vyčnívá nejvíce samozřejmě "modlitba pro Madonnu". Doslova královsky jsem se bavil u všech scén s Nicepoolem a jeho "fešnou" čubou, stejně tak u SM-scénky z auta či konfrontaci s Varianty. Deadpool & Wolverine je ve své podstatě ulítlá a referencemi nabitá ptákovin(k)a, nicméně si je toho vědoma a umí to řádně využít ku diváckému prožitku. P.S. Bacha na "baby-knife"! ()

TheEvilTwin

Ultimátní fan service, nahláškovaná jízda, krvavé Rko a skvělé spojení několika "světů" dohromady. Reynolds + Lewy jsou excelentní dvojka a tohle nařachané spojení šíleného humoru, který někdy až paroduje film a skvěle boří čtvrtou stěnu k divákovi,  přimíchání Deadpoola + Xmenů do MCU a naprosto dechberoucí návrat hned několika NEČEKANÝCH postav do univerza je prostě záruka kvalitní popcornové zábavy. Radím nic si nečíst, nekoukat na trailery a prostě jen jako fanda jít do kina a garantuju, že při příchodu oněch několika postav budete štěstím bez sebe. Královská fanouškovská záležitost, která je originální tím, že se nebere vůbec vážně a která zase rozdává karty tím způsobem, že můžeme jen doufat v nějaké epické spojení všeho dokupy v následujících filmech/seriálech. Natěšenost na všechny další potenciální věci mi dnes asi nedá spát a z kina jsem odcházel s úsměvem, jak už dlouho ne. ()

virus10

Po letech jsem se tak trochu nostalgicky rozhodl zavzpomínat na mladší léta a vyrazil jsem do kina na půlnoční předpremiéru. Přece jen to má stále svoje kouzlo. Deadpool a Wolverine byl dlouho očekávaný film a já se už půlrok před uvedením do kin snažil nedívat na žádná videa, nečíst články, prostě nic co by mi to mohlo zkazit. Samozřejmě s velkým očekáváním může přijít o to větší zklamání. Tohle ale není takový případ. Nečekejte nic zásadního ohledně univerza, za to čekejte šílenou vyhláškovanou extra vtipnou a drsnou akční jízdu. ()

HellFire

Je to dobré? Ano. Je to skvělé? Ne. Je to Deadpool? Ano. Je to Wolverine? Nevím jistě. Přimělo mě to zamilovat si postavu Deadpoola? Rozhodně ne. Měl se kvůli tomu Jackman vracet? V tomhle podání spíše ne. Ocení film spíše fanoušci komiksů než běžní diváci? Rozhodně. Funguje chemie mezi Jackmanem a Reynoldsem podstatně lépe v nespočtu (doslova) marketingových YouTube videí než v samotném filmu? Ano. Zašel bych na to do kina znova? Nemám to nutkání. Pořád ze sebe nemůžu setřást pocit, že je to vlastně celé jaksi zbytečné. Příběhově se nikam neposuneme, pořád je to šaškárna, jakkoliv se místy snaží tvářit vážně. Deadpool ale nakonec jakoukoliv dramatickou chvilku zabije vtipem. ()

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

19.08.2024

Dominance na tržebním vrcholu po spanilé krasojízdě končí. Nový hororový snímek Vetřelec: Romulus od Fede Alvareze (Smrt ve tmě), jenž pochválil i otec série Ridley Scott, překonal všechna očekávání… (viac)

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

Deadpool & Wolverine se probojovali k miliardě

12.08.2024

Bylo to jen otázkou času. Tržby letošního marvelovského hitu Deadpool & Wolverine režiséra Shawna Levyho (Free Guy: Hra na hrdinu, Projekt Adam) se nabalují jako sněhová koule a už třetí víkend… (viac)